You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 01 Maj 2024, 12:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 981 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #795290 Wysłany: 31 Sty 2016, 14:51; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Widac ze auto jest wytyrane do granic możliwości ciężką pracą szczególnie ze nikt normalny nie używałby np. klucza w takim stanie w sytuacji gdy obudowa kosztuje w porywach 15zł, wiec dawanie takiego przykładu jest bez sensu. Tapicerka tez jest pewnie poprzecierana, skoro komuś udalo się zedrzeć plastik kierownicy, ciekawe, ze skóra w ogóle się trzyma przy wyglądzie reszty, musi byc faktycznie bardzo francusko-kiepska.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 

 
 Post #795294 Wysłany: 31 Sty 2016, 15:21; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11759
Pomógł: 13
buladag napisał(a):
więc nie łykaj wszystkiego co mówią Ci klienci, bo to auto albo robiło za Vana na budowie albo ma przebieg z kosmosu, a tak naprawde to i jedno i drugie z pewnością. Co do utraty ceny to weź tez pod uwagę przy cenie odkupu ze to C3 z jakimś tam wyposażeniem kosztowało mniej niż wspomniane Grande i to gołe.

Tracą na wartości z uwagi na obiegowe opinie, podobny problem jest z fiatem. Pod względem jakości wykonania wnętrza to jedne z lepszych propozycji w danym segmencie, przy jednocześnie niskich cenach.

Mozna narzekać na 301/elysee porównując to do normalnych aut, ale jak weźmie się pod uwagę wielkość, cenę i porówna choćby wnętrze do analogicznych modeli segmentu np. do Dacii to ciekawe czy tam tez deska jest miekka, auto ma klime, tpms, komplet jaśków, ele szyby, radio z mp3 itp, kwestię smrodu chińskich plastików w renault w ogóle pomijam.


Gdybym miał łykać to co mówią klienci to musiałbym zająć się czymś innym. A teraz uważaj bo ja dalej nie będę z Tobą dyskutował bo Twoja racja zawsze jest "najmojsza", więc napiszę tylko to co mam i już więcej dyskutować z Tobą nie zamierzam w tej kwestii.

Po 1 auto nie było Vanem - świadczy o tym Karta Pojazdu, a także sprawdzona historia w cepiku.
Po 2 auto nie ma przebiegu z kosmosu, tylko w pełni udokumentowany książką serwisową i fakturami z ASO.
Po 3 no i co z tego, że kosztowało mniej jak gołe Grande (chociaż na pewno nie gołe Grande, ale Ty musisz zawsze podkoloryzować żeby było na Twoje) jak Grande 2 razy starsze lepiej się trzyma i jest warte tyle samo...
Po 4 - klient nie wyglądał na syfiarza, flejtucha itp. ; w aucie ni było jakoś ponadprzeciętnie brudno.
Po 5 po tym jak już się z nim dogadałem co do rozliczenia to się jeszcze pożalił na jakość obsługi w Citroenie i na sam samochód. Powiedział, że już kilka aut w życiu miał i że ten był najgorszy.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795365 Wysłany: 31 Sty 2016, 21:11; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr

Imię: Piotr
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 11 Lis 2009,
Posty: 499
Pomógł: 2
Myślę że bbanditoss, z racji swojego zawodu dysponuje dużo większą wiedzą na temat rynku samochodów używanych i szeroko pojętej motoryzacji niż przeciętny użytkownik tego forum. :wink:

Od siebie dodam, że zaobserwowałem dokładnie to samo. Poprzecierane boczki drzwi, złachane fotele, łuszczący się pseudo - chrom na przyciskach/dźwigniach. A to wszystko przy przebiegach niewiele ponad 100kkm w jakże prestiżowych Citroenach C4/C5. Normalna eksploatacja, normalni ludzie... Takie to kreatiw technolodżi. :hahaha: Ładne jak nowe.
Pogadaj z dowolnym blacharzem/mechanikiem. Określenia typu: gorszej k... nie ma, jeb... francuzy, u nich wszystko musi być k... odwrotnie, itd... To jest na porządku dziennym. :wink:
Mimo wszystko użytkownikom Citroenów życzę przyjemnej i bezstresowej eksploatacji. :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795374 Wysłany: 31 Sty 2016, 22:12; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Spoko. ;) Jak mój, albo jakiś okoliczny bedzie kiedys w takim stanie to dam znać (3008 ma aktualnie 6lat i jeszcze, co dziwne, nic się nie zepsuło, nawet klocków nie wymieniałem). Jak zrobię kupę na kluczyk jak ktoś na ten wrzucony powyżej (co widac na tym zdjęciu http://postimg.org/gallery/zsozcsb4/) to tez się pochwalę, z dopiskiem, ze nie jestem flejtuchem. A z Vanem nie chodzilo mi o wpis w dowodzie tylko sposób użytkowania, dlatego wrzuciłem tez zdjęcie swojego kluczyka po większym przebiegu niż deklarowany w tym C3. Co do "odwrotności" francuzów PSA to kiedys byc moze tak było, aktualnie jest taka unifikacja ze cale gro elementów od śrubeczek, zameczków,ekranów, radioodbiorników, włączników szyb, zespolonych, tempomatow etc pasuje od Cytryny C2 (bo starsze C1 to Toyota) po Peugeota 508 czy citro C6 czy jakiegokolwiek innego Peugeota i Citroena (poza 806/807 bo to skolei Fiat). Nie mozna też do jednego wora wrzucać Renault bo tam jakość wnętrz leży od lat, chyba kosztem tego, ze opanowali elektrykę w autach.

I nie chodzi tu o sympatię do jakiejkolwiek marki czy o rację. Po prostu nie ma możliwości aby jakiekolwiek auto użytkowane prywatnie przez jedną osobę w normalny sposób zużyło się do tego stopnia w ciągu 5lat i 60000km, nawet gdyby to była Tata Indica. Wystarczy sie zastanowić co trzeba by robić we własnym samochodzie jakiejkolwiek marki by zniszczyć do tego stopnia zwykły plastik czy kierownicę albo boczki (srubokretem tam grzebal?) w tak nieużywanym miejscu w tak krótkim czasie. Nie wspominam nawet o kluczu czy tych dodatkowych kluczykach, do czegokolwiek by nie były, do jakiego stopnia są wytarte. To auto pracowało bez wątpienia i to dość ciężko.

Przy okazji życzę sobie i innym aby Tipo był rynkowym, jakościowym i cenowym hitem, bo mw. takiego auta kombi mogę potrzebować za X lat.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Ostatnio edytowany przez buladag, 31 Sty 2016, 23:44, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #795387 Wysłany: 31 Sty 2016, 22:36; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr

Imię: Bart
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 25 Gru 2015,
Posty: 251
Buladag a Ty nie jezdziłeś wcześniej suzuki albo Nissanem ?? bo po tym lake tytanica to Cie skądś kojarzę :D
Szczerze mam nadzieje że Tipo będzie dobrze schodziło z wartości podobnie jak wspomniane Cytyny i Lwy bo takiego 3-4 latka chętnie kupię jeśli nie będzie za dużo żłopać ;)
Z tym przebiegiem ze zdjęcia... no nie ma opcji albo gość miał zrogowaciałe łapska albo jakiś kwaśny pot.... bo skóra cała a plastik i to na samym dole zniszczony.... może drapał ta kierownice na siłe nie wiem. Ale stawiałbym bym właśnie na jakiś dziwny pot bo w życiu czegoś podobnego nie widziałem...

_________________
Image - PIIFL z LPG - jako II wł i km lecą :)
Image - Suzuki Swift *2012 +2016 - od nowości, przejechane 64tys
Image - Nissan Almera N16 *2010 +2012 - jako II wł , przejechane 30tys


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795392 Wysłany: 31 Sty 2016, 23:22; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntomaniak

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 14 Sie 2015,
Posty: 50
Pomógł: 1
No już nie przesadzajcie, 60 kkm to już troszkę jest i jak się do tego doda kilka czynników takich jak przez jaki okres czasu i w jakich warunkach było zrobione, styl jazdy, niedbałość właściciela, rzeczywiście mógł mieć też suche albo potliwe łapy, no i kiepskie wykończenie a takie właśnie jest w C3 to możemy uzyskać taki efekt.
Z drugiej strony można porównać młody samochód od kobiety z delikatnymi nakremowanymi rączkami, która jeździła w trasie, łągodnie używała kierownicy, i regularnie ją konserwowała. Taka kierownica może wyglądać lepiej po 300kkm niż inna po 50kkm.
Dlatego ciężko jest nieraz porównać wnętrze.
Z kluczykami jeden tak jak ja patrzy żeby nie nosić ich z innymi kluczami, a inny ma to gdzieś rzuca gdzie popadnie, bawi się co chwile rozkładaniem... i porównajcie je sobie.
Ja miałem na oku Citroena C4 i zdążyłem obejrzeć dwa egzemplarze, jeden okazał się totalną ruiną od handlarza i wyglądał gorzej niż ta C3 ze zdjęć więc cięzko tu na jakis obiektywny komentarz. Natomiast drugi egz. salon polska, od nowości jeżdżone przez młode małżeństwo, przebieg sprawdzony, jeśli dobrze pamiętam to ponad 80kkm, niby super egzemplarz, ale właśnie jednym z głównych powodów dla których nie kupiłem wtedy tamtego samochodu było wnętrze. Przebieg był stosunkowo niski a boczek od strony kierowcy już dosyć mocno wytarty, fotel tak samo, przestraszyłem się wtedy i odpuściłem.
Natomiast moje GP w momencie kupna miało 70kkm i wyglądało dosłownie jak nowe, zero jakichkolwiek zniszczeń, zadrapań, zmatowień, kompletnie nic, teraz mam 115kkm i ten stan się utrzymuje nadal, jedynie na fotelu kierowcy widać delikatne zagniecenie. Tylko fakt faktem o samochód dbam.
Rodzice mają od nowości Yaris II, rocznik podobny do mojego, a przebieg niższy (obecnie około 90kkm), jeździ tylko ojciec, dosyć dba, a samochód wygląda w środku po prostu paskudnie. Bardzo mocno starta kierownica, wytarty fotel, wypłowiałe plastiki, no naprawdę paskudnie jest w środku.


Co do Tipo, to po zdjęciach wygląda bardzo zachęcająco. Chciałbym zobaczyć jednak czy na żywo prezentuje się tak okazale. Co by nie mówić cena jest bardzo zachęcająca. Jeśli środek będzie lepszej jakości niż w 301/elyse to szykuje się hit. Ja jestem zainteresowany wersją kombi i bardzo czekam na premierę.
Oglądałem też już kilka zagranicznych testów i porównania były raczej do Skody Rapid. Ogólnie były bardzo pozytywny opinie, ale nie wiem na ile to rzetelne testy.

https://www.youtube.com/watch?v=Bzwr8BiW4hg


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795399 Wysłany: 01 Lut 2016, 06:57; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Jacek
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdańsk
Rejestracja: 25 Kwi 2010,
Posty: 339
Pomógł: 1
kristofer_b napisał(a):
samochód od kobiety z delikatnymi nakremowanymi rączkami, która jeździła w trasie, łągodnie używała kierownicy, i regularnie ją konserwowała. Taka kierownica może wyglądać lepiej po 300kkm niż inna po 50kkm.


na osiedlu mam myjnie ręczną na która regularnie jeżdżę , znam się już dobrze z pracownikami . Właścicielka myjni krótko stwierdziła ( kiedyś przy rozmowie ) kobiety to największe syfiary , zwłaszcza te co dostały służbówki .

[ Dodano: 01 Lut 2016 05:57 ]

kristofer_b napisał(a):
Natomiast moje GP w momencie kupna miało 70kkm i wyglądało dosłownie jak nowe, zero jakichkolwiek zniszczeń, zadrapań, zmatowień, kompletnie nic, teraz mam 115kkm i ten stan się utrzymuje nadal, jedynie na fotelu kierowcy widać delikatne zagniecenie
kristofer_b napisał(a):
Rodzice mają od nowości Yaris II, rocznik podobny do mojego, a przebieg niższy (obecnie około 90kkm), jeździ tylko ojciec, dosyć dba, a samochód wygląda w środku po prostu paskudnie. Bardzo mocno starta kierownica, wytarty fotel, wypłowiałe plastiki, no naprawdę paskudnie jest w środku.


wychodzi na to że Fiat zastosował lepszej jakości materiały niż toyota i to może być klucz do sukcesu w Tipo ( oby !! )

_________________
Punto Evo Estiva Blue&Me (był :-( )
Ford Focus Trend Sport 1.6 Ti-VCT 125 KM ( jest :-) )


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795400 Wysłany: 01 Lut 2016, 09:21; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11759
Pomógł: 13
bbanditoss napisał(a):
A teraz uważaj bo ja dalej nie będę z Tobą dyskutował bo Twoja racja zawsze jest "najmojsza", więc napiszę tylko to co mam i już więcej dyskutować z Tobą nie zamierzam w tej kwestii.


buladag napisał(a):
To auto pracowało bez wątpienia i to dość ciężko.




Już nawet nie komentuję tylko podkreślę jeszcze raz takim oto fragmentem : https://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795403 Wysłany: 01 Lut 2016, 10:08; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Tak jak pisałem, nie chodzi tu o racje, ani sympatie danej marki. Zastanów się czy byłbyś w stanie, nawet wspomniane C3 jesli uważasz ze jest kiepskiej jakości czy jakiekolwiek inne auto doprowadzić do takiego stanu w 5 lat robiąc 12000km rocznie.
To powyżej jest zużyte, ale rozumiem, że możesz uważać ze za dłubanie czymś ostrym w boczku drzwi w miejscu gdzie niczego w sumie nie ma również odpowiada francuski producent.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795420 Wysłany: 01 Lut 2016, 12:02; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Kamil
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Pruszków
Rejestracja: 19 Maj 2008,
Posty: 1975
Pomógł: 10
Jak dla mnie to auto też wygląda na śmierdzące. Miałem na wczasach C3 z wypożyczalni z przebiegiem troszkę ponad 100 tys km i tak nie wyglądało. A tych aut nikt nie szanuje i tu się chyba ze mną wszyscy zgodzą. A teraz skończmy sprawę C 3-ki.

Do Tipo wracając. Mam nadzieję, że będzie choć trochę w środku poskładane z lepszych materiałów niż Rapid. Bo mozna nie przepadać za Skodą, ale trzeba powiedzieć, że z zewnątrz Rapid ma udane kształty. Może d.... nie urywa ale jest foremne i można na nią patrzeć bez obrzydzenia (jak np. było w przypadku Fabii II)

_________________
Forza Italia !

Punto Mk II FL 1.2 8V Active (czerwony) - był ...
Bravo II T-JET (granatowy metalik) - był ... ...
Panda 1.2 8V Dynamic (niebieska) - była ... ... ...
GrandePunto 1.2 8V Estiva (czarny prowokator) - był: topic49332.html
Seat Ibiza 6J (czerwona bo najszybsza) - jest: topic58217.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #795513 Wysłany: 02 Lut 2016, 10:35; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 03 Paź 2011,
Posty: 788
Pomógł: 5
Liam napisał(a):
covax2 napisał(a):
Te wynalazki wcale źle wykonane nie są

buladag napisał(a):
Wnętrze nawet w podstawie nie jest tragiczne

No sorry, ale siedziałem w C-elysse, ba nawet nim jechałem i powiem szczerze, że takiej kumulacji tandety i badziewia dawno nie widziałem... zwyczajnie zamarłem z wrażenia. :hahaha:
Kiedyś nawet było na olx ogłoszenie: C-elysse do ślubu. Mistrzostwo!

Widocznie mało aut widziałeś, jak na swoją cenę są wykonane po prostu ok. Jeździłem Yariską II, gdzie cała deska, a zwłaszcza konsola środkowa to dopiero jest plastik fantastik (wiem inny segment, ale...) nie inaczej jest w choćby Civicu VII generacji, którym zacząłem się interesować (subiektywnie gorsze wykonanie od puciaka II, tak tandetnych plastików nie widziałem od czasu siedzenia jako pasażer na tyle w pugu 206 dotykając mega plastikowych boczków drzwiowych). Nie ma co czepiać się tak budżetowców z PSA bo wcale nie wypadają źle, trzeba umieć patrzeć obiektywnie i porównać jakość wnętrza do ceny.

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic35885.html Był żółty Sound (II)
http://fiatpunto.com.pl/topic57112.html Jest czarny Sporting (IIFL)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796150 Wysłany: 07 Lut 2016, 15:43; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysztof
Samochód: Lancia Delta
Silnik: 1.6 120KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: pomorskie [G]
Rejestracja: 20 Mar 2013,
Posty: 112
Uwierzycie, że Tipo hatchback oraz kombi będą mogły być doposażone w światła przednie FULL LED? :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796153 Wysłany: 07 Lut 2016, 15:47; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
KrisVanD, mam rozumieć ze wersja hatch nie będzie juz taka budżetówką??

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796154 Wysłany: 07 Lut 2016, 15:47; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr

Imię: Krzysztof
Samochód: Punto Evo 3d
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: MyLive
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 04 Sie 2014,
Posty: 188
Pomógł: 2
To nie jest tanie auto segmentu C, porównywalne do puga 301 czy citroena c-elysee , tylko pełnoprawny kompakt. Jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Moim zdaniem szykuje się hit.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796161 Wysłany: 07 Lut 2016, 16:21; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Krzysztof
Samochód: Lancia Delta
Silnik: 1.6 120KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: pomorskie [G]
Rejestracja: 20 Mar 2013,
Posty: 112
Lada chwila będą pierwsze samochody u dealerów, jeśli chcecie go zobaczyć dzwońcie po okolicznych dealerach i pytajcie co i jak. Citroen Celysse i 301 to żadna konkurencja dla Tipo. Fiat pozycjonuje Tipo do Focusa sedan, Astra sedan, Rapid. Pełnokrwisty kompakt a nie auto klasy B z na siłę doklejanym bagażnikiem. Hatch i kombi będą miały również delikatnie zmienioną deskę rozdzielczą.


Poniżej wklejam link do mojego profilu, zapraszam do czytania:
https://www.facebook.com/W%C5%82oska-st ... 2/?fref=nf


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796162 Wysłany: 07 Lut 2016, 16:28; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
KrisVanD, masz juz jakies foty czy cos?? jakie silniki benz ??

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796171 Wysłany: 07 Lut 2016, 17:08; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.4 16V 135KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Lounge
Województwo: dolnośląskie [D]
Miejscowość: Wrocław
Rejestracja: 15 Lip 2012,
Posty: 912
Aż się przejadę jak ten Fiacior będzie we Wrocku i zobaczę go na własne oczy :D

_________________
Punto 1,4 2012
Multiair Turbo 135 KM Lounge


Mój szrot

topic41590.html
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796185 Wysłany: 07 Lut 2016, 18:57; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntomaniak

Imię: Daniel
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 06 Lut 2016,
Posty: 63
Witam,

Jesli te Tipo w benzynie bedzie sie dobrze spisywac to byc moze za rok lub dwa zaczne na nie polowac ... :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796256 Wysłany: 08 Lut 2016, 14:41; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Łukasz
Samochód: Panda
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Sieradz
Rejestracja: 15 Paź 2007,
Posty: 3936
U nas prawdopodobnie pierwsze Tipo w wersji Opening Edition i Opening Edition Plus będą w tym tygodniu ( status logistyczny: 40 ) :)

_________________
Jest :)
Fiat Panda Easy 1.2 8v 69KM
Dacia Logan MCV Laureate 0.9 TCe 12v 90KM
było :/
Fiat Punto Sporting 1.2 16v 80KM
Fiat Bravo Dynamic Sport 1.4 T-Jet 16v 120KM
Fiat Seicento Sound almost Sporting 1.1 8v 54KM
Suzuki SX4 Comfort 1.6 16v 120KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796258 Wysłany: 08 Lut 2016, 14:53; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
KrisVanD napisał(a):
Fiat pozycjonuje Tipo do Focusa sedan, Astra sedan, Rapid. Pełnokrwisty kompakt, a nie auto klasy B z na siłę doklejanym bagażnikiem. Hatch i kombi będą miały również delikatnie zmienioną deskę rozdzielczą.

Jest rok 2016. Nie ma szans na konkurencję wersji hatchback z takimi sztandarowcami segmentu (pomijając, że Rapid podobnie jak 301/c-elysee właśnie jest segmentem B z "na siłę doklejonym bagażnikiem) chyba, że z cenami zostaną na poziomie tych ogłoszonych dla sedana. To jedyna szansa.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796261 Wysłany: 08 Lut 2016, 15:10; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11759
Pomógł: 13
buladag napisał(a):
Jest rok 2016. Nie ma szans na konkurencję wersji hatchback z takimi sztandarowcami segmentu (pomijając, że Rapid podobnie jak 301/c-elysee właśnie jest segmentem B z "na siłę doklejonym bagażnikiem) chyba, że z cenami zostaną na poziomie tych ogłoszonych dla sedana. To jedyna szansa.



Także już wszyscy wiecie jak to będzie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796262 Wysłany: 08 Lut 2016, 15:13; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Cesarz Bendzina
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SBE - Śląskie Betlejem :E
Rejestracja: 05 Kwi 2007,
Posty: 2418
Pomógł: 3
To głupki w tym fiacie , po co oni to robią, Kolego może wyślij im cv oświecisz i uratujesz Włochów przed wtopą :lol:

_________________
Image

MOJE Quasi Sport , Bianco & Nero Edizione Grande Punto ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796264 Wysłany: 08 Lut 2016, 15:48; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Miejscowość: Lake Titicaca ;)
Rejestracja: 08 Sie 2007,
Posty: 9203
Pomógł: 40
Rozumiem kółko adoracji z uwagi na markę, ale zastanówcie się na chłodno, Kowalski przychodzi do salonu mając w kieszeni np. 70000zł. Kupi nowinkę Fiata który za 5lat będzie wart z 20000zł czy może sprawdzoną Astrę, Focusa, Jettę, 308, C4, Pulsara, Golfa, Octavię czy cokolwiek innego? W Polsce (a o tym rynku mówimy) to musi się bronić ceną tak jak to miało miejsce w czasach gdy Fiat miał dobre wyniki w PL i tak jak to ma wyglądać jeśli chodzi o sedana, bo w innym przypadku podzieli los powiększonych niewypałów z 500 w nazwie.

_________________
Punto II 5D - Rosso Ssilla HWB - 1.2 60KM - 2001' http://fiatpunto.com.pl/topic5545.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796266 Wysłany: 08 Lut 2016, 16:00; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 17 Sie 2008,
Posty: 609
Ja już dzisiaj oglądałem Tipo na żywo, i muszę powiedzieć że jest lepiej niż myślałem, przyjemny w środku jak na taką kasę. Powinien się dobrze sprzedawać, szczególnie wersja kombi jeśli wejdzie. Do klasy kompakt nie ma go co porównywać, w środku jest wąsko, trochę więcej miejsca niż w punto.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #796269 Wysłany: 08 Lut 2016, 16:26; 
 Temat postu: Re: Nowy Fiat Tipo
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Jacek
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Gdańsk
Rejestracja: 25 Kwi 2010,
Posty: 339
Pomógł: 1
Limet napisał(a):
Kowalski przychodzi do salonu mając w kieszeni np. 70000zł.


Mając taką kasę nawet bym nie patrzył na Fiata - bez urazy .

Na Fiata to max 55 tys.

_________________
Punto Evo Estiva Blue&Me (był :-( )
Ford Focus Trend Sport 1.6 Ti-VCT 125 KM ( jest :-) )


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 981 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO