You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 09:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #796566 Wysłany: 11 Lut 2016, 22:47; 
 Temat postu: panele w drzwiach na glosniki
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 30 Lip 2015,
Posty: 35
Witam. Ostatnio padly oba glosniki na podszybiu (87mm). Mam jeszcze skrzynie z tylu z trzema glosnikami wiec nie przeszkadzało mi to. Ale... wkoncu zacząłem oglądać nowe glosniki 87 mm na podszybie i doszedlem do wniosku ze to nieopłacalny biznes ponieważ co taki glosniczek moze zagrac.... No wiec pomysl z panelami na drzwi. I tutaj jest sedno sprawy. Znalazłem stronę gdzie firma produkuje tzw taschki na drzwi. Wiem trochę plyty mdf itd i mozna zrobic samemu ale ja nie mam jakis zdolnosci manualnych :( Jesli macie jakieś swoje samoróbki z tymi panelami dajcie jakies foty chętnie zobaczę i moze jednak skusze sie do zrobienia samemu. Moze ktos kupowal gotowe te panele i wie mniej więcej ile kosztuje jeden gotowy ? Wiem ze na gotowe panele wchodzi głośnik 165mm wiec tu juz ma co zagrać. I mam jeszcze pytanko. Opisze teraz cala instalacje mniej więcej jak ma to wyglądać a potem na koniec zadam pytanie. Na podszybiu nie bedzie nic a w drzwiach panele z glosnikami 165 mm ( pierwsze lepsze głośniki jakie w necie znalazłem 165 mm to HERTZ DSK-165) maja one 160 Watt. Z tylu skrzynia ktora ma okolo razem 200 Watt. Razem daje to wynik na poziomie 2x160W + 200W = 520 W. Mam dwie takie skrzynie ale jedna jest nie podłączona wiec powiedzmy ze calosc 720 W. I teraz pytanie jakiej mocy potrzebny wzmacniacz zeby to udźwignął ? Proszę nie pisac w kom ze to wies audio tuning itp itd.... bo to świadczy tylko i wyłącznie o waszej kulturze. Lubie ten samochód i lubię tez dobre i mocne brzmienie :) Za wszelkie wasze opinie i rady bardzo dziękuję :)

[ Dodano: 11 Lut 2016, 22:47 ]

Jezeli ktos bedzie chcial linka do strony gdzie produkuja te gotowe panele ( tzw taschki ) to pisac do mnie na priv. Nie wklejałem ponieważ nie wiedziałem czy można :)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #812424 Wysłany: 25 Wrz 2016, 15:13; 
 Temat postu: Re: panele w drzwiach na glosniki
Offline
Forumowicz
Awatar użytkownika

Imię: Damian
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: ELX
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 11 Lut 2015,
Posty: 4
Po rocznych poszukiwaniach udało mi sie za posrednictwem wielu salonów samochodowych dorwać panele na drzwi do Punto 1, 5 drzwiowego. (Z tego co wiem byla to ostatnia sztuka w magazynie Fiata w Polsce i po kolejne juz trzeba bd sie zglaszac do Wloch o ile cokolwiek im cos zostalo.) Po zaistalowaniu uzywalem ich miesiac z uwagi na wypadek, ktory niestety wykluczyl moj samochod z jazdy, nie naruszajac na szczescie wnetrza. Takze posiadam na sprzedaz oryginalne panele z ASO, ktore sa praktycznie nowe. Z checia sie ich pozbede, zeby cieszyly ucho innego kropkomana ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #856644 Wysłany: 05 Sie 2021, 16:04; 
 Temat postu: Re: panele w drzwiach na glosniki
Offline
Forumowicz

Imię: Paweł
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: S
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 05 Sie 2021,
Posty: 1
Stybek napisał(a):
Po rocznych poszukiwaniach udało mi sie za posrednictwem wielu salonów samochodowych dorwać panele na drzwi do Punto 1, 5 drzwiowego. (Z tego co wiem byla to ostatnia sztuka w magazynie Fiata w Polsce i po kolejne juz trzeba bd sie zglaszac do Wloch o ile cokolwiek im cos zostalo.) Po zaistalowaniu uzywalem ich miesiac z uwagi na wypadek, ktory niestety wykluczyl moj samochod z jazdy, nie naruszajac na szczescie wnetrza. Takze posiadam na sprzedaz oryginalne panele z ASO, ktore sa praktycznie nowe. Z checia sie ich pozbede, zeby cieszyly ucho innego kropkomana ;)


za ile jest pan w stanie odsprzedac takie cos?

[ Dodano: 05 Sie 2021, 16:04 ]

Stybek napisał(a):
Po rocznych poszukiwaniach udało mi sie za posrednictwem wielu salonów samochodowych dorwać panele na drzwi do Punto 1, 5 drzwiowego. (Z tego co wiem byla to ostatnia sztuka w magazynie Fiata w Polsce i po kolejne juz trzeba bd sie zglaszac do Wloch o ile cokolwiek im cos zostalo.) Po zaistalowaniu uzywalem ich miesiac z uwagi na wypadek, ktory niestety wykluczyl moj samochod z jazdy, nie naruszajac na szczescie wnetrza. Takze posiadam na sprzedaz oryginalne panele z ASO, ktore sa praktycznie nowe. Z checia sie ich pozbede, zeby cieszyly ucho innego kropkomana ;)


za ile jest pan w stanie odsprzedac takie cos?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO