You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Kwi 2024, 22:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #852470 Wysłany: 16 Kwi 2020, 07:47; 
 Temat postu: Oryginalny wzmacniacz Interscope
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Mikołaj
Samochód: Abarth Punto Evo
Silnik: 1.4 16V 185KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: wielkopolskie [P]
Rejestracja: 22 Paź 2018,
Posty: 14
Hej, wpadł mi w ręce fabryczny wzmacniacz Interscope, chciałbym podłączyć go na krótko i sprawdzić czy w ogóle działa :p Posiada ktoś schemat wtyczek lub pinów, które z niego wychodzą?


Góra
 Profil  
 

 
 Post #852490 Wysłany: 16 Kwi 2020, 23:16; 
 Temat postu: Re: Oryginalny wzmacniacz Interscope
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Fiat Tipo II
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 29 Kwi 2015,
Posty: 320
Pomógł: 2
Mam podaj mi numer tel do siebie na pw to wyślę Ci kilka fotek akurat jestem w temacie bo chce zamontować taki system w aucie córki bo u siebie w evo mam inny .Upszedzam system jak i inne komponenty na rynku wtórnym są drogie a część z nich nie osiągalna wręcz ,pozostaje aso . Będę miał prośbę jako że widzę że masz AGP możesz zmierzyć metrówką po zewnętrznej strone kierownicę ,od góry w dół ,jeśli posiadasz dolny plastik ozdobny bo twierdzę że jest kilka rodzai kierownic do PE wliczając w to APE dzięki .Jeśli chcesz się bawić w intescope to odradzam moim zdaniem nie warto ,oczywiście jeśli chcesz to robić jak w oryginale,mi akurat zostało kilka elementów które dostałem za darmo od kolegi dlatego decyzja o interscope .Sam wzmacniacz ? hmm jest taki jak widzisz hahah czy taki wzmacniacz może dobrze grać ? Pewnie tak ale muszą być odpowiednie głośniki i tu jest problem .Pzd


Góra
 Profil  
 
 
 Post #852549 Wysłany: 20 Kwi 2020, 18:35; 
 Temat postu: Re: Oryginalny wzmacniacz Interscope
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Mikołaj
Samochód: Abarth Punto Evo
Silnik: 1.4 16V 185KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: wielkopolskie [P]
Rejestracja: 22 Paź 2018,
Posty: 14
AKAB napisał(a):
Mam podaj mi numer tel do siebie na pw to wyślę Ci kilka fotek akurat jestem w temacie bo chce zamontować taki system w aucie córki bo u siebie w evo mam inny .Upszedzam system jak i inne komponenty na rynku wtórnym są drogie a część z nich nie osiągalna wręcz ,pozostaje aso . Będę miał prośbę jako że widzę że masz AGP możesz zmierzyć metrówką po zewnętrznej strone kierownicę ,od góry w dół ,jeśli posiadasz dolny plastik ozdobny bo twierdzę że jest kilka rodzai kierownic do PE wliczając w to APE dzięki .Jeśli chcesz się bawić w intescope to odradzam moim zdaniem nie warto ,oczywiście jeśli chcesz to robić jak w oryginale,mi akurat zostało kilka elementów które dostałem za darmo od kolegi dlatego decyzja o interscope .Sam wzmacniacz ? hmm jest taki jak widzisz hahah czy taki wzmacniacz może dobrze grać ? Pewnie tak ale muszą być odpowiednie głośniki i tu jest problem .Pzd


Już sobie poradziłem, dorobiłem wiązkę Plug&Play na kostkach iso i wszystko śmiga :p Różnice słychać ale to nie to czego bym oczekiwał bo mam bardzo wymagające głośniki z przodu (Rainbow SL-c6.2). Jednak trzeba poświęcić trochę czasu i wrzucić markowy wzmacniacz, bo ten z Interscope potrzebuje głośników 2Ohm żeby wydusić z niego całą moc :p Kierownice jak będę miał chwile to zmierzę i podeślę ci wymiar na pw


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO