You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 24 Maj 2024, 07:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #461188 Wysłany: 10 Kwi 2011, 10:45; 
 Temat postu: Dorobienie drugiego scyzoryka.
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 16 Sty 2010,
Posty: 41
Witam, szukałem nie znalazłem na temat GP jak już było proszę mnie poprawić, chcę dorobić drugi scyzoryk, tu pojawia się pytanie czy da się do programować drugi pilot i pytanie podstawowe czy idzie do programować inny kluczyk znaczy z innym immo w punto I z tego co czytałem się da przekręca się bodajże trzy razy kluczem matką potem wkłada się nowy kluczyk i odpala się nim, gasi się auto i znowu wkłada i przekręca klucz matkę a nie wiem jak jest z GP. Jeśli się nie da do programować to czy ktoś rozbierał kiedyś klucz zwykły ? Jest tam pastylka czy coś co można przełożyć żeby immo działało poprawnie ?
Z góry dzięki i pozdro.
Kris


Góra
 Profil  
 

 
 Post #461365 Wysłany: 10 Kwi 2011, 18:41; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: KATOWICE
Rejestracja: 01 Wrz 2007,
Posty: 27
juz było na forum ale napisze jeszcze raz bo ostatnio dorabiałem scyzoryk bo miałem tylko ten zapasowy i tak to wyglada bo przerabiałem każdą opcję:

A) w ASO jak w ASO za duże pieniądze wszystko można zrobić bo jedno to dorobienie kluczyka (surowy pilot i surowy grot) koszt ok 500zł potem trzeba mieć tzw pin jakiś podobno ok 200zł i kodowanie ok 300zł generalnie w ASO w Katowicach zawołali ok 1000zł ( po znajomości) bo to wszystko idzie z Włoch - kiedyś były tańsze ale że maja monopol to cena poszybowała w gorę..

B) W serwisach dorabiających klucze- jeśli ktoś się już podejmie (w Kato znalazłem tylko 2 takie punkty a naprawdę sporo dzwoniłem) to koszt scyzoryka i grot to ok 350zl ale panowie mogą tylko skopiować immobilaser (jest to tylko kopia matki a nie "inny" klucz z nowym kodem który by działał) ale niestety nikt nie zaprogramuje samochodu żeby działał pilot- wiec za ok 350 mamy ładny kluczyk którym centralnego nie otworzymy

C) opcja C jest firma w Krakowie która zajmuje sie kompleksowo ale nie pamiętam nazwy, na allegro jakaś ekipa z Olkusza/Chrzanowa i już bylo na forum firma CoCar z Tychów- firma zajmuje się generalnie komputerami body i sterownikami silnika itd a klucze to jest zajęcie dodatkowe bo Pan Krzysztof jak mi powiedział wie że niewiele osób w kraju tym sie zajmuje i dlatego pomaga ale tego nie lubi bo jest niewdzieczna grzebanina. Muszę powiedzieć ze Pan Krzysztof jest prawdziwym magikiem i działa bardzo profesjonalnie ( zreszta jak byłem u niego to akurat wysyłał naprawione komputery do ASO Very Happy ) i tak kończąc mam dorobiony lekko używany ale nie zniszczony pilot z dorobieniem programowaniem itd za 500zł i mogę z czystym sercem polecić tą firmę.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #550807 Wysłany: 20 Lut 2012, 21:09; 
 Temat postu: Re: Dorobienie drugiego scyzoryka.
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 07 Lut 2012,
Posty: 7
<ciach>


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO