You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 04:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #858724 Wysłany: 11 Maj 2022, 21:28; 
 Temat postu: Bułgaria - noclegi w rejonie Pomorie, Burgas i Sozopola
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Imię: Dominik
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 25 Maj 2008,
Posty: 14371
Pomógł: 128
Cześć :)

Dawno, dawno temu nasi rodacy pakowali całą rodzinę do Malucha i wyruszali na wakacje do Bułgarii.
W temacie o moim Punto, napisałem iż niespełna 2 lata temu pełnoletnim PII pojechałem właśnie na podbój Bułgarii.

http://fiatpunto.com.pl/post853046.html#p853046

Ale dziś nie o tym. No dobra, może trochę :)

Z rodziną wynajęliśmy kwaterę tuż nad samym morzem w miejscowości Pomorie. Na plażę mieliśmy tak blisko, że w stroju plażowym ją opuszczaliśmy. Wystarczyło tylko przejść przez wąską uliczkę, na której parkowały samochody i zaraz za nią już była plaża, na którą mieliśmy widok z naszej kwatery. Ale nie tylko. Jak plaża to i niesamowity widok na morze. Ba! Ok. 5 rano mogliśmy z balkonu podziwiać niezwykły wschód słońca, a tuż po nim obowiązkowo zaliczyłem spacer po plaży, na której była dosłownie garstka ludzi.
Pobyt naprawdę dobrze wspominam. Głównie za sprawą odwiedzonych miejsc i widoków. Ale jest coś jeszcze. To ludzie.
Na miejscu okazało się, że pobyt w tym miejscu będzie nieco inny niż zwykle.

Okazało się, że osoba, która pośredniczyła w wynajmie kwatery, nie tylko dobrze mówi po polsku (o czym wiedzieliśmy już z maili podczas organizacji pobytu) ale również interesuje się tym czy czegoś nam nie brakuje, czy wszystko działa, a także z sąsiedniego Burgas autobusem czasem nas odwiedzała.
Niby nic niezwykłego, a jednak.
Choć minęły już prawie 2 lata, wciąż mam z tą osobą kontakt mailowy, piszemy do siebie z okazji świąt, albo po prostu gdy mamy na to ochotę.
I chyba to jest najlepszą reklamą dla działalności pana Stefana, który pośredniczy w załatwianiu miejsc pobytu dla swoich gości.

Dlatego pozwólcie, że polecę Wam stronę https://pistour.eu/pl/ na której w przypadku zainteresowania wyjazdem do Bułgarii, uzyskacie wszelkie informacje. Zachęcam Was też do kontaktu przez formularz kontaktowy, a na pewno uzyskacie szybko odpowiedź na zadane pytania.

Pomyślałem, że sprawdzone miejsca, które działają inaczej niż współczesne firmy niezbyt zainteresowane swoimi klientami/gośćmi naprawdę warto polecić :)

_________________
PII 1.2 16v 3D Active 2002r. 117 327 km GRIGIO STEEL
Gorąca Szesnastka Club


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO