You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #817023 Wysłany: 29 Gru 2016, 18:02; 
 Temat postu: Sprzedaż całości na części.
Offline
Forumowicz

Imię: Karol
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 29 Gru 2016,
Posty: 1
Witam, ostatnio niestety robiłem swojego pięcio drzwiowego GP z 2007 roku, z silnikiem 1,3 mjet 90KM i przebiegiem niecałe 160k :( Wpadłem przodem w barierki i wlecialem do głębokiego rowu, samochód wylądował na lewym boku. I teraz mam dylemat co z tym dalej robić. Znajomy. Mechanik naprawę wycenił na 8-9k pln. Dałem za niego 7,5k i 2k włożyłem w naprawę wiec praktycznie tyle samo bym musial teraz wyłożyć wiec trochę nie opłacalne. Dość mocno ucierpial przód, zderzak+halogeny, lewa lampa, lewa felga i opona, grill, belka wgieta, z mechanicznych na pierwszy rzut oka mechanik stwierdził ze poszła chlodnica, chlodnica od klimy oraz intercooler, nie wiadomo jak z silnikiem nie próbowaliśmy odpalać ponieważ leżał na tym boku ze 2 h i mechanik mówi ze mogl olej dostać się do wtrysków i lepiej na razie nie próbować. Gorzej wygląda sytuacja pod względem blacharskim z tylu z lewej strony, samochód poleciał bokiem na barierkę, wybita szyba, wgniecione drzwi, wgnieciony dach, wgnieciony próg, wgnieciony dość mocno słupek, podejrzewam ze byłaby do wymiany cała cwiartka. ..dodatkowo przez to że dostał słupek to klapanod bagażnika przesunęła się nna zawiasach, taki twierdzi mechanik. Myślałem żeby porozkrecac na części i sprzedawać, ale nie mam na to czasu ani tym bardziej miejsca. Potrzebuje jak najszybciej coś do jeżdżenia. Zostaje więc opcja sprzedaży w całości uszkodzonego, szkoda bo trochę mnie kosztował, nie stary rocznik i przebieg nie az tak duży no ale nic nie poradzę. Tutaj moje pytanie, za ile mniej więcej mógłbym go wystawić? Znajomy mechanik mówi max 3k. Ale wydaje mi się ze to malo bo na samych częściach ktoś na tym zarobić z 5k :( Jak myślicie, jaka mniej więcej cena była by okej?
PS: Zdjęć niestety nie posiadam, moze jutro znajdę czas żeby cyknąć parę fotek.

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 

 
 Post #817038 Wysłany: 30 Gru 2016, 00:50; 
 Temat postu: Re: Sprzedaż całości na części.
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.9 130KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: małopolskie [K]
Miejscowość: kraków
Rejestracja: 14 Lut 2009,
Posty: 152
Pomógł: 1
3-4 koła to opór ile możesz dostać za takie coś

_________________
OlszaRallyGarage


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO