You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 18 Kwi 2024, 03:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 
 Post #98141 Wysłany: 01 Mar 2008, 19:18; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
faktycznie :/ ale jeszcze ostatnio była 6 dla sporta, ale w ogóle zauwazyłem ze strasznie okroili wersje sport, teraz felgi 17" wymagaja juz doplaty i to 1900zł chyba ze konfigurator cos miesza, najgorsze jest to ze GP z roku na rok jest coraz gorzej wyposażone.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #98168 Wysłany: 01 Mar 2008, 20:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 27 Sty 2008,
Posty: 186
sadoo jak napisałeś to kwestia gustu. Nam bardziej podobała się wersja 5d i dlatego na nią zdecydowaliśmy się. A jeździmy głównie w 2 osoby.

_________________
Pozdrawiam - "Jedi"

BYŁ Wielki Kropek 1,4 8V 5D Dynamic
JEST Alfa MiTo 1,4 16V Progression


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98180 Wysłany: 01 Mar 2008, 22:05; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
sama ver. generalnie nie musi miec wielkiego znaczenia...możesz to zamienić na pakiety :)
mniej zapłacisz i możesz w nich przebierać...no i jest co utargować

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98196 Wysłany: 01 Mar 2008, 22:54; 
 Temat postu:
Cytuj:
najgorsze jest to ze GP z roku na rok jest coraz gorzej wyposażone.

Zauważyłem, że fiat ma właśnie taką politykę, o czym pisałem już kiedyś na forum. To samo było z sejami. Jak ja kupowałem jedną z pierwszych wersji to była bardzo przyjemnie wyposażona i wykończona. Jak zobaczyłem seje po kilku latach, to aż żal mi się zrobiło jak te autka zostały oszwabione. To samo jest z GP. Mój pierwszy kropek ma dużo elementow, które fiat po cichutku wycofał w późniejszym czasie i drugi kropas już tego nie ma, pomimo że zasadniczo wyposażenie o wiele lepsze. Dla przykładu dam okleiny na słupkach czy czujnik nie zapiętego pasa na fotelu pasażera, zapalniczka i popielniczka. To wszystko mam w standarcie w pierwszym kropasie, a brak w nowszym.


Góra
  
 
 
 Post #98313 Wysłany: 02 Mar 2008, 14:17; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Strzelin
Rejestracja: 24 Lis 2006,
Posty: 922
Grzegorz1976 napisał(a):
Dla przykładu dam okleiny na słupkach czy czujnik nie zapiętego pasa na fotelu pasażera, zapalniczka i popielniczka

:? To że za zapalniczke sie dopłacało to wiem, ale że wycofali już czujnik nie zapiętego pasa? Przegięcie, zwłaszcza że zwiększyli ceny

[ Dodano: Nie Mar 02, 2008 1:17 pm ]
I to wykończenie wnętrza w Dynamicach z 2007 roku jest (IMHO) bardzo nie ciekawe.
W naszym Energy jest takie jasnie ładne a w 2007 porobili takie ciemne.. :?

_________________
Grande Punto - 5d - Energy(2006) - Szary Jungle - 1.4 16V Starjet 95KM

Moje auto znajdziesz na Polskajazda.pl

Znowu Boom dla nas, Wielkie Joł Kochana.... :mrgreen:
Nie podoba Shieeeeea? :E

Góra
 Profil  
 
 
 Post #98325 Wysłany: 02 Mar 2008, 15:15; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 27 Sty 2008,
Posty: 186
Kuba DST ale kolorystyka wnętrza jest powiązana też z kolorem zewnętrznym. A nie z rocznikiem.

Co do czujnika pasa - u mnie był w standardzie

_________________
Pozdrawiam - "Jedi"

BYŁ Wielki Kropek 1,4 8V 5D Dynamic
JEST Alfa MiTo 1,4 16V Progression


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98371 Wysłany: 02 Mar 2008, 18:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
Ja u siebie w Dynamiku 2007 mam czujnik niezapiętych pasów w obu przednich fotelach.

Co do kolorystyki Dynamików, to opisałem to w innym wątku.

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98384 Wysłany: 02 Mar 2008, 18:55; 
 Temat postu:
Ale 360 stopni sporting jest robiony na bazie Activa i tu już jest tylko czujnik pod zadkiem kierowcy. A w Activie z 2006r mam czujniki pod obu zadkami.


Góra
  
 
 
 Post #98391 Wysłany: 02 Mar 2008, 19:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
a mnie ten czujnik wpienia troszeczke, ja ogolnie z zasady zapinam pasy jak tylko wejde do samochodu ale sa sytuacje ze potrafi mnie zdeerwoac szczegolnie jesli chodzi o pasazera :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98393 Wysłany: 02 Mar 2008, 19:16; 
 Temat postu:
Dla mnie te czujnik też są wkurzające, ale jest ich plus. Nie muszę się kłócić z żoną o zapinanie pasów. Wcześniej migała się od tego i uważała mnie za jakiegoś maniaka w tym temacie.


Góra
  
 
 
 Post #98419 Wysłany: 02 Mar 2008, 20:03; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
U mnie wszyscy (i w rodzinie i znajomi) wiedzą dwie podstawowe rzeczy:
1. Nie wolno palić w i w pobliżu moich autek.
2. Moje autka są wyposażone w tylne pasy, z których należy korzystać. Jeśli delikwent wzbrania się przed zapinaniem pasów, to jest proszony o skorzystanie z klamki wewnętrznej i domknięcie drzwi (od zewnątrz).

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98438 Wysłany: 02 Mar 2008, 20:50; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
michalj, to samo u mnie :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98444 Wysłany: 02 Mar 2008, 21:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
a coraz wiecej sie słyszy o tym ze nie zapiał pasów bezpieczeństwa dlatego przeżył, dwa dni temu u nas w okolicy był wypadek 3 osoby spłonęły zywcem a jeden sie uratował bo nie zapiał pasów, tak jak mama mojego dobrego kumpla, żyje bo nie zapieła pasów. itd. ale ja zawsze zapinam i każe tez ludzika zapinać, bo przy 90% wypadków jednak ratują życie.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98462 Wysłany: 02 Mar 2008, 22:10; 
 Temat postu: Re: Grande Punto 1.4 T-Jet 16v 120 KM Dynamic
Offline
Puntomaniak

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 25 Sty 2008,
Posty: 88
Dave napisał(a):
Witam!

Od kilku miesięcy na naszym rynku oferowana jest wersja GP z silnikiem 1.4 Turbo. W temacie umieściłem wersję Dynamic jako najbardziej atrakcyjną cenowo. Następna wersja jest chyba o ponad 12.000 droższa! Chciałbym poruszyć temat wersji z tym silnikiem. Czy ktoś już ma (będzie miał) ten model? Jak wyglądają właściwości jezdne, spalanie, awaryjność, obsługa itd. Jakie są róznice np. w wyglądzie deski rozdzielczej? Czy są jakieś dodatkowe wskaźniki (np. ciśnienie doładowania)? Liczę na rozwinięcie tego tematu ponieważ... właśnie ta wersja ma być w tym roku moim samochodem :D Serdecznie pozdrawiam!

Cześć! Faktycznie posiadam taką wersję, bo wyniosła mnie ona 6.5tys drożej niż 1.4 8V z tym samym wyposażeniem. Warto było dołożyć trochę:) Właśnie wróciłem z trasy (trochę punciaków powyprzedzałem, więc jak to był ktoś z Was, to przepraszam :D - trasa Lublin - Kielce - Jędrzejów - Gliwice ;) ) W końcu go dotarłem ;p Wypił 7.0l/100km Pb98, ale go dzisiaj pomęczyłem trochę...no i walczyłem z EMMĄ - wiała w twarz kropce. Mam obecnie przejechane trochę ponad 2tys. km. Do tej pory w moim mieście pije 8.2l/100km (na początku ekploatacji 8.7l/100km). Co do trasy to myślę że niżej się nie da...bo jednak turbina kusi. Jadąc jak kapleusz w okolicach 6-6.5 myślę by było. Turbina jest produkcji japońskiej. Układ jezdny jest OK dla kogoś kto lubi twardo - porównując do CC Sporting tutaj jest jeszcze bardziej sztywno. Co do samego silnika tam gdzie CC jechałem na 3biegu 60km/h i więcej się nie dało, tutaj na 5biegu spokojnie od 2tys. obr/min idzie jak przecinak...ASR dość często pracuje gdy jadę na 1,2 biegu..i raz mi się włączył na 3 po deszczu ;p . Deska rozdzielcza identyczna jak w całej gamie - nie ma dodatkowego wskaźnika ciśnienia doładowania. Co do benzynki to w homologacji pisze min.95. ;] Jak coś jeszcze niejasne to pytać ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98472 Wysłany: 02 Mar 2008, 22:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
rafal997 - Może się zdziwisz, ale mój Kropek na trasie (pamiętaj, że mam 1.4 8v) jadł już po teoretycznym dotarciu (przebieg powyżej 2000-2500 km) około 7 l/100 km.

Po przekroczeniu 8000 km przebiegu jechałem kilkukrotnie dokładnie tę samą trasę - średnie zużycie było 6,3-6,5 l/100 km (zależnie od warunków pogodowych). Tempo jazdy zdecydowanie nie było kapelusznicze (prędkość średnia była około 70 km/h, mimo że ostatnie czterdzieścikilka km to Warszawa i okolice).

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98484 Wysłany: 02 Mar 2008, 23:18; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 25 Sty 2008,
Posty: 88
michalj napisał(a):
rafal997 - Może się zdziwisz, ale mój Kropek na trasie (pamiętaj, że mam 1.4 8v) jadł już po teoretycznym dotarciu (przebieg powyżej 2000-2500 km) około 7 l/100 km.


tzn. te moje 7l to mało czy dużo ? :) Co do średniej predkości z trasy to wybiło na dystansie 870km (Gliwice - Lublin - Gliwice) 79km/h


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98501 Wysłany: 02 Mar 2008, 23:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
Bardziej mi chodzi, że po przejechaniu kolejnych kilku tysięcy km spalanie jeszcze bardziej spadnie. Oczywiście nie mówię o jeździe po mieście, bo to jest jedna wielka loteria - jednego dnia miałem spalanie 7,0 l/100 km, a następnego (dokładnie ta sama trasa, tylko korki inaczej rozłożone) - 9,9 l/100 km.

Ja uważam, że w zimie 7 l/100 km to jest dość dużo po trasie dla mojego silnika. Podobno S-Jet i t-Jet są ciut bardziej łakome, więc to 7 l/100 km może być bardziej normalnym zużyciem (jeśli się nie jedzie ekonomicznie).

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98529 Wysłany: 03 Mar 2008, 01:27; 
 Temat postu:
sadoo napisał(a):
a coraz wiecej sie słyszy o tym ze nie zapiał pasów bezpieczeństwa dlatego przeżył, dwa dni temu u nas w okolicy był wypadek 3 osoby spłonęły zywcem a jeden sie uratował bo nie zapiał pasów, tak jak mama mojego dobrego kumpla, żyje bo nie zapieła pasów. itd. ale ja zawsze zapinam i każe tez ludzika zapinać, bo przy 90% wypadków jednak ratują życie.

Jeszcze ie widziałem nikogo kto przeżyłby niby dzięki niezapiętym pasom (niby jak to właściwie stwierdzić???) Natomiast widziałem, aż za dużo osób, które przy "banalnych" wypadkach doznawały bardzo powaznych obrażeń właśnie dzięki niezapiętym pasom. U mnie w aucie jest obowiązek zapinania pasów na wszystkich miejscach, a młody w dobrym atestowanym foteliku - żaden supermarket, tylko fotel zgodnie z zaleceniem ADAC.


Góra
  
 
 
 Post #98542 Wysłany: 03 Mar 2008, 08:20; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Wnioskuję o założenie temetu o spalaniu T-Jeta, analogicznie do innych wersji. Damy w ten sposób koledze Rafałowi (oraz kolejnym użytkownikom) zajęcie w postaci raportowania o spalaniu ten najlepszej z wersji Grande :D
Posty w tym zakresie proponuję przenieść do tego tematu.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98606 Wysłany: 03 Mar 2008, 14:45; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Grzegorz1976 napisał(a):
sadoo napisał(a):
a coraz wiecej sie słyszy o tym ze nie zapiał pasów bezpieczeństwa dlatego przeżył, dwa dni temu u nas w okolicy był wypadek 3 osoby spłonęły zywcem a jeden sie uratował bo nie zapiał pasów, tak jak mama mojego dobrego kumpla, żyje bo nie zapieła pasów. itd. ale ja zawsze zapinam i każe tez ludzika zapinać, bo przy 90% wypadków jednak ratują życie.

Jeszcze ie widziałem nikogo kto przeżyłby niby dzięki niezapiętym pasom (niby jak to właściwie stwierdzić???) Natomiast widziałem, aż za dużo osób, które przy "banalnych" wypadkach doznawały bardzo powaznych obrażeń właśnie dzięki niezapiętym pasom. U mnie w aucie jest obowiązek zapinania pasów na wszystkich miejscach, a młody w dobrym atestowanym foteliku - żaden supermarket, tylko fotel zgodnie z zaleceniem ADAC.


pierwszy przypadek wyleciał przez okno podczas wypadku reszta spłoneła bo nie była w stanie sama wypiac pasów aby wyjsc z samochodu, drugi przypadek dachowanie w rzece gdyby miała zapiete pasy nigdy by sie nie wydostała w takim czasie z samochodu i by utonęła, sam widziałem na własne oczy co sie dzieje z człowiekiem z niezapiętymi pasami podczas zderzenia z innym samochodem przy predkosci 65km/h, to powiem szczerze nie ma tragedii, ja wcale nie nakłaniam do niezapinania bo sam zapinam pasy i uważam to dobry nawyk, ale nie mozna myslec plytko ze jak cos ma atest jakiejs organizacji to juz napwno uratuje nam zycie tak jak te wszystkie systemy i 5 gwiazdek,


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98951 Wysłany: 04 Mar 2008, 10:12; 
 Temat postu:
sadoo napisał(a):
sam widziałem na własne oczy co sie dzieje z człowiekiem z niezapiętymi pasami podczas zderzenia z innym samochodem przy predkosci 65km/h,

A jak to widziałeś? Może to była prędkość wyjściowa i przy hamowaniu było już 30km/h? Poza tym jakie zderzenie? Tego nigdy nie określisz. No to dla przeciwwagi 2 przypadki z ostatnich 2 miesięcy:
1. Młoda dziewczyna na tylnym siedzeniu z niezapiętymi pasami, koleżanka wyjechała i wymusiła pierwszenstwo. Kierowca i pasażerka zapięte w pasy - bez draśnięcia. Ta z tylnego siedzenia wyrwana dosłownie przez boczną szybę na zewnątrz - zgon w ciągu 3 dni
2. Młoda dziewczyna nie wyhamowała i walnęła z tyłu w inny samochód. Miasto - typowa kolizja jakich setki codzień na drogach. Samochód oczywiście 4 czy 5 gwiazdek ncap, poduszka, kurtyny itp... Niestety brak pasów - wyszła z tego po dwóch czy trzech tygodniach na IT. Rehabilitacja przynajmniej następne 12 miesięcy. Gwarancja powrotu do pełnej funkcjonalności żadna
Dorzucę trzeci przykład: Młoda bardzo ładna dziewczyna, niezapięte pasy - nie chciała sobie pomiąć ubrania. Niewielki dzwon - jechała jako pasażer. Ci co mieli pasy bez draśnięcia. Ona operacja odbarczenia krwiaka w głowie, ubytki neurologiczne. Miejmy nadzieję ze dobra rehabilitacja - wielomiesięczna wróci ją do samodzielnego zycia.
Więc róbcie jak chcecie. Ja pasy zapinam i u mnie w aucie jest taki obowiązek.

I jeszcze jedno. Zaden nawet najbardziej wypasiony system zabezpieczeń nie uratuje nas, jak nie będzie używany to jedno. A drugie to nie ma się co spodziewać cudów jak prędkość będzie kosmiczna. Fizyka jest fizyką i tu można złagodzić skutki, ale do pewnego pułapu prędkości potem to te wszystkie poduszki, strefy zgniotu absy espe i inne szmery buzery w ciągu milisekund stają się kupą bezurzytecznego złomu łącznie z kierowcą i pasażerami.


Góra
  
 
 
 Post #98973 Wysłany: 04 Mar 2008, 10:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Wszedłem żeby poczytać nt. Grande T-jet i widzę, że 2 ostatnie strony to totalny OFF.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #98974 Wysłany: 04 Mar 2008, 10:59; 
 Temat postu:
daras napisał(a):
Wszedłem żeby poczytać nt. Grande T-jet i widzę, że 2 ostatnie strony to totalny OFF.


Zgadzam się. Więc może któryś z modów załozyłby temat i przeniósł naszą dyskusję?


Góra
  
 
 
 Post #104047 Wysłany: 17 Mar 2008, 13:33; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Dave

Może stoi taki jeszcze gdzieś na salonie? Ja swojego kupowałem w czasie wakacji kiedy fiat miał przerwę technologiczną na konserwację lini produkcyjnych. Musiałbym czekać na rozpoczęcie produkcji + normalny czas oczekiwania ale diler znalazł mi auto po salonach w Polsce. Wyboru jeśli chodzi o kolor nie miałem ale wyposażenie było takie jakie sobie życzyłem, więc wziąłem...

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO