You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 29 Mar 2024, 13:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #855258 Wysłany: 09 Lut 2021, 13:31; 
 Temat postu: Prąd traci się po przekręceniu kluczyka
Offline
Forumowicz

Imię: Dominik
Samochód: Punto Evo 3d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Rejestracja: 09 Lut 2021,
Posty: 1
Witam wszystkich
Więc problem jest następujący fiat posiada prąd dopuki nie przekręcę kluczyka po przekręceniu na zapłon prąd się traci i słychać jakby zegar tykał ale gdy zaś wyciągnę kluczyk i zamkne drzwi prąd znowu jest lecz zamykanie i otwieranie na kluczyku nie działa. Problem zaczął się trzy dni temu w sobotę w trakcie jazdy radio zaczęło mrugać po czym się wyłączyło potem wszystko było git do wieczora kiedy wpiolem wtyczkę diagnostyczna żeby zobaczyć dlaczego start stop nie działa (problem od kiedy mam auto nie naprawiany ponieważ mi to przeszkadza) po przeskanowaniu błędów rozłączyłem się telefonem z wtyczka i zgasiłem auto wypiołem wtyczkę i chciałem odpalić auto ale stało się właśnie wymieniony przeze mnie problem zdjęcie klemy i założenie nic nie dało dopiero podziałało podłączenie krokodylka do minusa a drugiego do masy.Pojeździlem autem do poniedziałku w między czasie raz wyłaczył mi się Asr a tak to wszystko grało po staremu, no i jak to złośliwość ma zwyczaju gdy chciałem go odpalić przed wyjściem do pracy auto przestało działać.Może miał ktoś taki problem i podzieli się wiedzą co w takiej sytuacji zrobić.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #855260 Wysłany: 09 Lut 2021, 19:45; 
 Temat postu: Re: Prąd traci się po przekręceniu kluczyka
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: świętokrzyskie [T]
Rejestracja: 21 Sty 2019,
Posty: 828
Pomógł: 47
Temat wałkowany milion razy ale i tak założy wątek i czeka na gotowe. To raz. Dwa, że sam sobie odpowiedziałeś na udzielone przez siebie pytanie i zdiagnozowałeś problem. Żeby było ci łatwiej to cytuje
Maklerr napisał(a):
podziałało podłączenie krokodylka do minusa a drugiego do masy.

_________________
Moje Punto Easy Sport MY2012


Góra
 Profil  
 
 
 Post #855263 Wysłany: 09 Lut 2021, 20:45; 
 Temat postu: KOLEJNY ŻAŁOSNY LEŃ I CWANIACZEK LUB OCIĘŻAŁY UMYSŁOWO !
Kolejny leń (TO jest prawdziwa epidemia), co nie odrabia zadania domowego, nie szuka, tylko "wysługuje się otoczeniem" (termin z psychologii), taki drobny cwaniaczek. Forum, to nie jest żywa wyszukiwarka, że wrzucasz problem i wyskakuje odpowiedź ("sama", automatycznie). Nie marnuj czasu ludzi. Naucz się korzystać z Google (zanim wleziesz z ubłoconymi butami na jakiekolwiek forum).

Takie problemy (elektryka, jej korozja, główna "masa", skrzynka bezpiecznikowa) są typowe (fabryczne wręcz) w Grande/2012/EVO!
Wstyd tego nie wiedzieć (i nie umieć znaleźć "typowych wad" posiadanego samochodu) w roku 2021. To forma kalectwa w 21 Wieku.


Góra
  
 
 
 Post #855300 Wysłany: 12 Lut 2021, 22:31; 
 Temat postu: Re: Prąd traci się po przekręceniu kluczyka
Offline
Puntomaniak

Imię: Zenek
Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Active
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 13 Paź 2017,
Posty: 52
naładuj akumulator prostownikiem !!! (tak co najmniej 24h ( PS. prostownikiem, a nie ładowarką))


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO