You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 23 Kwi 2024, 08:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 
 Post #244824 Wysłany: 23 Kwi 2009, 09:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
daras napisał(a):
MiSiOn napisał(a):
I teraz pytanie do Ciebie daras: Czy to, że jakieś ASO nie potrafi czegoś naprawić, naciąga na kasę świadczy o tym, że jestem malkontentem?

Nie chce mi się już pisać w tym wątku, bez urazy ;)

Ale skoro mnie wywołałeś...

Jeśli widzisz, że mechanik nie umie czegoś naprawić albo zrobić - zmień mechanika.
Przed oddaniem samochodu do ASO, ustal kto tam się, w czym specjalizuje.
Jeśli gostkowi, który się szkolił i specjalizuje w Uno (bez urazy) dajesz do przeglądu klimę, radio albo elektrykę Grande (przykłady) to jest olbrzymia szansa, że Ci coś głupiego powie albo zrobi autku kuku.
Zasięgnij opinii o mechanikach. Będziesz wiedział kto robi klimę, kto zawias, kto elektrykę, kto trzeszczące plastiki.
Będziesz to wiedział, to umawiasz się na konkretny termin z konkretną osobą.
Masz zminimalizowaną możliwość popełnienia przez ASO błędu i własne lepsze samopoczucie.
Nie ma dobrych serwisantów w "Twoim" ASO, poszukaj innego "Twojego" ASO.
Czasem warto pojechać 50 km. dalej, żeby poznać fajnych ludzi i serwis.


Piszę o tak oczywistych oczywistościach, że aż się dziwię, że o nich piszę.

Większość tu piszących zachowuję się jakby miała pierwszy samochód w życiu i to w dodatku nie pospolite, chociaż bardzo ładne i naprawdę fajne Grande ale od razu Maybacha z przypisanym, prywatnym serwisantem na telefon i wygrawerowaną tabliczką, z nazwiskiem na silniku.

Naprawdę bez urazy.
Wiem, że forum jest po to żeby sobie pomagać i podpowiadać, nikt nie jest alfą i omegą.
Ale niektóre wątki, pytania i "problemy" to mnie po prostu kładą na łopatkach.

no i znowu ciezko sie z toba zgodzic... To jakim cudem dany warsztat ma autoryzacje, skoro nie potrafia naprawic samochodow, ktore sami sprzedaja??
Jak oddaje auto do ASO to dlatego, ze oni powinni o nim wiedziec wszystko. A czy to robi gosc ktory zawsze robil UNO a teraz dostal GP to juz problem kierownika serwisu a nie moj. Jezeli dany warsztat ma autoryzacje danej marki to chyba dlatego ze spelnia jakies tam minimalne wymagania i posiada jakis tam odpowiedni sprzet do obslugi danych samochodow!!!
Dobrze mysle, czy moze sie myle??
:>
To jest troche smieszne zeby zrzucac odpowiedzialnosc na klienta, zeby klient mial sie dowiadywac czy dana osoba w ASO, ktora sie zna, bedzie naprawiala jego samochod. Calkowity bezsens :!:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 

 
 Post #244869 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:03; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
olos47 mnie ta sytuacja wkurza tak samo jak Ciebie.

Chciałbym żeby chodniki były pozamiatane po zimie z piasku, trawniki z psich kup, drogi były równe i szerokie, ludzie zarabiali kupę kasy, Bałtyk był Adriatykiem, Tatry - Alpami, ludzie wzajemnie życzliwi i uśmiechnięci, ASO full kompetentne, itd. itd.
Niestety nie żyjemy w Utopii.
I trzeba sobie jakoś radzić.

Słońce świeci, drzewa zakwitają, dziewczyny ganiają w miniówach - warto się uśmiechnąć czasem, wybrać gdzieś na przejażdżkę ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244872 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
daras napisał(a):
olos47 mnie ta sytuacja wkurza tak samo jak Ciebie.

Chciałbym żeby chodniki były pozamiatane po zimie z piasku, trawniki z psich kup, drogi były równe i szerokie, ludzie zarabiali kupę kasy, Bałtyk był Adriatykiem, Tatry - Alpami, ludzie wzajemnie życzliwi i uśmiechnięci, ASO full kompetentne, itd. itd.
Niestety nie żyjemy w Utopii.
I trzeba sobie jakoś radzić.

Słońce świeci, drzewa zakwitają, dziewczyny ganiają w miniówach - warto się uśmiechnąć czasem, wybrać gdzieś na przejażdżkę ;)

no i znowu sie z toba nie zgodze. Bo jakos w innych krajach w ktorych bylem z samochodem w ASO (Niemcy i UK) podejscie bylo zupelnie inne. Tym bardziej tak jak juz wczesniej mowilismy do poprawienia sa drobnostki, ktore nie powinny stanowic zadnego problemu... :>

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244875 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:14; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Jutro jadę do ASO. Wyskoczę z pyskiem już od drzwi, że nie jest tak jak w Niemczech. Może załatwię więcej :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244881 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:24; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
zoon napisał(a):
Jutro jadę do ASO. Wyskoczę z pyskiem już od drzwi, że nie jest tak jak w Niemczech. Może załatwię więcej :wink:

od razu nie wyskakuj, ale jak sie po dobroci nie da to niestety trzeba podniesc glos i postraszyc. Inaczej bedziesz sobie tak jezdzil do ASO az moze kiedys trafisz na lepszy dzien i ci zrobia lub nie...

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244882 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:27; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
olos47 napisał(a):
no i znowu sie z toba nie zgodze

Jakoś dam radę...

olos47 napisał(a):
Tym bardziej tak jak juz wczesniej mowilismy do poprawienia sa drobnostki

Z "drobnostkami" do ASO?
Im mniej ASO tym auto zdrowsze i kierownik-właściciel też ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244890 Wysłany: 23 Kwi 2009, 11:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
daras napisał(a):
Im mniej ASO tym auto zdrowsze i kierownik-właściciel też Wink

nie no... tym to mnie juz rozwaliles, nie mam argumentow :hahaha:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244936 Wysłany: 23 Kwi 2009, 13:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Legionowo
Rejestracja: 21 Sie 2007,
Posty: 160
A dlaczego cię rozwalił? To prawda, z tym że nie chodzi tylko o ASO.
Normą jest że jeśli w aucie zaczyna się grzebanie, to wraz z kolejnymi naprawami coraz więcej rzeczy szwankuje. Wynika to z tego że zawsze czegoś nie dokręcą, nie nasmarują, naleją za mało albo za dużo, albo że część wyprodukowana w 2009 roku różni się od tej z 2007 o ułamek milimetra.

_________________
Clockwork Orange


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244944 Wysłany: 23 Kwi 2009, 14:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
PiotrT
to są kolejne oczywiste - oczywistości, dla Ciebie, dla mnie, dla wielu innych ale jak widać nie dla wszystkich ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244949 Wysłany: 23 Kwi 2009, 15:07; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
PiotrT napisał(a):
Normą jest że jeśli w aucie zaczyna się grzebanie, to wraz z kolejnymi naprawami coraz więcej rzeczy szwankuje. Wynika to z tego że zawsze czegoś nie dokręcą, nie nasmarują, naleją za mało albo za dużo, albo że część wyprodukowana w 2009 roku różni się od tej z 2007 o ułamek milimetra.

a dla mnie to jest poprostu fuszerka!!! :evil:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #244963 Wysłany: 23 Kwi 2009, 15:26; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Racibórz
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 748
Pomógł: 5
olos47 napisał(a):
PiotrT napisał(a):
Normą jest że jeśli w aucie zaczyna się grzebanie, to wraz z kolejnymi naprawami coraz więcej rzeczy szwankuje. Wynika to z tego że zawsze czegoś nie dokręcą, nie nasmarują, naleją za mało albo za dużo, albo że część wyprodukowana w 2009 roku różni się od tej z 2007 o ułamek milimetra.

a dla mnie to jest poprostu fuszerka!!! :evil:


ale takie jest ŻYCIE, możesz się wściekać ale tak po prostu jest :wink:

_________________
ESTIVA Blue@Me 2008 1.4 8V :)<----- Tu ją możesz zobaczyć :D

Fix It Again Tomorrow


Góra
 Profil  
 
 
 Post #245959 Wysłany: 26 Kwi 2009, 08:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 68
Cytuj:
no i znowu ciezko sie z toba zgodzic... To jakim cudem dany warsztat ma autoryzacje, skoro nie potrafia naprawic samochodow, ktore sami sprzedaja??
Jak oddaje auto do ASO to dlatego, ze oni powinni o nim wiedziec wszystko. A czy to robi gosc ktory zawsze robil UNO a teraz dostal GP to juz problem kierownika serwisu a nie moj. Jezeli dany warsztat ma autoryzacje danej marki to chyba dlatego ze spelnia jakies tam minimalne wymagania i posiada jakis tam odpowiedni sprzet do obslugi danych samochodow!!!
Dobrze mysle, czy moze sie myle??
:>
To jest troche smieszne zeby zrzucac odpowiedzialnosc na klienta, zeby klient mial sie dowiadywac czy dana osoba w ASO, ktora sie zna, bedzie naprawiala jego samochod. Calkowity bezsens :!:


Autoryzacji nie otrzymuje się za umiejętności naprawiania samochodów, tylko trzeba wydać kupę kasy na wystrój zewnętrzny i tyle.... ASO nie naprawi stukających zamków, bo one już w cinqeczento stukały. Fiat tego nie zmieni bo musiałby wprowadzić wyższe normy jakościowe a to kosztuje. Zachowanie pracowników serwisu jest wynikiem przeprowadzanych szkoleń. Każdy klient jest informowany że pierwszy raz spotykają się z taka usterką mimo iż dziennie przyjmuja kilkanaście zleceń w tej sprawie. Serwisy ASO są tak zorganizowane aby nie robiły sobie wzajemnie konkurencji, więc właściwie mogą mieć w dupie jakieś tam pretensje użytkowników auta. Zlikwidowanie jakiegoś ASO powoduje powstanie luki na jakimś terenie bo nowe ASO już tam nie powstanie, co najwyżej większa firma wykupi mniejsze na danym terenie a to nie wpływa na zwiększenie konkurencji. Ilość serwisów ASO raczej będzie się zmniejszać bo też ilośc klientów ASO systematycznie spada. Na korzyść serwisów ASO Fiata wpływa niska świadomość prawna użytkowników Fiatów którzy nadal uważaja że wszelkie naprawy należy wykonywać w ASO.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #245964 Wysłany: 26 Kwi 2009, 09:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
Serwisuje samochody w ASO od 1998 r.
Kilka razy zrobiłem od tej zasady odstępstwo i za każdym razem były jakieś problemy.

Jak mi u "Miecia" rozrząd wymienili to wyło przez 2500 km (okazał się za mocny naciąg), pompa wody w innym aucie padła po 5 tys. i mówili że wina pompy i mają to gdzieś. Alternator tak mi naprawili, że po dwóch miesiącach stanął i pasek się skopcił... Więc jak to jest , jak i tak wracałem do ADO ? Gdzie przepłacam ? :)

ASO:
Gwarancja za usługę i części realizowana bez problemu, auto zastępcze. Umówienie na konkretną godzinę, dzień. Jako takie pojęcie np. o Grande mają, a jak mój "Miecio" nie wiedział jak wymienić żarówkę z tyłu i chciał coś tam w lampie wyrywać to uciekłem :)

Jak już jet dobry mechanik niezależny np. w moim mieście to ma tyle ludzi, że nie wyrabia i jakość usług spada na łeb.

Jestem za ASO !

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #247247 Wysłany: 29 Kwi 2009, 15:48; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
Bahama70 napisał(a):
Serwisuje samochody w ASO od 1998 r.
Kilka razy zrobiłem od tej zasady odstępstwo i za każdym razem były jakieś problemy.

Jak mi u "Miecia" rozrząd wymienili to wyło przez 2500 km (okazał się za mocny naciąg), pompa wody w innym aucie padła po 5 tys. i mówili że wina pompy i mają to gdzieś. Alternator tak mi naprawili, że po dwóch miesiącach stanął i pasek się skopcił... Więc jak to jest , jak i tak wracałem do ADO ? Gdzie przepłacam ? :)

ASO:
Gwarancja za usługę i części realizowana bez problemu, auto zastępcze. Umówienie na konkretną godzinę, dzień. Jako takie pojęcie np. o Grande mają, a jak mój "Miecio" nie wiedział jak wymienić żarówkę z tyłu i chciał coś tam w lampie wyrywać to uciekłem :)

Jak już jet dobry mechanik niezależny np. w moim mieście to ma tyle ludzi, że nie wyrabia i jakość usług spada na łeb.

Jestem za ASO !

Nie no, bez przesady. Wszystkich dobrych mechanikow ktorych znam wczesniej pracowali w ASO. Teraz maja swoje warsztaty a w ASO pracuja ludzie ktorzy dopiero sie ucza na naszych autach. Zero doswiadczenia. Dobry mechanik specjalizujacy sie dajmy na to we Fiatach, to gdy do niego podjedziesz z jakas awarja to od razu wie gdzie zajzec i co ewentualnie jest przyczyna. Dla mnie ASO to naciagacze. :evil:

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248135 Wysłany: 02 Maj 2009, 09:49; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 68
Bahama70 napisał(a):
Serwisuje samochody w ASO od 1998 r.
Kilka razy zrobiłem od tej zasady odstępstwo i za każdym razem były jakieś problemy.

Jak mi u "Miecia" rozrząd wymienili to wyło przez 2500 km (okazał się za mocny naciąg), pompa wody w innym aucie padła po 5 tys. i mówili że wina pompy i mają to gdzieś. Alternator tak mi naprawili, że po dwóch miesiącach stanął i pasek się skopcił... Więc jak to jest , jak i tak wracałem do ADO ? Gdzie przepłacam ? :)

ASO:
Gwarancja za usługę i części realizowana bez problemu, auto zastępcze. Umówienie na konkretną godzinę, dzień. Jako takie pojęcie np. o Grande mają, a jak mój "Miecio" nie wiedział jak wymienić żarówkę z tyłu i chciał coś tam w lampie wyrywać to uciekłem :)

Jak już jet dobry mechanik niezależny np. w moim mieście to ma tyle ludzi, że nie wyrabia i jakość usług spada na łeb.

Jestem za ASO !


To co piszesz właśnie świadczy o braku podstawowej wiedzy prawnej. ASO i warsztat niezależny z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego maja takie same obowiązki wobec klienta. Udzielają takiej samej gwarancji na naprawe, podstawą do roszczeń jest faktura za wykonana naprawę. Chyba że ktoś korzysta z usług złodzieji, no to wtedy trudno jest wyegzekfować roszczenie gwarancyjne. Kolejną powielaną bzdurą jest gwarancja na nadwozie. ASO i warsztat niezależny udzielaja takiej samej gwarancji na wymieniane elementy i nie ma różnicy gdzie taką naprawę się wykonuje. Podstawą gwarancji na nadwozie jest wykonywanie corocznych płatnych przeglądów w ASO ale nie napraw. ASO czasami wypada lepiej w porównaniu z działającymi półlegalnie jednoosobowymi warsztatami ale już gorzej w porównaniu z dużymi warsztatami niezależnymi.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248264 Wysłany: 02 Maj 2009, 17:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
pajaczek napisał(a):

To co piszesz właśnie świadczy o braku podstawowej wiedzy prawnej. ASO i warsztat niezależny z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego maja takie same obowiązki wobec klienta. Udzielają takiej samej gwarancji na naprawe, podstawą do roszczeń jest faktura za wykonana naprawę. Chyba że ktoś korzysta z usług złodzieji, no to wtedy trudno jest wyegzekfować roszczenie gwarancyjne. Kolejną powielaną bzdurą jest gwarancja na nadwozie. ASO i warsztat niezależny udzielaja takiej samej gwarancji na wymieniane elementy i nie ma różnicy gdzie taką naprawę się wykonuje. Podstawą gwarancji na nadwozie jest wykonywanie corocznych płatnych przeglądów w ASO ale nie napraw. ASO czasami wypada lepiej w porównaniu z działającymi półlegalnie jednoosobowymi warsztatami ale już gorzej w porównaniu z dużymi warsztatami niezależnymi.



Podsumuje krótko- "mowa - trawa" - wiadomo jak ma być i wiadomo jak jest.
Nie czytał kolega o bojach klientów niezadowolonych z napraw w sieciach niezależnych. Bla, bla , bla gwarancja, rękojmia swoje, a życie swoje....

Jeszcze nigdy ASO nie odmówiło mi roszczeń z tytułu gwarancji albo rękojmi. Serwisuje tam samochody od 10 lat więc najcześciej wychodze na jedno z niezaleznymi bowiem Fiat partycupuje nawet do 50 % wartości usługi i cześci. Wystarczy zgłosić się do rzecznika klienta ( np. na Wielkopolskę Polcar Poznań i złożyć odpowiedni wniosek, najcześciej załatwiany pozytywnie). Oczywiście warunek - serwisowanie non-stop w ASO. To się naprawde opłaca !


Co do gwarancji na nadwozie, w poprzednim Punto MK II wyszła mi rdza pos uszczelką szyby przedniej, nikt nie pytał czy było naprawiane tam czy tam, propozycja - wycięcie szyby, czyszczenie , malowanie w ramach gwarancji. Nie skorzystałem , bo ASO wolało ode mnie odkupić auto i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem Grande :)

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248878 Wysłany: 03 Maj 2009, 23:49; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 06 Wrz 2007,
Posty: 68
Cytuj:
Podsumuje krótko- "mowa - trawa" - wiadomo jak ma być i wiadomo jak jest.
Nie czytał kolega o bojach klientów niezadowolonych z napraw w sieciach niezależnych. Bla, bla , bla gwarancja, rękojmia swoje, a życie swoje....

No czytam... szczególnie na tym forum :hahaha:
http://fiatpunto.com.pl/topic15485.html
Tak się jakoś składa że na innych forach też narzekają na ASO i opisują swoje boje o wyegzekwowanie napraw gwarancyjnych. Co prawda dobre warsztaty niezależne są na ogół niedostępne dla zwykłego użytkownika samochodu, bo najczęściej mają podpisane umowy z flotami lub wykonują naprawy dla ASO a więc nie bardzo starają się o klienta indywidualnego.

Cytuj:
Co do gwarancji na nadwozie, w poprzednim Punto MK II wyszła mi rdza pos uszczelką szyby przedniej, nikt nie pytał czy było naprawiane tam czy tam, propozycja - wycięcie szyby, czyszczenie , malowanie w ramach gwarancji. Nie skorzystałem , bo ASO wolało ode mnie odkupić auto i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem Grande

Zgodzili się bo pewnie wcześniej na gwarancji wymieniali ci szybę i stąd ta rdza pod uszczelką, rdza wylazła bo przy wymianie podrapali lakier i nie zabezpieczyli gołej blachy. Dość częsta usterka występująca po paru latach od wymiany szyby.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #248922 Wysłany: 04 Maj 2009, 06:03; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
pajaczek napisał(a):
Zgodzili się bo pewnie wcześniej na gwarancji wymieniali ci szybę i stąd ta rdza pod uszczelką, rdza wylazła bo przy wymianie podrapali lakier i nie zabezpieczyli gołej blachy. Dość częsta usterka występująca po paru latach od wymiany szyby.



Szyba nigdy nie wymianiana była.

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO