You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 01 Maj 2024, 00:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #134281 Wysłany: 11 Cze 2008, 22:40; 
 Temat postu: problem z wyciekiem oleju przy skrzyni
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 19 Maj 2007,
Posty: 141
Witam

mam taki problem otóż już został zmieniony 3 uszczelniacz w skrzyni biegów tam gdzie łączy się półoś dziś po pracy chcę wsiąść do samochodu a tu patrzę że plama oleju na drodze ;( i jak się okazało znowu ten uszczelniacz teraz mam pytanie czy to może być wina krzywej półosi czy jeszcze czegoś ? jezdziłem przez 4 dni nawet kropla nigdzie się nie zrobiła a dziś plama ;/ może to ma coś wspólnego z tym że wczoraj przed spaniem jechałem w trasie i to dosyć szybko około 160 km/h więcej już pomysłów nie mam na to;//


Góra
 Profil  
 

 
 Post #134360 Wysłany: 12 Cze 2008, 01:14; 
 Temat postu:
Mój kropek też plamił i szukałem przyczyny we wszystkim... Jak się okazało po prostu te simmeringi są do d... i ciężko trafić na dobry. W moim przypadku nawet fabryczny, założony w ASO wytrzymał bagatela - 1600km. Problem rozwiązałem tak: Znalazłem firmę, która dorabia wszelkiego rodzaju uszczelnienia, oringi itp., podałem wymiary mojego simmeringa i zamówiłem u nich. Zapłaciłem tyle co w sklepie i obecnie po niespełna 9tys.km od jego założenia pod autem suchutko.


Góra
  
 
 
 Post #134555 Wysłany: 12 Cze 2008, 15:55; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: Białystok
Rejestracja: 19 Maj 2007,
Posty: 141
Witam więc chyba została znaleziona przyczyna ,jest nią rysa w poniedziałek powinno zostać to zrobione więc dam znać czy to na 100% był to ten winowajca :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #134778 Wysłany: 12 Cze 2008, 23:40; 
 Temat postu:
Jeśli masz rysę na półosi to znalazłeś winowajcę. Zapomniałem o tym dodać w poprzednim poście że mi też w ASO sprawdzali półosie w poszukiwaniu rys. Nic nie znaleźli a auto i tak plamiło.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO