|
Obecny czas: 13 Sty 2026, 00:23
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 3 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Jaras |
#97563 Wysłany:
28 Lut 2008, 17:11; Temat postu: Jakie amortyzatory |
|
 |
| Forumowicz |
Rejestracja: 28 Lut 2008, Posty: 1
|
|
Będę wymieniał amortyzatory z przodu. Zastanawiam się nad wyborem: 1.Monroe olejowe bądź 2. Magneti Marelli (lub trochę tańsze od MM Cofap) gazowe. Co wybrać?
|
|
| Góra |
|
 |
|
|
|
ZAKRZA |
#97590 Wysłany:
28 Lut 2008, 20:25; Temat postu: |
|
 |
| Puntoświr |
 |
Miejscowość: okolice Słupska Rejestracja: 20 Lis 2007, Posty: 405
|
|
ja mam Juras Delphi olejowe z przodu wczesniej mialem gazowe Sash i powiem ci ,ze wcale tak dlugo te 2 mi nie wytrzymaly bo zaczely cieknąć. Olejowe sa lepsze po sa miekkie niż gazowe.Mam je juz jakis rok i nie widać zadnych wycieków sprawuja sie bardzo dobrze a puntkiem latam codzienie do pracy i jakies 3 km drogi do domu mam strasznie dziurawą.
_________________ PUNTO MKI 1.1 -> 99 r.
|
|
| Góra |
|
 |
|
dzikidaniel |
#97609 Wysłany:
28 Lut 2008, 22:23; Temat postu: |
|
 |
| Puntoświr |
 |
Samochód: Punto I 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: GT
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Stara Kiszewa Rejestracja: 04 Mar 2007, Posty: 4202 Pomógł: 11
|
|
Temat już był szeroko opisany. Poszukaj a nie rób zamieszania.
_________________ Nie kłóć się z głupim. Pierw ściągnie Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...
Sprzedam części do Punto GT --> link
|
|
| Góra |
|
 |
|
Strona 1 z 1
|
[ 3 posty(ów) ] |
|
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum Nie możesz dodawać załączników na tym forum
|
|