You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Cze 2024, 17:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #301050 Wysłany: 22 Paź 2009, 12:52; 
 Temat postu: Problem z zamkiem
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Lublin
Rejestracja: 31 Maj 2009,
Posty: 19
Witam mam Punto 1.2 75 ELX 3D 95r.
mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy pierwszy problem jest taki, że jak chce zamknąć drzwi i wkładam kluczyk do zamka to muszę się z nim siłować bo nie chce się przekręcić. Do tej pory mi to nie przeszkadzało bo mam centralny zamek i zamykałem z pilota kluczyka. Niestety teraz się stało coś takiego, że padło coś w zamku od strony kierowcy i się nie chce samochód zamknąć tylko jak wciskam przycisk to zamek niby chce się zamknąć ale odskakuje spowrotem. Od strony pasażera widać, że wszystko jest dobrze bo opada do samego dołu a od kierowcy do połowy i widać, że coś blokuje. Czytałem na forum, że trzeba rygielki wyregulować no i zdjąłem tapicerke bocznych drzwi ale nie widziałem niczego do regulacji. Jakby mi ktoś podesłał zdjęcia co trzeba wyregulować albo chociaż opisał bo już się nawet załamałem tym badziewiem. Byłem się bardziej temu przyjrzeć po wczytaniu się w forum i podobno trzeba wyregulować rygielek ale mam problem bo dostępu do mechanizmu broni biała plastikowa osłona i nie wiem jak ją zdjąć żeby czegoś nie zepsuć.

edit: Z zacinającym się zamkiem poszło bez problemów wystarczyło stare dobre WD-40


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO