You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Kwi 2024, 12:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #168446 Wysłany: 12 Wrz 2008, 19:39; 
 Temat postu: Montaż klimatyzacji 1.2 75
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Lubliniec
Rejestracja: 12 Wrz 2008,
Posty: 9
Montowałem u siebie i mogę zawsze doradzić i wesprzeć technicznie tel.793001910. :D


Góra
 Profil  
 

 
 Post #168534 Wysłany: 13 Wrz 2008, 00:12; 
 Temat postu:
To może opisz mniej więcej tutaj, skoro umieściłeś temat w tym dziale...


Góra
  
 
 
 Post #168625 Wysłany: 13 Wrz 2008, 14:44; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Lubliniec
Rejestracja: 12 Wrz 2008,
Posty: 9
mrider napisał(a):
To może opisz mniej więcej tutaj, skoro umieściłeś temat w tym dziale...

Witam,sprawa jest prosta tylko trzeba skombinować całość czyli inny mieszalnik powietrza w kabinie,sprężarka,łapa trzymająca sprężarkę+alternator 75A, ponieważ ma inna łapa.W zależności czy jest wspomaganie jest sprawa prosta ponieważ pasek który napędza alternator po zamocowaniu sprężarki napędza ją a ona napędza wyżej położony alternator.Lecz gdy mamy bez wspomagania musimy mieć inne koło pasowe,pierścień na kole jest w innym miejsce i co za tym idzie trzeba przerobić aluminiowa obudowa trzymająca czujnik położenia wału,w sumie nie ma problemu.Następnie przód:skraplacz +osuszacz mocowany jest do chłodnicy wody ,którą tez trzeba skombinować bo jest miedziana, bardzo szeroka i cieńsza niż zwyczajna,inny wentylator i oczywiście przewody.Z instalacją elektryczną jest nie problem bo jest naprawdę prosta,jedyną wadą jest to że jej nie da sie dołożyć jak na przykład w pasacie b5 ,lecz w oryginale jest w całości z resztą.Wystarczy tylko sterownik w środku pod mieszalnikiem który cyklicznie włącza sprężarka i wentylator w zależności od temp.czujnika w mieszalniku.w komorze silnika sterownik (przekaźniki wentylatora+sprężarki),2 piny do komputera wtrysku chyba 8 i 24 pin i WSZYSTKO GRA.Po skompletowaniu wszystkiego walczyłem z tym 3 dni ale warto było, koszt około 1200zl..POZDRAWIAM.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #168748 Wysłany: 14 Wrz 2008, 01:45; 
 Temat postu:
Nooo i jest konkret :) Jak skompletuję wszystko to zrobię fotki podczas montażu i zrobi się konkretny manual. Ja mam wspomaganie więc sprawa powinna być prosta.


Góra
  
 
 
 Post #382504 Wysłany: 22 Lip 2010, 19:36; 
 Temat postu: Re: Montaż klimatyzacji 1.2 75
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 20 Lip 2010,
Posty: 5
Witam , mam nadzieje ze wreszcie znalazłem osobe która moze mi pomóc z pewnym problemem - otóz próbuje zlokalizować rurke odprowadzającą skropliny w punto 1.2 75 obecnie wszytskoleci na dywanik.
Prosze o pomoc :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO