You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 09 Maj 2024, 05:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #41075 Wysłany: 24 Sie 2007, 13:40; 
 Temat postu: Po pierwszej wizycie w ASO
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ruda Śląska
Rejestracja: 29 Maj 2007,
Posty: 17
No i mój kropas wkońcu się doczekał wizyty w ASO bo coraz więcej miał dolegliwości które go bolały ;). Wiek 4 miesiące 5,5 kkm przejechane.

Więc tak, zleciłem:
- regulację tylnych klamek (standard przestały sie prawie otwierać)
- naprawę listwy podszybia (odpadła) - telefonicznie mówiłem że trzeba ją wymienić i aby się przygotowali
- regulację przednich drzwi od kierowcy, przy odbiorze nowego nie chciały się zamykać, więc "spec" je popuścił twierdząc że jak się ułoży uszczelka to później to się wyrówna - więc zleciłem wyrównanie bo drzwi przednie odstawały po zamknięciu od tylnych ok 1-2 mm.
- dołożenie brakujących spinek do maty wygłuszającej w komorze
- wyłączenie piszczyka od niezapiętych pasów
- wyłączenie automatu spuszczanie przedniej bocznej szyby kierowcy (włączenie manualnej regulacji)
- sprawdzenie lakieru, jest różna jego struktura w kilku miejscach kropka

Efekty pracy ASO Partner Katowice: serwis wydaje się nowoczesny i świetnie zoorganizowany na pierwszy rzut oka, miejsce zakupu mojego kropka. Naprawy trwały 3 godz. a oto ich efekty:

- tylne klamki niby wyregulowane, ale działają dalej źle (ciężko się otwierają), ale otwierają - wg mnie dalej do poprawy
- listwa oczywiście do wymiany - ale nie wymieniona bo brak na stanie - mam przyjechać znowu po ich telefonie na wymianę
- regulacja przednich drzwi - tak wyregulowano że dolna ich część odstaje od linii autka o 1 cm i wygląda tak jakby były niedomknięte - na moją uwagę Pan stwierdził że nie mają teraz speca od blacharki, jak będę następnym razem to poprawią
- spinek nie dołożno (zamówili dla mnie bo brakło), podobno poszły wszystkie do nowych samochodów - tylko mój też jest nowy a nie miał odrazu, dołożą przy następnej wizycie
- wyłączenie piszczyka - super, zrobione jako jedyna rzecz w sumie...
- wyłączenie automatu szyby - Pan stwierdził że się nie da ..., powołał się na swoje 15 letnie doświadczenie w branży i stwierdził że tego się nie da i nigdy nie dało zrobić, ja mam inne informacje, ale postanowiłem że się jeszcze dowiem na 100%, trudno
- lakieru nie sprawdzano bo nie było speca od lakieru.

Efekty mojej pierwszej wizyty:
- straciłem 3 godz., nic nie naprawiono, ale nie muszę już mieć zapiętych pasów przy końcu jazdy ;). Auto zostało chyba w nagrodę za czekanie umyte.
Co myślicie o takim serwisie, który mi się wydaje że powinien być profesjonalny. Mam nadzieję że nie będę się musiał z nimi zbyt często oglądać.

_________________
Grande Punto `07 Dynamic 5D 1.4 77 km


Góra
 Profil  
 

 
 Post #41077 Wysłany: 24 Sie 2007, 14:09; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 10 Maj 2007,
Posty: 1583
Pomógł: 2
Serwisy które zajmują się wszystkim nigdy nie będą naprawdę dobre. U mnie w Pszczynie Ganinex ma dwa serwisy. Jeden jest mechaniczno-elektroniczny a drugi blacharsko-lakierniczo-składaniowy(klamki, schowki, trzeszczenia itd.). Wąska specjalizacja i jest ok.


Ostatnio edytowany przez zoon 24 Sie 2007, 17:39, edytowano w sumie 3 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #41082 Wysłany: 24 Sie 2007, 15:28; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
skąd ja to znam :)

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #41084 Wysłany: 24 Sie 2007, 15:42; 
 Temat postu:
Offline
Nigdzie nie jadę
Awatar użytkownika

Imię: Adam
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sport
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Katowice
Rejestracja: 08 Lip 2007,
Posty: 11760
Pomógł: 13
Też mam kupione auto w Partnerze (2 z kolei) i na salon nie mogę zbytnio narzekać,co do serwisu i Panów przyjmujących auta cóż mogę powiedzieć ? Chyba im jeszcze brakuje troche np. do Toyoty (gdzie serwisujemy drugi samochód - Avensis).W Fiacie sprawiają wrażenie jakby nie zależało im na klientach, smutne ale prawdziwe... :(

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Post #41088 Wysłany: 24 Sie 2007, 16:00; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: ŁÓDŹ
Rejestracja: 18 Lip 2007,
Posty: 20
Cóż, twój servis nie odstaje od innych. Ja byłem do tej pory jeden raz na regulacji szpary maska-gril. Jak się umawiałem to facet mówił, że to zajmie conajmniej 1,5 h. Przyjeżdżam - facet pokręcił śrubami przy zderzaku i powiedział, że nic więcej się nie da zrobić. Jak zobaczył, że nie odpuszczam do dopiero wtedy powiedział, że powinien wyregulować przednie wzmocnienie, a to trzeba odkręcić zderzak a to zajmie ze 3 godziny. Odpuściłem do czasu pierwszego przeglądu.
Swoją drogą jakby w servisie była dobra wydajność pracy to blacharz powinien to zrobić pewnie w jakieś 45 minut.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #41121 Wysłany: 24 Sie 2007, 19:51; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
słuchaj pracę trzeba szanować..
niewątpliwie jest tak jak piszesz...po prostu się opier****

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43286 Wysłany: 05 Wrz 2007, 12:48; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Rejestracja: 05 Wrz 2007,
Posty: 1
Witam Panowie, przepraszam, ale przykleję się do posta, żeby nie zaśmiecać ankiety "Czy Twoje Grande Punto siępsuje??". Planuję w najbliższym czasie zakup autka i myślałem właśnie o GP 1.2 65 KM Fresh, ale z tego co czytam, to się psuje bardziej niż moje 9-letnie SC z nakręconymi 100k km!!! I to raczej większości usterek nie nazwał bym błahostkami (przekładnia kierownicy, hamulce, "pocący" się silnik, skrzynia biegów) czy faktycznie jest tak źle czy po prostu zależy to przede wszystkim od eksploatacji ?? Może osoby, które tyle serwisowały swoje GP by coś też powiedziały o stylu jazdy ??


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43291 Wysłany: 05 Wrz 2007, 13:49; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
romcost napisał(a):
Witam Panowie, przepraszam, ale przykleję się do posta, żeby nie zaśmiecać ankiety "Czy Twoje Grande Punto siępsuje??". Planuję w najbliższym czasie zakup autka i myślałem właśnie o GP 1.2 65 KM Fresh, ale z tego co czytam, to się psuje bardziej niż moje 9-letnie SC z nakręconymi 100k km!!! I to raczej większości usterek nie nazwał bym błahostkami (przekładnia kierownicy, hamulce, "pocący" się silnik, skrzynia biegów) czy faktycznie jest tak źle czy po prostu zależy to przede wszystkim od eksploatacji ?? Może osoby, które tyle serwisowały swoje GP by coś też powiedziały o stylu jazdy ??


Bez przesady, wrzucić do jednego worka wszystkie egzemplarze? Zauważ, że problem przekładni dotyczy rocznika 2006 - od 09.2006 jest nowa przekładnia, nie zauważyłem wysypu wątków i postów o zalanym olejem silniku, nie zauważyłem wyżalania się na temat skrzyni biegów - trzeba się tylko stosować do instrukcji włączania wstecznego :wink: Mam autko od trzech miesięcy, 5500 km przejechane, jedyne rzeczy, które poprawiono, to: zamek schowka i przyklejenie odklejonej listwy dachowej (5 cm odcinka od strony klapy bagażnika - minuta roboty). Silnik czyściutki, jakby co dopiero zamontowano go w autku. Gdybym miał kupić drugą sztukę, to brałbym bez zastanowienia, tyle że MultiJet'a 1.9 120 KM :wink:

PS: Co do 1.2 - zdecydowanie za mały. :D

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43293 Wysłany: 05 Wrz 2007, 13:53; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
romcost

Jeśli chodzi o Mój egzemplarz to nic mu nie dolega ;)
Co do silnika 1,2 polecam dopłacić jest mała różnica i kupić jednak 1,4 77KM.

Usterki - choroby wieku dziecięcego niestety :(
Egzemplarze prosto z taśmy, że tak powiem teraz już są lepsze.

Każdy nowy model ma jakieś przejścia. Ale od tego masz gwarancję, zrobisz ewentualnie co trzeba i masz spokój i ładne autko :)

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43343 Wysłany: 05 Wrz 2007, 20:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skoczów
Rejestracja: 05 Lip 2007,
Posty: 288
zoon napisał(a):
Serwisy które zajmują się wszystkim nigdy nie będą naprawdę dobre. U mnie w Pszczynie Ganinex ma dwa serwisy. Jeden jest mechaniczno-elektroniczny a drugi blacharsko-lakierniczo-składaniowy(klamki, schowki, trzeszczenia itd.). Wąska specjalizacja i jest ok.



Ganinex jest OK wolę nadłożyć grogi i jechać do nich niż do Bielska bo tam to jest śmiech na sali


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43345 Wysłany: 05 Wrz 2007, 20:26; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
Ganinex Pszczyna jest OK :thumleft:

To w sumie ich główna siedziba.

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43367 Wysłany: 05 Wrz 2007, 21:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kolobrzeg
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 183
krowka napisał(a):
Mam autko od trzech miesięcy, 5500 km przejechane

Hehs krotkoterminowy uzytkownik grande punto, czyz to nie piekne? Kiedys tez tak myslalem. Teraz, kiedy autko ma 13 miesiecy i prawie 40tys na liczniku jestem wiekszym sceptykiem...Coz do pol roku i 20 tysiecy prawie nic sie nie psulo.
Zycze Ci aby Twoj egzemplarz byl akurat poprawnie poskladany :)

_________________
GP 1.3 MJ 75 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43426 Wysłany: 06 Wrz 2007, 10:23; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
adrian napisał(a):
krowka napisał(a):
Mam autko od trzech miesięcy, 5500 km przejechane

Hehs krotkoterminowy uzytkownik grande punto, czyz to nie piekne? Kiedys tez tak myslalem. Teraz, kiedy autko ma 13 miesiecy i prawie 40tys na liczniku jestem wiekszym sceptykiem...Coz do pol roku i 20 tysiecy prawie nic sie nie psulo.
Zycze Ci aby Twoj egzemplarz byl akurat poprawnie poskladany :)


Zauważ, że Twój egzemplarz jest z początkowego okresu produkcji. Mój wyprodukowano pod koniec kwietnia tego roku. Na razie nie usłyszałem ani jednego trzasku w kabinie, cały czas działa wentylacja z automatyczną klimą (świerszcza brak), wałek kierownicy oraz przekładnia są nowego typu (montowane fabrycznie). Na razie wszystko jest jak należy. Jedynie mam zastrzeżenia do Media Player'a w Blue&Me, ale to wina firmy Microshit :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43431 Wysłany: 06 Wrz 2007, 10:40; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Mojemu brzydalowi stuknęło 30tyś , wczoraj bylem w ASO z siedziskiem kierowcy (to chyba bedzie ostatnia naprawa...choć są lekko nadpalone reflektory......zgłoszenie zostało to zapisane w systemie )
Zostało wymienione już chyba wszystko co można było...sprawdzono amory i przekładnie (3tyg była wymiana)...wszystko suche , nic sie nie dzieje, nic nie stuka...:)
Wyregulowano tylną klapę bagażnika bo dawała o sobie znać (sub robił swoje a zgrzewy się rozchodziły :mrgreen: )...

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43433 Wysłany: 06 Wrz 2007, 10:44; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
No to może jeszcze ewentualnie te lampy ;) I będzie spokój jak rozumiem :) Choroby wyleczone :)

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43436 Wysłany: 06 Wrz 2007, 11:28; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
Jaco napisał(a):
No to może jeszcze ewentualnie te lampy ;) I będzie spokój jak rozumiem :) Choroby wyleczone :)

tzn tego aż nie widać... i przyznaję się że się czepiam...ale jak jedne z userów napisał jemu wymieniali...bo może były dość solidnie nadpalone....

ASO zdecydowało że zamieści tą uwage na moim koncie...i będziemy dalej obserwować co się bedzie działo...

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43540 Wysłany: 07 Wrz 2007, 01:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Rejestracja: 30 Mar 2007,
Posty: 146
cholera piszesz 30kkm... to ile GP ma tej gwarancji ????

Mi wmowili ze 20 tys albo 2 lata :) i byc tu czlowieku madry :)

_________________
Pozdrawiam, Tomek (Tumi)
www.cashmedia.pl | www.host44.pl | www.akcjasos.pl | www.kkozle.pl | www.radio.opole.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43558 Wysłany: 07 Wrz 2007, 09:40; 
 Temat postu:
Offline
Admin
Awatar użytkownika

Imię: Zbyszek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Chełm/Sławno/Słupsk
Rejestracja: 22 Cze 2006,
Posty: 3301
nie no dwa lata chyba...bez przebiegu...kurna a moze dawno mi sie skonczyła... :roll:

_________________
Pilot RC KDS450 SV + Flymentor 3D & Tarot 450 PRO + Flymentor 3D & DJI Phantom 3


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43568 Wysłany: 07 Wrz 2007, 10:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kolobrzeg
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 183
krowka napisał(a):
Zauważ, że Twój egzemplarz jest z początkowego okresu produkcji. Mój wyprodukowano pod koniec kwietnia tego roku. Na razie nie usłyszałem ani jednego trzasku w kabinie,

No to super, tylko pogratulowac i zyczyc dalszej bezszkodowosci, aczkolwiek za trzaski w kabinie nie winie fiata, zanim powstana te super autostrady to jeszcze 4 lata musi minac :twisted:

Tumi napisał(a):
Mi wmowili ze 20 tys

Hmm chyba 200tys. Mnie 20 tys w ciagu pol roku stuknelo, niedawno mi walnelo 37 tys jakis miesiac temu i wtedy bylem w serwisie ze swierszczem w nawiewach. Wymienili wentylator bez problemow jako naprawe gwarancyjna.

_________________
GP 1.3 MJ 75 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43588 Wysłany: 07 Wrz 2007, 12:10; 
 Temat postu:
Offline
Ekstremista
Awatar użytkownika

Imię: Marek
Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Toruń
Rejestracja: 13 Cze 2007,
Posty: 1614
Pomógł: 9
Adrian, ale z ciebie optymista, w Polsce za 4 lata autostrady :lol:

Co do gwarancji mechanicznej: 2 lata bez limitu kilometrów (oczywiście nie mogło się obyć bez wyjątków :wink: ). Czytajcie warunki gwarancji :wink:

_________________
FIAT 500X Lounge 2016 brązowy magnetico, 1.4 MultiAir II Turbo 140KM
FIAT Grande Punto Emotion 2007 czarny crossover, 1.4 8V 77KM - był od 29.05.2007 do 03.03.2024
FIAT UNO 1993 45 MKII czerwona strzała - był
Peugeot 206 Pop Art 2005 1.4 8V 75KM - żonkowóz - był


Góra
 Profil  
 
 
 Post #43683 Wysłany: 07 Wrz 2007, 21:56; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kolobrzeg
Rejestracja: 03 Mar 2007,
Posty: 183
krowka napisał(a):
Adrian, ale z ciebie optymista, w Polsce za 4 lata autostrady

Oczywiscie!! Na euro 2012 ktore takze uda nam sie w nowej, wolnej od korupcji IVRP zorganizowac!! :P

_________________
GP 1.3 MJ 75 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #55724 Wysłany: 19 Paź 2007, 19:12; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 13 Paź 2007,
Posty: 113
Zmień serwis.

_________________
Grande Punto 1.4 8v Dynamic
AR MiTo 1.4 TB 120KM Distinctive
Punto Evo 1.4 8v Estiva Blue & Me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #114176 Wysłany: 11 Kwi 2008, 12:00; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 23 Kwi 2007,
Posty: 240
Hej. Co sądzicie o Carserwisie jako ASO na przegląd po roku? Jechać tam, czy wybrać jakieś inne w Warszawie?

_________________
Kobieta powinna traktować swojego faceta jak Psa! - dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór....
********Grande Punto 1.4 8V*********


Ostatnio edytowany przez Berliozz, 11 Kwi 2008, 13:01, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #114178 Wysłany: 11 Kwi 2008, 12:28; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
Jako serwis ogólny/mechaniczny, ja mogę Carserwis tylko pochwalić - serwisowałem tam swoją Pandę przez 3 lata. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale zawsze byłem tam wieczorami - może wieczorami pracują lepsi mechanicy? ;)

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #114193 Wysłany: 11 Kwi 2008, 13:23; 
 Temat postu:
Witam, to ja się pochwalę że jadę na drugi przegląd srebrnym kropkiem. Przejrzałem go trochę sam pojeździłem przez zeszły weekend i maszynka wydaje się być OK. Na pewno muszą podregulować trochę ręczny, bo już dość wysoko łapie w porównaniu do czerwonego, a tak to wszystko raczej ok. Chyba że na przeglądzie coś wyjdzie. Ale pewnie z 600 wyskoczę :/, a no i jeszcze od razu zrobią mi przekładkę oponek na letnie.


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO