You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 20:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #848136 Wysłany: 07 Cze 2019, 07:26; 
 Temat postu: Dziwny przewód Problem z immobiliser'em.
Offline
Forumowicz

Imię: Kamil
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: wielkopolskie [P]
Rejestracja: 14 Lis 2018,
Posty: 3
Dziwny przewód Problem z immobiliser'em.
Witam. Mam problem z moim Punto 2 1.2 8v 60km. Problem zaczął się w momencie gdy odebrałem auto od mechanika tzn jakiś dzień dwa po. Miałem wymieniane filtry uszczelniacze zaworowe i uszczelke pokrywy zaworów. Podczas jazdy auto zgasło zapaliła się kontrolka check engine i klucz code. Po 5 minutach auto odpaliło kontrolka check engine została zapalona. Po podłączeniu komputera wyrzuciło błędy u1601 "transmisja komunikatów can" i u1600 " klucz elektroniczny " błędy usunąłem kobieta pojechała do pracy i gdy wracała problem się powtórzył. Zostawiłem auto - nie byłem w stanie nawet się podłączyć pod sterownik nie wiadomo dlaczego. Wróciłem po auto po 2 dniach samochód odpalił po 3 minutach sam zgasł. Odkrecilem osłonę pod kierownica żeby sprawdzić czy nie ma problemu z połączeniem anteny immobilisera tzn luźnej wtyczki okazało się że połączenie jest ok tzn kostka na miejscu natomiast zauważyłem jeden luźny kabel doszedłem tylko do tego że przewód idzie z niebieskiej wtyczki zaraz obok złącza diagnostycznego 2 przewody na końcu zmieniające się w 1? Załączam zdjęcia może ktoś podpowie od czego to. Póki co auto od 24h odpala i nie ma problemu z immo a "dziwny "przewód zaizolowalem. Załączam zdjęcia.


Załączniki:






Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO