You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 27 Kwi 2024, 17:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Czy jesteś zadowolony ze swojego Grande Punto?
Tak! 47%  47%  [ 140 ]
Tak, ale mogło by być lepiej 31%  31%  [ 92 ]
Nie jest tak źle 4%  4%  [ 13 ]
Nie! 5%  5%  [ 15 ]
Nie mam zdania - nie mam GP 13%  13%  [ 40 ]
Razem głosów : 300
Autor Wiadomość
 
 Post #225001 Wysłany: 04 Mar 2009, 12:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Energy
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Jarocin
Rejestracja: 06 Lis 2008,
Posty: 586
Pomógł: 1
Zdecydowanie polecam ten samochód, kupiłem go używanego w październiku 2008 roku, przejechałem 8,5 tys. obecnie ma 44 na liczniku. Niesamowity komfort jazdy, kumpel z Golfa IV jest w szoku, po pojeżdżeniu moim fiacikiem :)
Fotele w tym aucie są kapitalne ( z regulacją lędźwiową można przejechać 1000 km bez żadnego bólu )

Pierdołami typu przepalona żarówka, sporadyczne skrzypienie podwozia się nie przejmuję. To świetne auto ! I do tego wygląd !

_________________
Grande Punto Energy 1.4 77KM listopad 2006


Góra
 Profil  
 

 
 Post #225033 Wysłany: 04 Mar 2009, 14:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Katowice/Siedlce/Birmingham UK
Rejestracja: 09 Lut 2009,
Posty: 568
Przerabialem juz wiele aut roznych klas i musze stwierdzic ze GP jest calkiem dobrym samochodem i niczym nie ustepuje samochodom niemieckim, wiele nawet przewyzsza. Oczywisice jest to narazie nowy samochod, ale pierwsze wrazenia sa bardzo pozytywne i oby tak zostalo. 8)

_________________
FIAT GRANDE PUNTO RACING 1,4 8v 75KM, YELLOW&BLUE&ME
Renault Megane Grandtour Dynamique 1,5 dci 106KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #225674 Wysłany: 06 Mar 2009, 13:07; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 75KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Ostrów Wlkp.
Rejestracja: 06 Mar 2009,
Posty: 49
to moje 3 punto i jestem zadowolony choc pare spraw jest nie dopracowanych w tym aucie jak spryskiwacze, dzwiek alarmu od niezapietych pasów,klakson ktory czasem nie zaskoczy itd...
mam GP 2007 rok, 1.3 MJ 16V

_________________
. : : FaBeR Est QuiSqUe SuAe ForTuNaE : : .


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230226 Wysłany: 19 Mar 2009, 11:45; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 22 Cze 2007,
Posty: 20
wlasnie zastanawiam sie nad wyborem tego auta, z tego co widze to calkiem dobre ma on opinie, ale mam pytanie, ktory silnik polecacie u niego, jak sprawdza sie ten stystem Blue&me? mozecie cos polecic?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230233 Wysłany: 19 Mar 2009, 12:30; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Racibórz
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 748
Pomógł: 5
Lokus napisał(a):
jak sprawdza sie ten stystem Blue&me? mozecie cos polecic?


Sprawdza się znakomicie :E Polecam :)

_________________
ESTIVA Blue@Me 2008 1.4 8V :)<----- Tu ją możesz zobaczyć :D

Fix It Again Tomorrow


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230257 Wysłany: 19 Mar 2009, 14:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
silnik to zależny od twoich potrzeb.
bardzo dużo na forum osób posiada 77KM w benzynie i są zadowoleni ja osobiście jednak bym polecał mocniejsze silniki.
Lokus powiedz czego oczekujesz od samochodu jak jezdzisz, ile i gdzie tzn procentowy udział miasto/trasa a pomożemy ci wybrać wersje silnik i ilość drzwi :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230270 Wysłany: 19 Mar 2009, 15:31; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Ja zaznaczyłem opcję "Tak, ale mogło by być lepiej". Dlaczego?
Samochód sam w sobie jest super- dlatego go wybrałem spośród wielu propozycji innych marek z segmentu B. Jest kilka niedociągnięć, które nękają ten model. A teraz konkretnie. Dlaczego mogło by być lepiej. Fiat we Włoszech i FAP powinny większą uwagę zwracać na obsługę klienta- nie mówię tu tylko o ASO ale o same Biuro Obsługi Klienta w Bielsku. Twierdzenie, że jest jakieś rozwiązanie naprawcze, a później wymigiwanie się, że ASO je zna nie jest dobrym posunięciem. No i oczywiście niedopuszczalnym, moim zdaniem, jest wprowadzanie do sprzedaży samochodów z takimi samymi kiepskimi rozwiązaniami 3 lata od rozpoczęcia produkcji (dziury w nadkolach, spryskiwacze, tłuczące zawieszenie z tyłu, trzeszczące zamki) szczególnie, że istnieje wiele grup dyskusyjnych w Internecie, z których można wynieść wiele wiedzy potrzebnej do ulepszenia produktu.

Niemniej jednak jestem pod wrażeniem Grande Punto jako całego samochodu za stosunkowo (w odniesieniu do konkurencji) przystępną cenę. Wygodny, dobrze wyposażony, świetna niestarzejąca się sylwetka, dobry silnik choć nie jest błyskawicą dla mnie wystarcza. Oprócz tego duża pochwała za system Blue&Me- czasami świruje ale można mu to wybaczyć. I pomimo zdenerwowania na wyżej wymienione pierdółki nadal uważam, że jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, samochód w swojej klasie. Opinii mojej nie zmieniło pojawienie się nowej Ibizy i Alfy MiTo i póki co wizualnie nowe Polo.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230426 Wysłany: 19 Mar 2009, 20:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
MiSiOn ma racje samochód godny polecenia w swojej klasie.
co do alfy MiTo jest moim zdaniem za droga, ale ma kilka takich szczegółów w których można sie zakochać od razu np. licznik i wskazówki lecące do końca skali i wracające, po przekręceniu kluczyka, drzwi bez ramek, takie rozwiązanie wygląda świetnie, ale ma kilka minusów, konsola środkowa jest ładniejsza w gp niz w alfie i jest stosunkowo za droga :), ale nie wykluczam ze rozważał bym teraz jej zakup z silnikiem 150 konnym, albo abarth'a.
moje zdanie co do gp jest takie, ten samochód od pierwszego wejrzenia trzeba pokochać bo można go szybko znienawidzić przez "duperelowate" niedociągnięcia


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230721 Wysłany: 20 Mar 2009, 13:37; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 22 Cze 2007,
Posty: 20
dzieki za odpowiedzi, tez jestem pod wrazeniem tego auta :) co do mojej jazdy, to głownie miasto, w ujeciu procentowym to pewnie 80/20, jak sie robi cieplej to dosc czesto w weekendy jezdze na dzialke jakies 70 km......ogladalem bagażnik i powinien dawac rade. nie wiem jak jest, ale czy wersja 3drzwiowa ma mniejszy bagaznik od tej 5 drzwiowej? jesli tak to zdecydowanie 5 drzwiowa wersja mnie bardziej interesuje. doradzcie ktory silnik wybrac?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230731 Wysłany: 20 Mar 2009, 14:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 05 Lis 2008,
Posty: 594
Lokus napisał(a):
dzieki za odpowiedzi, tez jestem pod wrazeniem tego auta :) co do mojej jazdy, to głownie miasto, w ujeciu procentowym to pewnie 80/20, jak sie robi cieplej to dosc czesto w weekendy jezdze na dzialke jakies 70 km......ogladalem bagażnik i powinien dawac rade. nie wiem jak jest, ale czy wersja 3drzwiowa ma mniejszy bagaznik od tej 5 drzwiowej? jesli tak to zdecydowanie 5 drzwiowa wersja mnie bardziej interesuje. doradzcie ktory silnik wybrac?


Jeśli chodzi o silnik to sprawa jest prosta. Masz mniej kasy bierzesz 1.4 8v masz więcej kasy bierzesz 1.4 16v albo jakiegoś MJ. Za pieniądze jakie ja przeznaczyłem na zakup mojego GP nawet pomyśleć bym nie mógł o nówce z GP z jakimkolwiek innym silnikiem. Wiadomo, można dołożyć kilka tys i brać mocniejszy silnik ale ja tak dokładałem od 20 tys wzwyż o czym już pisałem na forum. Dokładając można równie dobrze dołożyć i więcej i wziąć Cromę albo całkiem inną markę :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230752 Wysłany: 20 Mar 2009, 17:24; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Lokus mysle ze 77KM powinno ci styknąć, bagażnik w obu wersjach jest taki sam :), wersja 5d na pewno jest praktyczniejsza, jednak 3d ma lepsza linie i większe drzwi, to już zależy do Ciebie, jesli jezdzisz na działke to nawet położyć Ci jakieś rzeczy na tylne siedzenia będzie łatwiej, po złożeniu kanapy tylnej tez będziesz miał lepszy dostęp do bagażu :), ja wybrałem wersje 3d bo takie mam potrzeby :)
wersja Energy chyba jest najrozsądniejsza na dzień dzisiejszy.

[ Dodano: 20 Mar 2009 16:24 ]
dla 5d nie ma energy :oops:
wiec estiva B&M


Góra
 Profil  
 
 
 Post #230767 Wysłany: 20 Mar 2009, 18:03; 
 Temat postu:
Lokus napisał(a):
wersja 3drzwiowa ma mniejszy bagaznik od tej 5 drzwiowej? jesli tak to zdecydowanie 5 drzwiowa wersja mnie bardziej interesuje. doradzcie ktory silnik wybrac?

Co do wersji 3D czy 5D to sadoo bardzo trafnie to ujął. Ja tylko dodam że w odróżnieniu od PII gdze 5Di 3D to było jak 2 różne samochody to w wypadku GP różnica jest bardzo dyskretna jak dla mnie. Przy ciemniejszych kolorach dla laika wogóle trudno poznać czy jest to 5d czy 3d. Bagażniki są identyczne. Funcjonalność na duży plus dla 5d, wygląd to już sprawa osobista ja uważam że az tak bardzo się nie różnią żeby odpuścić sobie wygodę jaką stanowia tylne drzwi.

[ Dodano: 20 Mar 2009 17:03 ]
A silnik - jesli masz fundusze to bierz od 1,4 16v w górę no chyba ze lubisz diesle. A jak będziesz miał okazję cenową to stawiam na to że "jakimś dziwnym trafem" będzie to paliwożerny i nieco mułowaty silnik 1,4 77KM


Góra
  
 
 
 Post #231721 Wysłany: 23 Mar 2009, 12:35; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 22 Cze 2007,
Posty: 20
hmm bo zliczeniu plusow i minusow chyba jednak wybiore 5d 1.4 77KM teraz tylko zastanawiam sie nad wersja, dynamic czy estiva Blue&me macie ten system jak on sie sprawdza?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #231729 Wysłany: 23 Mar 2009, 13:10; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Racibórz
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 748
Pomógł: 5
Lokus napisał(a):
hmm bo zliczeniu plusow i minusow chyba jednak wybiore 5d 1.4 77KM teraz tylko zastanawiam sie nad wersja, dynamic czy estiva Blue&me macie ten system jak on sie sprawdza?


B@M działa i spisuje się b.dobrze :) W sumie DYNAMIC od ESTIVY B@M niczym się nie różni :) Dynamic ma halogenki a Estiva B@M :)

Co byś nie kupił i tak będzie stukać :hahaha:

_________________
ESTIVA Blue@Me 2008 1.4 8V :)<----- Tu ją możesz zobaczyć :D

Fix It Again Tomorrow


Góra
 Profil  
 
 
 Post #231824 Wysłany: 23 Mar 2009, 18:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Miejscowość: ze Śląska ;)
Rejestracja: 06 Lut 2009,
Posty: 354
Z tym stukaniem dobre ;) Ja mogłem wziąć z B&M lecz pozostałem przy zwykłej Estivii ponieważ podsumowując stwierdziłem,iż B&M mi się za bardzo nie przyda... ;) Tak jak wyżej napisane Dynamic ma halogeny (Estiva tego nie ma).

5d czy 3d... to już zależy od twoich potrzeb... wygląd - kwestia gustu. Mi np 3d mniej się podoba od 5d, ale pewnie gdybym miał 3d miał bym inne zdanie ;p

Silnik... zanim kupiłem autko jeździłem 1.2, 1.4 8v i 16v - wybrałem 8v. Silnik elastyczny i nie widzę w nim muła... W mieście w sumie nie było różnicy, lecz na trasie oczywiście 16v rządził (co nie znaczy, że 8v nie ;P). 8v wg mnie ma najlepszy stosunek jakość/osiągi => cena.

P.S.

Pozostaje jeszcze kolor ;p Wg mnie Czerwony Ska (bordo) i Brązowy fado rządzą... ... jak są czyste ;)

Aaa... i po wizycie w Auto-Hit w Tychach nawet stuki ustały ;)

_________________
"Benzyna jest do osobówek, ropa do ciężarówek a gaz do kuchenek"


Góra
 Profil  
 
 
 Post #232089 Wysłany: 24 Mar 2009, 11:46; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 22 Cze 2007,
Posty: 20
kolor to wiadomo Czerwony Ska rządzi :D. te halogeny to jedyna róznica jesli chodzi o Estive i Dynamic? wczoraj czytalem jakis artykuł o eco-drive ktory mozna "wgrac" na Blue&me kojarzycie to? a z tym B&M to co on tak wlasciwie potrafi?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #232101 Wysłany: 24 Mar 2009, 12:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Mariusz
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Racibórz
Rejestracja: 03 Lut 2009,
Posty: 748
Pomógł: 5
Wszystko masz na stronie Fiata oraz forum: użyj opcji SZUKAJ :wink:

_________________
ESTIVA Blue@Me 2008 1.4 8V :)<----- Tu ją możesz zobaczyć :D

Fix It Again Tomorrow


Góra
 Profil  
 
 
 Post #254505 Wysłany: 17 Maj 2009, 09:50; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 31 Mar 2009,
Posty: 6
Grande Punto 1,3 Multijet
Rok produkcji: 2007
Przebieg: 43000
Mega zadowolony pod każdym względem...oszczędny, ładnie wyglada, ze sportowym zacięciem :twisted: , będę nim jeździł aż trzeba będzie go zarejestrowac jako zabytek :E

_________________
Grande Punto 1,3 Multijet 75 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #260899 Wysłany: 02 Cze 2009, 13:53; 
 Temat postu: Witam wszystkich, jestem Bardzo zadowolony
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radom
Rejestracja: 02 Cze 2009,
Posty: 11
Witam, wszystkich na forum.
GP mam od soboty więc na razie jest OK.
Ale montaż w dalszym ciągu pozostawiam wiele do życzenia.
Pozdrawiam

_________________
1.2 65 Estiva Blue&Me 2009


Góra
 Profil  
 
 
 Post #286701 Wysłany: 09 Wrz 2009, 14:38; 
 Temat postu: Czy jesteś zadowolony ze swojego Grande Punto?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: lubelskie [L]
Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 06 Lut 2009,
Posty: 30
Witam.
GP Estiva B&M 1.4 8V (mam go od 2 miesięcy) aktualny przebieg: 3600km
Tak, ale mogłoby być lepiej.
PLUSY (w zdecydowanej przewadze): wygląd, przestronność, użyte materiały, wyposażenie, ergonomia, fabryczne radio +B&Me, hamulce.
MINUSY: z drobnych usterek to tylko "nadpobudliwy" kierunkowskaz (ci co mają tą usterkę wiedzą o co chodzi). Poza tym w porównaniu do mkII mała ilość schowków, nerwowe zawieszenie przy poprzecznych nierównościach.
Ogólnie jestem zadowolony z wyboru, który zresztą był świadomy i poprzedzony licznymi testami.
Pozdrawiam.

_________________
Grafitowe Punto II 1,2/8V 5d. - było
Brązowy FADO GP Estiva B&M 1,4/8V 5d. - JEST


Góra
 Profil  
 
 
 Post #316357 Wysłany: 11 Gru 2009, 17:21; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
tak sobie poczytałem i aż żal na to patrzeć...bo mają niektórzy racje :cry:
http://www.autocentrum.pl/oceny/fiat/pu ... nde-punto/

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #325976 Wysłany: 13 Sty 2010, 16:56; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Seba
Samochód: Abarth Punto Evo
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 03 Sty 2010,
Posty: 2570
Pomógł: 12
Jestem bardzo zadowolony ze swojego Grandziocha ;)
Nie mam żadnych problemów z nim..
Jest to 1.4 8V 77KM wersja ACTIVE z 2006r..
Bardzo dobrze się go prowadzi, niskie spalanie, silniczek cichutko pracuje, nic nie stuka, nic nie trzeszczy.. Tylko lać benzynę i jeździć ;D
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 
 Post #343313 Wysłany: 10 Mar 2010, 10:18; 
 Temat postu: Re: Czy jesteś zadowolony ze swojego Grande Punto?
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Wojtek
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Rejestracja: 04 Mar 2010,
Posty: 19
Dopiero od miesiąca jeżdżę moja Dużą Kropką, więc nie mogę za dużo powiedzieć, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony. Poprzednio miałem Punto II FL 1,2 8V i gdyby nie to, że uzbierało się trochę grosza, to nie zmieniałbym samochodu. Poza coroczną wymianą oleju i poszczególnymi zaleceniami producenta z instrukcji nie musiałem wkładać w samochód żadnych pieniędzy. Bardzo chętnie wziął go teściu bo wiedział jak sie sprawuje.
Mam nadzieję, że nowy nabytek będzie się tak samo sprawował jak poprzednik.
Po jakim czasie porównam jazdę moja Kropką z samochodami firmowymi, którymi mam okazje jeździć.

_________________
2006-2010:Punto II FL Dynamic, 2003, srebrny metalik, 56 kkm
2010 -....: GP Estiva Blue&Me, 2009, grafit metalik, 16 kkm


Góra
 Profil  
 
 
 Post #343598 Wysłany: 10 Mar 2010, 23:01; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2009,
Posty: 25
jestem posiadaczem GP Active 1,4 8V z 2008, w tej chwili prawie 50kkm przejechane, bardzo dobrze się prowadzi, komfort jazdy też niczego sobie, prócz tego serwis w Poznaniu do bani - samochód GIT, serwis BLE :)

_________________
ImageGrande Punto Active 1,4 8V 77KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #351564 Wysłany: 02 Kwi 2010, 22:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: warmińsko-mazurskie [N]
Miejscowość: NML
Rejestracja: 18 Wrz 2009,
Posty: 739
Pomógł: 1
Grande Punto 1.4 Dynamic + Blue&Me
19056 km na liczniku-od wrzesnia 2009.
Z awarii jakie wystapily
- zmiana pozycji nawiewu
Zablokowana galka, przeskok i przestala dzialac galka zmiany pozycji nawiewu-okazalo sie,ze ciegno wyskoczylo z miejsca gdzie powinno byc, 15 min naprawa w ASO
- stuki w przednim zawieszeniu
Slynne odbojniki amortyzatora

Tak po za tym to nic, samochod bardzo wygodny w trasie i ekonomiczny. W miescie przede wszystkim duza zaleta to nie duze gabaryty Kropka. Jak na pierwsze auto bardzo dobry wybór!:)W zime przy takich duzych mrozach jakie byly - palil zawsze, a nie stoi w garazu. Tylko,ze praktycznie caly czas jezdzony,ale mimo wszystko dzielnie sie spisywal...Czyli krotko jestesmy z zona zadowoleni:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 175 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO