You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #835268 Wysłany: 11 Mar 2018, 15:43; 
 Temat postu: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Imię: Katarzyna
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.9 85KM JTD
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 11 Mar 2018,
Posty: 2
Hej :D
Jaki akumulator do Punto II FL 1.9 JTD?
Teraz mam 64ah , ale ciezko odpala i potrzebuje kupic nowy. Podobno to jest za maly akumulator do diesla , ale problem w tym ze 72 ah nie miesci sie gabarytowo w miejscu tamtego. Z jakiej firmy kupie 72 / 74ah zeby go tam zmiescic?
Potrzebuje na wczoraj :?:


Góra
 Profil  
 

 
 Post #835358 Wysłany: 13 Mar 2018, 13:18; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 01 Wrz 2017,
Posty: 575
Pomógł: 9
Nie ma takiego, bo masz miejsce na szerokość 245mm a te większe maja szerokość 275 mm .Szukaj by miał prąd rozruchu jak największy a nie największa pojemność .
np Akumulator Centra Futura 64Ah 640A

[ Dodano: 13 Mar 2018, 13:15 ]

dla przykładu budżetowy Akumulator 12V 74Ah 640A ARCTIC na taki sam prąd rozruchu, mimo większej pojemności

[ Dodano: 13 Mar 2018, 13:18 ]

Generalnie sprawy akumulator 64Ah jest jak najbardziej odpowiedni do Twojego silnika, a nowy będzie idealny :)

Autor postu otrzymał pochwałę


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835364 Wysłany: 13 Mar 2018, 14:25; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 03 Paź 2011,
Posty: 788
Pomógł: 5
Tylko nie bierz czasami Centry Futury, możesz co prawda trafić na nawet jako taki aku, ale jak coś się stanie to gwarancję Ci odrzucą z automatu... nie będę już tutaj wszystkiego pisał, ale zaufaj mi nie warto pchać się w Centre. Bierz Boscha S5 ewentualnie odpowiednika Varty (to te same aku tylko inne naklejki) jeżeli potrzebujesz czegoś tańszego to Magneti Marelli (bardzo w porządku podchodzą do reklamacji).

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic35885.html Był żółty Sound (II)
http://fiatpunto.com.pl/topic57112.html Jest czarny Sporting (IIFL)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835382 Wysłany: 13 Mar 2018, 19:24; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 01 Wrz 2017,
Posty: 575
Pomógł: 9
Centry Futury mam obecnie 2 .. nic się nie stało, a jedna już nie ma 3 letniej gwarancji..................

............nie będę już tutaj wszystkiego pisał, ale zaufaj mi nie warto pchać się w Centre :E :E :E nie przekonałeś mnie :E :E :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835429 Wysłany: 14 Mar 2018, 21:09; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 03 Paź 2011,
Posty: 788
Pomógł: 5
Pabllo78 napisał(a):
Centry Futury mam obecnie 2 .. nic się nie stało, a jedna już nie ma 3 letniej gwarancji..................

............nie będę już tutaj wszystkiego pisał, ale zaufaj mi nie warto pchać się w Centre :E :E :E nie przekonałeś mnie :E :E :E

Spoko ;) ciesz się, że działają Tobie i wszystko z nimi jest ok, nie zmienia to jednak faktu, że jak ktoś wie coś więcej o tych aku to woli już w Centrę się nie pchać. Znam dwie osoby, które miały do czynienia z Centrą w naprawdę dużej skali, dzisiaj tego padła już nie sprzedają z wielu różnych powodów. Ja na własnej skórze wiem, że po pierwsze aku od Centry to totalna loteria, a po drugie w praktyce można śmiało powiedzieć, że serwis Centry nie istnieje, odrzucą Ci wszystko, totalnie wszystko. Wina zawsze jest klienta choćbyś dostał baterię, która jest nowa i miałeś ją przez godzinę w aucie.

Jeszcze jeden fakt, miałem roczną future, która zaczęła totalnie świrować w nawet bardzo lekkie mrozy, oczywiście reklamacje odrzucone... po jakimś czasie głupi kupiłem druga, ponieważ stwierdziłem, że tamten aku mógł być różnie użytkowany przez wcześniejszego właściciela auta. Nowa centra po dwóch latach już zaczynała mieć spore problemy. Jeszcze śmieszniej było kiedy kumpel z pracy również kupił future i ta po dwóch latach była praktycznie śmieciem. Przy Boschu, którego obecnie mam totalnie nic się nie dzieje, może być -20 i po długim staniu na mrozie po chmurką spokojnie odpali. Zresztą od Futury pierwszy lepszy Jenox czy tam Kozak będzie lepszy, ale nikogo na siłę przekonywać nie będę. Ja się na własnej skórze bardzo przejechałem, a dodatkowo mam potwierdzenie jak słabej jakości są to aku od osób, które tym handlowały.

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic35885.html Był żółty Sound (II)
http://fiatpunto.com.pl/topic57112.html Jest czarny Sporting (IIFL)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835457 Wysłany: 15 Mar 2018, 21:16; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 01 Wrz 2017,
Posty: 575
Pomógł: 9
oczywiście reklamacje odrzucone? ............... napisz co Ci napisali w tej reklamacji ? . Nowa centra po dwóch latach już zaczynała mieć spore problemy.. gwarancji masz 3 lata , wiec w czym problem? .Jenoxa miałem było ok, Kozaka miałam i było ok . W aku nie ma naprawdę nic co by mogło się popsuć no chyba ze ktoś ma niesprawny układ elektryczny ......................napisz jaki był powód odrzucenia reklamacji ?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835475 Wysłany: 16 Mar 2018, 12:54; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 03 Paź 2011,
Posty: 788
Pomógł: 5
Pabllo78 napisał(a):
oczywiście reklamacje odrzucone? ............... napisz co Ci napisali w tej reklamacji ? . Nowa centra po dwóch latach już zaczynała mieć spore problemy.. gwarancji masz 3 lata , wiec w czym problem? .Jenoxa miałem było ok, Kozaka miałam i było ok . W aku nie ma naprawdę nic co by mogło się popsuć no chyba ze ktoś ma niesprawny układ elektryczny ......................napisz jaki był powód odrzucenia reklamacji ?

Co z tego, że miała 3 lata gwarancji skoro i tak z góry oddział centry reklamacje odrzucał, tzn nie tak oficjalnie oczywiście ;). Zawsze taki akumulator brali na jeden dzień, by go "testować". Winny zawsze był niesprawny układ ładowania czyli alternator przez, który akumulator rzekomo został uszkodzony i tak w kółko. Jest w Łodzi taki fajny jeden sklep motoryzacyjny głównie z częściami do opla (i jego pochodnych) oraz fiata. Chłopaki Centry już nie chcą znać, ale mnie to nie dziwi bo tak jak pisałem wyżej, sam się przejechałem ponadto znam osobę, która pracuje w iparts i doskonale wie jak to z Centrą bywa. Jeszcze tylko dodam, że jeżeli chodzi o % reklamacji (nie chodzi o uwzględnione i odrzucone tylko o sam procent składanych reklamacji) to w przypadku Boscha/Varty i jego budżetowych aku takich jak S3 również nie jest już tak różowo ;). Nie zmienia, to jednak tego, że takie konstrukcje jak S5 są bardzo ok, a S4 z reguły też można polecić (dotyczy się to pochodnych Varty bo to te same aku).

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic35885.html Był żółty Sound (II)
http://fiatpunto.com.pl/topic57112.html Jest czarny Sporting (IIFL)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835486 Wysłany: 16 Mar 2018, 19:49; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Paweł
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 01 Wrz 2017,
Posty: 575
Pomógł: 9
BOSCH SILVER albo VARTA SILVER kupie następnym razem , mam nadzieję ze nie będę żałował:)

[ Dodano: 16 Mar 2018, 19:49 ]

tak z ciekawości oczywiście :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835509 Wysłany: 17 Mar 2018, 08:40; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr

Imię: Paweł
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Lounge
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: Kalwaria Z.
Rejestracja: 19 Cze 2014,
Posty: 1298
Pomógł: 44
Bosch czy Varta to jeden producent tylko inne naklejki. Mam Vartę od ~3lat i jest ok.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835552 Wysłany: 18 Mar 2018, 12:55; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Arek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: Łódź - Piotrków Tryb.
Rejestracja: 02 Mar 2015,
Posty: 136
Pomógł: 6
Centra Futura nie jest tragiczna, dwuletni aku dał rade przy -18, roczny Banner z serii start odpalił auto przy -20, trzyletnia Varta przy -15 miała solidne problemy rozrusznik stawał w pół obrotu, półroczny Banner z serii profesional przy -15 bezproblemu odpalenie. Wszystkie zmarznięte akumulatory na mrozie sprawiają, że rozrusznik wolniej kręci po ich ogrzaniu rozruszniki kręca jakby było lato. Po naładowaniu i spoczynku przez 48 godzin: Bannery trzymały napięcie 12,7 V , Centra 12,4 V, Varta 12,2 V. Najgorszy aku jaki miałem to Magnetti Marelli nie wiem czy zleżały był czy co ale miesięczny akumulator przy -15 rozrusznik w ogóle nie nie zakręcił wałem. Mam jeszcze zapasowy aku firmy autoparts przy -12 dał rade rok temu odpalać auto teraz po zezłomowaniu auta robi za awaryjny jest trzymany w komórce i po naładowaniu i spoczynku przez 6 tygodni miał 12,5 V tyle z moich obserwacji.

_________________

Punto mk2 1.2 60 KM Active, Punto mk2fl 1.2 60 KM Active, Punto mk2fl 1.2 60 KM ? (dziwna wersja z klimą), Grande Punto 1.4 77 KM Dynamic


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835587 Wysłany: 19 Mar 2018, 11:28; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Imię: Katarzyna
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.9 85KM JTD
Paliwo: ON
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 11 Mar 2018,
Posty: 2
Pabllo78 napisał(a):
Nie ma takiego, bo masz miejsce na szerokość 245mm a te większe maja szerokość 275 mm .Szukaj by miał prąd rozruchu jak największy a nie największa pojemność .
np Akumulator Centra Futura 64Ah 640A

[ Dodano: 13 Mar 2018, 13:15 ]

dla przykładu budżetowy Akumulator 12V 74Ah 640A ARCTIC na taki sam prąd rozruchu, mimo większej pojemności

[ Dodano: 13 Mar 2018, 13:18 ]

Generalnie sprawy akumulator 64Ah jest jak najbardziej odpowiedni do Twojego silnika, a nowy będzie idealny :)


Myślałam już nawet nad "powiększeniem" w jakiś sposób tego otworu na akumulator, ale nie ma opcji :D Te kilka dni mi odpalał - po chwilowym kręceniu i to ledwo - ale i tak muszę wymienić. Był na sprawdzeniu i powiedzieli mi że jest do wymiany i że ładuje się już tylko do 75 % . A ten który mam to właśnie Centra Futura 64Ah. I ma 2 lata :) Ale nie mam paragonu więc na gwarancje nie mam co liczyć...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835589 Wysłany: 19 Mar 2018, 12:48; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mateusz
Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 03 Paź 2011,
Posty: 788
Pomógł: 5
artekL napisał(a):
Centra Futura nie jest tragiczna, dwuletni aku dał rade przy -18, roczny Banner z serii start odpalił auto przy -20, trzyletnia Varta przy -15 miała solidne problemy rozrusznik stawał w pół obrotu, półroczny Banner z serii profesional przy -15 bezproblemu odpalenie. Wszystkie zmarznięte akumulatory na mrozie sprawiają, że rozrusznik wolniej kręci po ich ogrzaniu rozruszniki kręca jakby było lato. Po naładowaniu i spoczynku przez 48 godzin: Bannery trzymały napięcie 12,7 V , Centra 12,4 V, Varta 12,2 V. Najgorszy aku jaki miałem to Magnetti Marelli nie wiem czy zleżały był czy co ale miesięczny akumulator przy -15 rozrusznik w ogóle nie nie zakręcił wałem. Mam jeszcze zapasowy aku firmy autoparts przy -12 dał rade rok temu odpalać auto teraz po zezłomowaniu auta robi za awaryjny jest trzymany w komórce i po naładowaniu i spoczynku przez 6 tygodni miał 12,5 V tyle z moich obserwacji.

Tak jak napisałem, jak dobrze trafisz no to jakoś tam sobie ta Futura działa, ale często to są padła. Kolejny dowód tutaj to powyższy post użytkownika Oliwa01 aku 2 lata i już problemy ;)

_________________
http://fiatpunto.com.pl/topic35885.html Był żółty Sound (II)
http://fiatpunto.com.pl/topic57112.html Jest czarny Sporting (IIFL)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #835594 Wysłany: 19 Mar 2018, 14:12; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Sound
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 13 Cze 2016,
Posty: 727
Pomógł: 36
centra to badziewie, na dodatek drogie, wszystko zalezy na jaki egzemplarz trafisz, jeden będzie kręcił kilka lat, inny padnie po roku, a o wymianie gwarancyjnej z reguły mozna zapomnieć - uszkodzenia z winy użytkownika, reklamacja odrzucona... to już lepiej jenoxa, tani a niczym nie ustępuje centrze


Góra
 Profil  
 
 
 Post #845613 Wysłany: 28 Sty 2019, 20:05; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Imię: Bartek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 28 Sty 2019,
Posty: 2
rafisz napisał(a):
centra to badziewie, na dodatek drogie, wszystko zalezy na jaki egzemplarz trafisz, jeden będzie kręcił kilka lat, inny padnie po roku, a o wymianie gwarancyjnej z reguły mozna zapomnieć - uszkodzenia z winy użytkownika, reklamacja odrzucona... to już lepiej jenoxa, tani a niczym nie ustępuje centrze


To się nazywa idealne forum ;) wchodzę i od razu czytam rekomendację, której szukałem. Znalazłem w bardzo dobrej cenie Jenoxa i zastanawiałem się nad min bo szczerze mówiąc wcześniej tylko słyszałem o tej firmie ale nigdy nie miałem. Po tym co tu przeczytałem wybór jest już oczywisty dzięki ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #845614 Wysłany: 28 Sty 2019, 21:08; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Sound
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 13 Cze 2016,
Posty: 727
Pomógł: 36
brat ma jenoxa w accordzie, póki co bardzo zadowolony, ja do swojego punciaka też kupiłem właśnie jenoxa, najważniejsza zaleta - obsługowy - mozna go otworzyć i sprawdzić poziom elektrolitu, zmierzyć gestość itd., na dodatek tani, nawet jak padnie po 2 latach to chociaż kasy nie będzie szkoda
ps. widze że mazowieckie, więc pytanie - petrostar?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #845675 Wysłany: 31 Sty 2019, 22:10; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Imię: Bartek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 28 Sty 2019,
Posty: 2
rafisz napisał(a):
brat ma jenoxa w accordzie, póki co bardzo zadowolony, ja do swojego punciaka też kupiłem właśnie jenoxa, najważniejsza zaleta - obsługowy - mozna go otworzyć i sprawdzić poziom elektrolitu, zmierzyć gestość itd., na dodatek tani, nawet jak padnie po 2 latach to chociaż kasy nie będzie szkoda
ps. widze że mazowieckie, więc pytanie - petrostar?


:) zgadza się - trochę już rzeczy na Dąbrowskiego kupiłem ;) tam też mocno mi właśnie polecali Jenoxa


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851423 Wysłany: 27 Gru 2019, 13:16; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 27 Gru 2019,
Posty: 3
FPrulezz napisał(a):
rafisz napisał(a):
brat ma jenoxa w accordzie, póki co bardzo zadowolony, ja do swojego punciaka też kupiłem właśnie jenoxa, najważniejsza zaleta - obsługowy - mozna go otworzyć i sprawdzić poziom elektrolitu, zmierzyć gestość itd., na dodatek tani, nawet jak padnie po 2 latach to chociaż kasy nie będzie szkoda
ps. widze że mazowieckie, więc pytanie - petrostar?


:) zgadza się - trochę już rzeczy na Dąbrowskiego kupiłem ;) tam też mocno mi właśnie polecali Jenoxa


Odkopię trochę temat. Którą serię Jenoxa polecacie? Bardziej GOLD czy CLASSIC?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851426 Wysłany: 27 Gru 2019, 18:33; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ SY SCZ
Rejestracja: 25 Lis 2018,
Posty: 528
Pomógł: 16
CLASSIC

_________________
Cent -> topic59276.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851428 Wysłany: 27 Gru 2019, 23:43; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Sound
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 13 Cze 2016,
Posty: 727
Pomógł: 36
gold teoretycznie powinien być lepszy, ale czy rzeczywiście jest to trudno powiedzieć, brat ma golda ja mam classica, jeden i drugi kręci, jeszcze za krótko używane żeby coś zawyrokować


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851440 Wysłany: 28 Gru 2019, 14:57; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 27 Gru 2019,
Posty: 3
rafisz napisał(a):
gold teoretycznie powinien być lepszy, ale czy rzeczywiście jest to trudno powiedzieć, brat ma golda ja mam classica, jeden i drugi kręci, jeszcze za krótko używane żeby coś zawyrokować
Cent napisał(a):
CLASSIC


Dziękuję :D każda opinia jest na wagę złota. Muszę szybko zakupić nową baterię najlepiej w poniedziałek bo czeka mnie wyjazd w góry i wolałbym uniknąć niespodzianek..

@Rafisz a ile czasu macie te akumulatory?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851447 Wysłany: 28 Gru 2019, 22:09; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Sound
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 13 Cze 2016,
Posty: 727
Pomógł: 36
brat ma 2 lata, ja rok i chyba 2 mies, póki co problemów z nimi nie ma, jak brat zmierzy sprawność to ci jeszcze tu dopiszę


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851457 Wysłany: 29 Gru 2019, 14:59; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Rafał
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ SY SCZ
Rejestracja: 25 Lis 2018,
Posty: 528
Pomógł: 16
Brat ma Jenoxa Classica we Fiacie Palio Weekend chyba już 6 lat

_________________
Cent -> topic59276.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #851496 Wysłany: 02 Sty 2020, 12:48; 
 Temat postu: Re: Akumulator do Punto II
Offline
Forumowicz

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 27 Gru 2019,
Posty: 3
Cent napisał(a):
Brat ma Jenoxa Classica we Fiacie Palio Weekend chyba już 6 lat


6 lat to już dobry wynik. Dawno nie miałem takiej baterii ;) Dzięki za info. Oczywiście nie wyrobiłem się z zakupem ale skuszę się chyba na tego Jenoxa Classic. Dobrego dnia :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO