You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 17:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #849014 Wysłany: 30 Lip 2019, 10:43; 
 Temat postu: Silnik gaśnie
Offline
Sympatyk kropek

Imię: Max
Samochód: Punto II 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: EL
Województwo: małopolskie [K]
Rejestracja: 18 Mar 2015,
Posty: 9
Witam, temat błędów wielokrotnie przewija się, niestety nie do końca z tym co się dzieje u mnie, ale proszę o pomoc.
Samochód jedzie bez problemowo, Początkowo nagle gasł po przejechaniu 30km, wystarczyło przekręcić kluczyk i palił i jeździł z dwa dni. Następnie jak zgasł musiałem gazować by odpalił. Myślałem że coś nie łączy bo przeważnie po minięciu łączenia drogi, przejechaniu przez przejazd gasło. Teza upadła gdy odpalone auto na drodze wyluzowane w miejscu zgasło i już nie odpaliło. Zdemontowałem filtr powietrza auto odpaliło, wyczyściłem wężyki od przepustnicy bo trochę przytkane, poodciskałem złącza itd. Auto jeździło 4dni aż nagle zgasło. Odpaliło po minucie. Teraz mniej więcej raz na dzień gaśnie, błędy jakie pojawiają się to P0202, P0335 , jest jeszcze p0420 ale to jak nawilgnie sonda. Wysterowanie wtrysków, sterowanie pompa działa, załączałem podczas diagnostyki i nic. Co jeszcze można sprawdzić? Przekaźnik od załączania i tak jest wspólny, pomysłów brak


Góra
 Profil  
 

 
 Post #849015 Wysłany: 30 Lip 2019, 11:12; 
 Temat postu: Re: Silnik gaśnie
Lenistwo. Nie wysiliłeś się w ogóle. Podpowiedzi na twój problem są w internecie (od Google zacznij: kod błędu + magiczne słowo FIAT, albo fraza "Punto 2 gaśnie"), czyli np. wtryskiwacze i czujnik położenia wału na dobry początek, ale przyczyn może być więcej (jakich = zadanie domowe).
Zakładając nowy temat robisz syf na forum (które od dawna jest nieczytelne, moderacja nie sprząta) i zmniejszasz swoje szanse na otrzymanie pomocy.
A następny z podobnym, czy takim samym problemem, będzie miał jeszcze trudniej.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO