You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Kwi 2024, 19:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #154172 Wysłany: 08 Sie 2008, 09:47; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 20 Mar 2008,
Posty: 924
Grzegorz1976 No wyrwałeś mi to z ust :E

_________________
Fiat Seicento 1.1 MPI 54 Km 2004 rok ;)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #157070 Wysłany: 14 Sie 2008, 23:43; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Dawid
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 161
Witam!

Właśnie przeglądam zdjęcia Grande Model Year 2008 i widzę, że... owszem ma ładne zegary itd. ale... po pierwsze. Popatrzcie na te zegary:

Image

10, 30, 50, 70??? Dlaczego takie prędkości i to w "róznych wymiarach", jedne większe inne mniejsze? Czy to taka nowa moda? :oops:

I druga rzecz (oraz drugie zdjęcie)

Image

Pięknie, przepięknie! Tylko co to za wersja??? Tak wygląda raczej Bravo w wysokiej wersji a nie Grande Punto. Chcę taką kupić - tylko gdzie!? Dlaczego to co pokazują na zdjęciach jest czasami zupełnie nie do kupienia... :( A dealerzy tylko skrobią się po głowach... Może ktoś wypowie się na te tematy, zamieści więcej zdjęć lub doda coś z własnych obserwacji? Naprawdę zachęcam :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157072 Wysłany: 14 Sie 2008, 23:55; 
 Temat postu:
Dave Temat zegarów już poruszaliśmy i te cyfry zostały juz wcześniej "zjechane" m.in. przezemnie :D. Fakt tutaj stylisci coś przedobrzyli, ale chromowana obwódka już jak najbardziej na plus. A co do deski to jest to jak najbadziej GP do dostania. Wyższe wersje chyba od dynamica mają już to carbonowe wykończenie jak w brawo a klima automatyczna jest jak najbardziej do zamówienia jako opcja. Trochę więcej kasiory i już masz taki srodek bez wiekszego zachodu :E :E :E


Góra
  
 
 
 Post #157080 Wysłany: 15 Sie 2008, 00:44; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: wzgórze37 [Olsztyn/Toruń]
Rejestracja: 29 Sie 2007,
Posty: 404
Cytuj:
obaczaiłem dziś przez szybę salonu w Olsztynie żółte GP

Image

Image

taka nowa HGTta :E


powiem wam tragedia. Dramat w 1 akcie :|:|:| też piękne żółte GP zostało skalane LPG - dziś byłem w ASO i właściciel odb. je po montażu instalacji.
Żółte (czerwone czy każde inne w "sportowym" kolorze) punto + gaz = masakra, za to powinno się sadzać do więzień na długie lata

_________________
1.9 JTD
GP 1.4 8V


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157113 Wysłany: 15 Sie 2008, 06:14; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Jerzy
Samochód: Bravo
Silnik: 1.4 16V 155KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: podlaskie [B]
Miejscowość: Hajnówka
Rejestracja: 27 Mar 2008,
Posty: 2216
Pomógł: 5
niektórzy są przyzwyczajeni do innego paliwa...


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157139 Wysłany: 15 Sie 2008, 10:09; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Grzegorz
Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Będzin
Rejestracja: 23 Cze 2006,
Posty: 1324
Tak może i są ale nie rozumiem po co w samochodzie który pali średnio 6-7 l paliwa zakładać LPG. Na dodatek instalacja kosztuje pewnie kilka tyś i raczej przy dzisiejszym wzroście ceny gazu się to zwróci po Xlatach nie mówiąc już o tym że szkoda niszczyć silnika.

_________________
Anonima Lombarda Fabricca Automobili

Fan włoszczyzny :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157156 Wysłany: 15 Sie 2008, 11:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Dawid
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 161
Gaz, nie dziękuję. Chyba, że paliwo będzie po 8 czy 10 zł. A czy ktoś może wie jak to jest z tymi nowymi zegarami? Czy one występują we wszystkich Grande z 2008 roku, czy też zależy to od wersji? Jeśli mogę mieć taką deskę rozdzielczą to extra. Pomijam automatyczną klimę, bo w serii jest ręczna ale chodzi mi o wygląd i materiały. Niestety, kiedy jestem u dealerów to nikt nie może mi pokazać jak będzie wyglądał mój GP w wersji Emotion :cry: Rozpacz... U jednego dealera mówią, że materiały w tej wersji bardziej przypominają Bravo a u innego, że nie ma róznicy i to jest to samo. O zdjeciach czy katalogach nie wspomnę... Przeciez w XXI wieku nie sposób pokazać klientowi na co za chwilkę wyda 60 tys zł, niech się jełop głowi i denerwuje. A jak mu sie w końcu nie spodoba (kiedy już zobaczy na żywo) to jego pech.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157158 Wysłany: 15 Sie 2008, 12:00; 
 Temat postu:
Dave no to jacyś siajni ci dilerzy. Jak zamawiasz emołszyna to taka deske krabonową będziesz miał na pewno. I dopłata za autoklimę do emołszyna chyba mniejsza niż do zwykłych wersji ale tego nie wiem na pewno.


Góra
  
 
 
 Post #157212 Wysłany: 15 Sie 2008, 15:03; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Dawid
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Emotion
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 161
Trzymając się głównego tematu chciałbym jeszcze raz wrócić do deski rozdzielczej i zegarów MY2008. Czy ta nowa wersja, która jest na wcześniejszym zdjęciu obowiązuje we wszystkich wersjach z tego roku? A może to także zależy od tego czy jest to Dynamic, Emotion lub Sport? Chyba zmodyfikowali także coś przy lewarku zmiany biegów, tu też jakby podobnie do Bravo. A w temacie dealerów... no cóż, takie mam doświadczenia. Jeden powiedział mi, że w Emotion 2008 materiały są lepszej jakości ale innych zmian nie ma (a staliśmy przy MY2007 więc zmian jest sporo) a drugi stwierdził, że to jest wszystko to samo :roll: No dramat normalnie...

A jak wygląda sprawa z przydymionymi reflektorami i chromowaną listwą z tyłu? Czy to też mają wszystkie MY2008 czy tylko wybrane?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #157561 Wysłany: 16 Sie 2008, 20:38; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Rejestracja: 20 Mar 2008,
Posty: 924
Ten licznik mi się nie podoba, taka miarka jak z Peugeota.

_________________
Fiat Seicento 1.1 MPI 54 Km 2004 rok ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #167198 Wysłany: 09 Wrz 2008, 17:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Fiat wycofał ze sprzedaży na rynkach zachodnich silnik 1,9 mjet 130 koni, ciekawe co jest powodem?? może wprowadzenie nowej jednostki diesla??

[ Dodano: 09 Wrz 2008 16:57 ]
Panie Dave dymione reflektory są w wersjach Sport i Racing, pseudo karbon jest juz w wersji dynamic MY2008 a co do zdjecia środka pojazdu przedstawionego przez Pana jest jak z dziewczynami z żurnala piękne ale na fotkach.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #167225 Wysłany: 09 Wrz 2008, 19:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: braniewo
Rejestracja: 16 Cze 2008,
Posty: 108
Witam, co do nowego stylu fiata MY2008 to sadoo ma racje i jeszcze krój na fotelach się zmienił jeśli chodzi o DYNAMICA.
A co do zdjęcia jest to wersja SPORT i napewno GP. :-o


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170423 Wysłany: 18 Wrz 2008, 10:59; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 18 Wrz 2008,
Posty: 10
Witam,

ja już i jeszcze nie jestm właścicielką kropka ale pewnie niedługo będę :-)

co do zegarów to mi one nie przeszkadzają, linia samochodu jest super i co dla mnie bardzo ważne jest to samochód bezpieczny, przynajmniej tak wynika z testów :-)


http://pl.youtube.com/watch?v=sGPegpbMTe8 a mi się ta reklama bardzo podoba

pozdrawiam

_________________
:-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170431 Wysłany: 18 Wrz 2008, 11:31; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11758
Pomógł: 13
oliwia a jaka wersja wyposażenia itd ? :>

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170844 Wysłany: 19 Wrz 2008, 12:24; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 18 Wrz 2008,
Posty: 10
planuję estive 1,4 8v 77KM w standardzie ma klimę blue and me i jeszcze mp3 nie wiem czy coś jeszcze będę sobie dokładała do tego, zastanawiałam się też nad 3-drzwiówką, ale doszłam do wniosku, że 5 drzwiówka będzie dla mnie lepsza :-)

_________________
:-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170938 Wysłany: 19 Wrz 2008, 16:14; 
 Temat postu:
No to byłem przedwczoraj w ramach leczenia depresji jesiennej :devil: w katowickim Ganinexie pooglądać nowe autka. I w końcu pooglądałem sobie na spokojnie tego MY '08. wersja estiva. I tak:
1. Zderzak - niestety dolna kratka chromowana może dodała nieco elegancji ale zabrała dużo agresywności :(
2. Zegary - dodatki chromowane dają więcej elegancji ale "rozbiegane" nieparzyste cyfry psują cały efekt. Poza tym co to za patent z tym wyświetlaczem komputera którego ekranik nie pasuje wielkością do wycięcia i wygląda jaby był niedopasowany :shock: (górna krawędź czarna). To ja już wole mniejszy prostszy liczniczek komputera.
3. Konsola srodkowa - świeci się jak psu... obroża na wiosnę, do tego w jakimś błękitnym odcieniu :( sorko ale trochę to odpustowe.
4. Carbonowe wykończenie dechy - czy aby to ten sam materiał co w bravo??? Albo to moja autosugestia, albo jest on innej jakości (obym sie mylił) bo wydaje mi sie nieco tandetniejszy.
5. Tapicerka - jakiś dziwny materiał podpadajacy pod mocno "sztuczny i stylonowy" o niebieskim odcieniu.
6. Kołpaki - Spie - przo - ne :?

Obejrzałem i doszedłem to wniosku że moje obawy sie potwierdziły. Fiat uparcie dąży małymi kroczkami do zepsucia wyglądu Grande i jak dla mnie powoli mu sie to udaje. Więc jeżeli będzie FL to ja mam jak najgorsze przeczucia.


Góra
  
 
 
 Post #170952 Wysłany: 19 Wrz 2008, 16:59; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2007,
Posty: 218
Grzegorz1976 napisał(a):
2. Zegary - dodatki chromowane dają więcej elegancji ale "rozbiegane" nieparzyste cyfry psują cały efekt. Poza tym co to za patent z tym wyświetlaczem komputera którego ekranik nie pasuje wielkością do wycięcia i wygląda jaby był niedopasowany Shocked (górna krawędź czarna). To ja już wole mniejszy prostszy liczniczek komputera.


to był zwykły wyświetlacz taki jaki był do tej pory w punto... a w my 08 z blue&me dają inny taki jak w bravo z blue&me i on jest większy... 8) więc na zwykłym kawałek musi być zasłonięty... :E

_________________
Image

http://fiatpunto.com.pl/topic10306-15.html

.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170955 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:01; 
 Temat postu:
mufc7 napisał(a):
a w my 08 z blue&me dają inny taki jak w bravo z blue&me i on jest większy... więc na zwykłym kawałek musi być zasłonięty...

Porażka, fabryczna druciarnia :komp:


Góra
  
 
 
 Post #170959 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:18; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 18 Wrz 2008,
Posty: 10
ja jeszcze aż tak bardzo się nie przyglądałam temu, muszę sie przejść do salonu i od razu przejechać się tym autkiem, wtedy będę mogła napisać swoją konkretną opinię :)

_________________
:-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170961 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:24; 
 Temat postu:
oliwia ja porównałem to autko do tych co mam w domu wiec się nie sugeruj. Niestety moim zdaniem fiat już od wielu lat robi to samo czyli wypuszcza ładne auto a potem z biegiem czasu wprowadza poprawki które psują je stylistycznie. Najładniejsze GP to dla mnie rocznik 2006 i 2007 i widzę że zamiast lepiej to jest gorzej.


Góra
  
 
 
 Post #170965 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Robert
Samochód: Inny Fiat
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Lounge
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Mysłowice
Rejestracja: 22 Paź 2007,
Posty: 896
Pomógł: 6
I tu się zgodzę z kolegą Grzegorzem. Też oglądałem to Grande w Ganinexie i albo dobór akurat w tym egzemplarzu kolorów albo ogólnie nie jest dobrze. Wydaje mi się, że ten wzór zastąpił równie nieudane według mnie wykończenie w odcieniach niebieskiego w środku, które było do tej pory.

_________________
TIPO 1.4 95KM Lounge+business szary colosseo (09/2016)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170966 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:39; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: pomorskie [G]
Rejestracja: 06 Lis 2007,
Posty: 1009
Pomógł: 20
oliwia napisał(a):
zastanawiałam się też nad 3-drzwiówką, ale doszłam do wniosku, że 5 drzwiówka będzie dla mnie lepsza


Dobry wybór, bo w 3d to te drzwi są duże i ciężko się wysiada na ciasnym parkingu , inne wady tej wersji nadwozia to mi nie przeszkadzają ale 5d lepiej korzysta się z tylnej kanapy.

Grzegorz 1976 a mi to jeszcze 2005 :D

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 8V 77km, Energy, 3 dzwiowy, szary jungle.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #170967 Wysłany: 19 Wrz 2008, 17:41; 
 Temat postu:
autofan napisał(a):
Grzegorz 1976 a mi to jeszcze 2005

No niby tak, ale u nas jeszcze oficjalnie ich wtedy nie było :E


Góra
  
 
 
 Post #171044 Wysłany: 19 Wrz 2008, 20:33; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Krzysiek
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: pomorskie [G]
Rejestracja: 06 Lis 2007,
Posty: 1009
Pomógł: 20
Grzegorz1976 napisał(a):
No niby tak, ale u nas jeszcze oficjalnie ich wtedy nie było


Tak, premiera była na początku 2006, mój został kupiony w tym roku w promocji na poprzedni rocznik, dlatego mam 3d GP z 2005.

_________________
Fiat Grande Punto 1.4 8V 77km, Energy, 3 dzwiowy, szary jungle.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #173873 Wysłany: 26 Wrz 2008, 10:38; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 18 Wrz 2008,
Posty: 10
autofan napisał(a):
oliwia napisał(a):
zastanawiałam się też nad 3-drzwiówką, ale doszłam do wniosku, że 5 drzwiówka będzie dla mnie lepsza


Dobry wybór, bo w 3d to te drzwi są duże i ciężko się wysiada na ciasnym parkingu , inne wady tej wersji nadwozia to mi nie przeszkadzają ale 5d lepiej korzysta się z tylnej kanapy.

Grzegorz 1976 a mi to jeszcze 2005 :D


zgadza się, poza tym jest lepiej dla pasażerów no i chyba jest więcej miejsca np na bagaże :-)

_________________
:-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO