You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 02 Maj 2024, 03:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #793425 Wysłany: 13 Sty 2016, 13:37; 
 Temat postu: Sprzęgło, problem Punto 1.8 HGT
Offline
Forumowicz

Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 03 Paź 2012,
Posty: 2
Witam, dużo jest tematów na temat sprzęgła i problemów z nim ale przyznam szczerze że konkretnej odpowiedzi nie znalazłem, a więc problem jest taki:
Wczoraj wracając do domu nagle bez żadnych wcześniejszych objawów coś się stało ze sprzęgłem, a mianowicie chciałem wrzucić trzeci bieg więc wciskam sprzęgło i tu pojawia się problem.. bieg nie chce się wrzucić taki objaw jakbym w ogóle sprzęgła nie wcisnął czyli typowy zgrzyt.. próbuje inny bieg i ten sam problem był na każdym biegu. Jakoś na chama wrzuciłem tą trójkę i dokulałem się na niej do domu, gorzej było z parkowaniem bo nie ważne jak mocno wciskałem sprzęgło auto zachowywało się tak jakbym go w ogóle nie wciskał czyli zamiast hamować to jedzie dalej. Ogólnie prawie nie czuć oporu wciskając sprzęgło, czasem wpadło w podłogę i tam zostało, ale po chwili odskoczyło. Na zgaszonym idzie każdy bieg wrzucić i wyrzucić. Zdjąłem aku i tą podstawkę żeby zobaczyć czy wysprzęglik pracuję i na zgaszonym i odpalonym jak wciska się na postoju sprzęgło to widać że przesuwa tą wajchę która jest przy skrzyni. Jak na sucho biegi się wrzuca to również widać że tam wszystko to działa. Co to może być?


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO