You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 21 Maj 2024, 01:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #52981 Wysłany: 11 Paź 2007, 13:05; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
widziałem dzisiaj niebieskie(metalic) grande z nowym znaczkiem i myślę, że ten czerwony tak śrenio pasuje do tego właśnie koloru ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 

 
 Post #52982 Wysłany: 11 Paź 2007, 13:11; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
@krowka----------Tak,zgadzam.
I jakby ktoś na siłę tym śrubokrętem nieodpowiednim,nieumiejętnie za głęboko,długo i za mocno tam dłubał to mógłby przedłubać!!!!!!!!! :lol: I wtedy uszkodzić zawleczkę na poduszce co wiązało by się ze złym późniejszym działaniem poduszki ,bo mógłby ją przedziurawić lub co gorsze mogłoby spowodwać jej samoczynne odpalenie po przekręceniu stacyjki.Ale raczej mało to prawdopodobne gdyż zdejmując ten znaczek z góry kierownicy nie uszkodzimy jej instalacji elektrycznej i czujników.
Szybciej jak za głeboko podłubiemy możemy zruszyć zawleczkę i przedziurawić poduszke co wiązałoby się potem w trakcie wypadku z nie odpowiednim napełnieniem jej powietrzem bo powietrze by uciekało.Więc delikatnie,spokojnie,niezagłęboko i ten znaczek da zdjąć.


@bbanditoss-----niebieskie grande z czerwonymi znaczkami,moim zdaniem spoko i te czerwone znaczki fiata na tym grande choć widać i marka jaka też.Bo na niebieskim grande niebieskie znaczki to są prawie nie widoczne,wtapiają w jego tło i nie widać nawet jaki to samochód!!!!!!! :lol: np.bravo nowe niebieskie z czerwonymi znaczkami super wygląda,tak samo grande. :wink:
Więc moim zdaniem te czerwone znaczki powinny być już we wszystkich nowych fiatach,a nie jak mamy w tej chwili mieszanka,w linea,bravo jest a w grande i innych nie ma. :lol:
Pozdrawiam. :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53025 Wysłany: 11 Paź 2007, 16:04; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
W Pandach też już są bo widziałem kilka sztuk w salonie i na drogach :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53070 Wysłany: 11 Paź 2007, 19:00; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Problem pozostaje z tym czerwonym znaczkiem na kierownicę,nadal go wszędzie brak,nawet zadzwonił do mnie miły pan z Fiat AutoPoland S.A i pocieszył mnie,że takowych nie mają i że wogóle może nie być :? Stary niebieski zdemontowałem z kierownicy i narazie jeżdżę bez żadnego znaczka na kierownicy z czarną dziurą pośrodku.Kierownica w moim nowym dwutygodniowym grande punto wygląda teraz jak rozebrana stara prukwa z tym czarnym wgłębieniem po znaczku na dup.....i pozostaje mi tylko w nią ładować.......... :P !!!!!!!Myślę,że ktoś to w końcu zmieni i wypuści te czerwone fiatowskie znaczki z tej superlekkiej blachy na rynek specjalne na poduszkę. :lol:
Pozdrawiam. :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53103 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:23; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
wiertolot

Ponowię... a pytałeś w blacharniach ASO - jak to wygląda w aucie po strzale poduchy ? co się z tym znaczkiem dzieje ? Być może zdrapałbyś sobie go z resztek Air Bag ;)

:?:

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53107 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:35; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
weedytowano tekst posta ze względu na możliwość narażenia zdrowia użytkownika :E:E:E:E:E:E

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez bbanditoss, 11 Paź 2007, 21:02, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #53117 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
teraz podpisałeś na siebie wyrok ;D ;D ;D

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53119 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:55; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
kox napisał(a):
teraz podpisałeś na siebie wyrok

czemu tak uważasz ? :> :P zawsze moge usunąć posta :D:E

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53120 Wysłany: 11 Paź 2007, 20:56; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
zrób to,albo przynajmniej edytuj,taka dobra rada ;>

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53123 Wysłany: 11 Paź 2007, 21:02; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
kox napisał(a):
zrób to,albo przynajmniej edytuj,taka dobra rada ;>

popatrz wyżej, poprawione :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53126 Wysłany: 11 Paź 2007, 21:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
pamietaj w swoim testamencie że kiedyś zatroszczyłem sie o twoje zdrowie ;>

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53127 Wysłany: 11 Paź 2007, 21:06; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
kox napisał(a):
pamietaj w swoim testamencie że kiedyś zatroszczyłem sie o twoje zdrowie ;>

okej, zapisać Ci też GP ? :mrgreen:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53128 Wysłany: 11 Paź 2007, 21:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
bbanditoss napisał(a):
też

na 1 miejscu ;> reszte zostaw rodzinie ;)

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53180 Wysłany: 11 Paź 2007, 23:20; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
W blacharniach to oni mają kupe złomu i tyle,mało jeszcze jeździ tych aut z nowymi znaczkami!!!!!!! :roll:
Odpowiada za tylko za to tylko i wyłącznie FIAT AUTOPOLAND S.A ,że nie wypuszcza tych czerwonych znaczków na kierownicę i nie chce sprowadzić,większy zysk ma jak sprzedzą auto za 40000zł i potem rób sobie z nim co chcesz lub poduszke powietrzną za 2000zł lub poduszkę z kierownicą kazali mi mieniac za 5000zł!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Loga nowe wprowadzają,a wymieniać nie chcą!!!!!!!!!!I wpychają najpierw do sprzedaży stare ze starymi znaczkami co wcześniej naprudukowali i im nie zeszło,a ty potem se baw sobie na własny koszt mieniaj!!!!!!!! :twisted: I części zamiennych też wszystkich nie mają!!!!!!!! :lol:
Chyba w końcu wkurzę i wytnę se z tekturki lub papieru do ddduuppyy kółeczko o średnicy 55mm napisze na nim pośrodku czerwonym flamastrem FFFFFIIIIIUUUUTTTTTT :lol: :lol: :lol: :lol:
i se przykleję na kierownicę taśmą bezbarwną i tak będę jeździł.................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,bo brak mi już słów i nerwów i nie widzę innego wyjścia z tej kwesti. :?
Pozdrawiam. :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53201 Wysłany: 12 Paź 2007, 00:17; 
 Temat postu:
krowka napisał(a):
wiertolot napisał(a):
Należy to wykonywać przy wyłącząnym silniku i wyjętym kluczyku ze stacyjki.

Ta operacja nie wyłącza działania poduszki powietrznej, jeśli to miałeś na myśli :wink:


Wyłącza poduszkę. Poczytaj instrukcję, przy wyłączonym samochodzie nie powinny odpalić.


Góra
  
 
 
 Post #53272 Wysłany: 12 Paź 2007, 09:22; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Grzegorz1976 napisał(a):
krowka napisał(a):
wiertolot napisał(a):
Należy to wykonywać przy wyłącząnym silniku i wyjętym kluczyku ze stacyjki.

Ta operacja nie wyłącza działania poduszki powietrznej, jeśli to miałeś na myśli :wink:


Wyłącza poduszkę. Poczytaj instrukcję, przy wyłączonym samochodzie nie powinny odpalić.


Instrukcja strona 126 :wink: Zgadza się, nie działają w pozycji kluczyka STOP :wink: Źle zapamiętałem... Stary się robię :(

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53276 Wysłany: 12 Paź 2007, 09:29; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
I CO Z TEGO ,ŻE WYŁAŃCZA,ZNACZKA DALEJ NIE MA TEGO CZERWONEGO NA KIEROWNICĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
WŁAŚNIE BIORĘ SIĘ ZA WYCINANIE KÓŁECZKA Z TEKTURKI O ŚREDNICY 55mm....................................pozostanie mi dopisać czerwnym flamastrem ffffiiuutt i przykleić na flegmę na kierownicy i będzie super nowe srande srunto,co tak jeszcze rok temu reklamowali w tv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Gwarancja na 1000000 km i bezpłatne serwisy przez 3 lata!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
A teraza głupiego znaczka nie dostaniesz od nich,ani ci nie wymienią!!!!!!!!
Jeżeli tego znaczka nie dostane jest to mój ostatni fiat,więcej go nie kupie nigdy w życiu!!!!!!Od razu volkswagena walnę,jak nie będzie mnie stać na passata,a jak nie to se polo kupie najtańsze w tej cenie i z klimą i szybami z tyłu otwieranymi,to choć firma i silniki dobre mają,a to punto albo sprzedam albo na złom zaprowadze,albo oddam dla nauki jazdy niech się dalej nim uczą jeździć,bo już po tygodniu w nowym drzwi i schowek nie domykają trzeba walić jak w starej syrenie i jak wrzucisz piątkę na trasie to zdycha jak stara kobyła!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Pozdrawiam. :wink:


Ostatnio edytowany przez wiertolot, 12 Paź 2007, 11:37, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #53283 Wysłany: 12 Paź 2007, 09:56; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
No no... kolega ma humor jak kobieta raz na miesiac (i co miesiac) :D Zeby sie tak wkurzyc na jeden znaczek :P Twoj wybor kup jakies niemieckie auto bedziesz zadowolony. Polecam BMW M5 E39 - jak wrzucisz 5 napewno nie bedzie zdychalo jak kobyla. Kupisz taki za cene nowego GP ze srednim wyposazeniem (to naprawde dobre auto). Pozdrawiam

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53296 Wysłany: 12 Paź 2007, 10:50; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
wiertolot Nikt Ci nie kazał kupować Fiata. Za kilka lat moim następnym autkiem również będzie Fiat :P A gwarancja jest od tego, żeby taki duperel jak schowek ASO naprawiło.
Panzerwagen :lol: Legendarna niemiecka solidność produkowana w Pipiduwie Dolnej :lol:

PS: Jeśli chcesz oddać Kropka na złom, to ja z miłą chęcią go przyjmę, ASO naprawi schowek. Wówczas dam go rodzicom w prezencie. Tylko na kierownicy zostaw logo :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53298 Wysłany: 12 Paź 2007, 10:52; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Słuchaj jak produkują te fiaty chyba składają je z jakiś części i powinny być te części w sprzedaży,a nie tak ,że jedne części są ,a drugich nie ma tak samo z tym znaczkiem!!!!!Poduszka nowa z nowym czerwonym znaczkiem jest w sprzedaży,a znaczka samego nie ma??????????????Toć chyba z czegoś musieli tą poduszkę złożyć!!!!!!!!!!Wprowadzają nowe logo z datą premiery nowego fiata bravo,sprzedają dalej najpierw auta ze starymi znaczkami co im nie zeszły,a powinni już w tych autach powymieniać te znaczki,jeżeli te nowe logo wprowadzili,już po dacie wprowadzenia tego loga,a potem jeszcze nie chcą wymieniać i łachę robią,a po drugie dzwonisz do nich pytasz kiedy będą to mówią,że nie wiedzą ,nie mają i wogóle może nie będzie!!!!!!!!!!WIĘC MOJE PYTANIE PO CO ONI TEN NOWY ZNACZEK WPROWADZILI JAK NIE SĄ PRZYGOTOWANI NA JEGO WYMIANĘ I NIE MAJĄ WSZYSTKICH NP.NA KIEROWNICĘ!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
To np. jak mi wystrzeli poduszka na kierownicy samoczynnie z przyczyn niezależnych w nowym grande to mi na gwarancji znowu wstawio poduszke z niebieskim znaczkiem ,a nie nowym czerwonym??????
A jak np.źle będzie ten znaczek zamontowany fabrycznie i przy hamowaniu mi odpadnie,znaczek do użytku nie będzie nadawał i ponownego zamontowania,bo np.końcówki przytrzymujące w nim odpadną,poduszka mi nie odpali,znaczy pozostanie sprawna,ale bez znaczka----------------to mi samego znaczka nie wymienią na gwarancji,bo takiego nie mają i będą osły mi całą poduszkę wymieniać,a może lepiej jak mi zaproponowali całą kierownicę za 5000zł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To czemu oni tacy mądrzy nie wymienią mojego grande na nową lineę lub nowe bravo
tego napewno nie zaproponują,chyba,że sam se kupisz!!!!!!!!!!!
SMIECHU WARTE!!!!!!!!!!!!!
Przecież wystarczy nowy znaczek wstawić,a oni produkują fiaty i nie mają i spowadzić nie mogą,bo to inna firma znaczki produkuje już nie fiatowska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale fiat przecież z tą firmą podpisał umowę o produkcję tych znaczków!!!!!!!!!!I sprowadzić nie może!!!!!!!!!Brak słów.
Pozdrawiam. :lol:


Ostatnio edytowany przez wiertolot 12 Paź 2007, 11:32, edytowano w sumie 11 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #53302 Wysłany: 12 Paź 2007, 10:57; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
wiertolot Tylko, że mało kto zmienia logo w autku :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53305 Wysłany: 12 Paź 2007, 11:02; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
Fiat za często moim zdaniem kombinuje i mienia ,zwłaszcza,że nie jest przygotowany na tą wymianę i powinien to dopracować,zwłaszcza,że już wprowadził te nowe logo!!!!!!!!!!!! :twisted:
Kończę te dewagacje bo już grom mnie strzela i nie ma sensu tego pisać bo to tylko woła o pomstę do nieba i na marne moje pisanie i żale!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!!!!!! :wink:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53399 Wysłany: 12 Paź 2007, 14:36; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11764
Pomógł: 13
wiertolot napisał(a):
jak np.źle będzie ten znaczek zamontowany fabrycznie i przy hamowaniu mi odpadnie

to chyba nie możliwe, przy hamowaniu raczej wszytsko leci w kierunku przodu auta, czyli ewentulanie znaczek mógłby się wbić w poduszkę :mrgreen:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53438 Wysłany: 12 Paź 2007, 16:18; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 30 Wrz 2007,
Posty: 43
A jak będziesz cofał i będziesz nagle musiał zachamować lub na zakręcie ostrym też do przodu leci,siły odśrodkowe na boki działają przecież wtedy!
A jak np.będziesz trąbił na krowę naciśniesz na kierownicę na znaczek i ci przyklei do dłoni i wtedy z dłonią ci odpadnie albo kilka razy mocno walniesz w kierownicę,żeby zatrąbić na coś i odpadnie!!!!!!!!!!!!!!!!!Co wtedy?????????????????????Wymienią mi kierownicę całą!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #53611 Wysłany: 12 Paź 2007, 22:27; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Tomasz
Samochód: Croma
Silnik: 1.9 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SZ //\\ STA
Rejestracja: 15 Sie 2007,
Posty: 4874
Pomógł: 39
wiertolot napisał(a):
Chyba w końcu wkurzę i wytnę se z tekturki lub papieru do ddduuppyy kółeczko o średnicy 55mm napisze na nim pośrodku czerwonym flamastrem FFFFFIIIIIUUUUTTTTTT

tak zrób koniecznie, i zamieść fotki,trzymam kciuki

wiertolot napisał(a):
Kończę te dewagacje bo już grom mnie strzela i nie ma sensu tego pisać bo to tylko woła o pomstę do nieba i na marne moje pisanie i żale!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!!!!!!

dzieki i miłego dnia ci zycze mimo ze jesteś tak bardzo monotematyczny jak mój chrześniak

_________________
Jest sadza - jest zabawa :>


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO