You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #855587 Wysłany: 14 Mar 2021, 15:51; 
 Temat postu: Grande Punto ECO Problem
Offline
Forumowicz

Imię: Michał
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.3 90KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Sport
Województwo: łódzkie [E]
Rejestracja: 14 Mar 2021,
Posty: 1
Witam

Jestem posiadaczem Grande Punto ze skrzynią duallogic (automat) wszystko ładnie pięknie działa ale ostatnio mam problem z wytworem zwanym ECO , teraz tak fiat twierdzi że eco służy do rejestracji parametrów jazdy , a z moich obserwacji wynika że skrzynia inaczej działa w trybie eco zmienia biegi szybciej mam wrażenie że to taki tryb do jazdy w mieście. Problem jest taki że do włączenia tego trybu jest przycisk i według książki włączenie go i ponowne uruchomienie auta powinno skutkować tym że eco będzie aktywne i do czasu w którym ponownie nie użyje przycisku, a u mnie jest tak że nie wciskam go a randomowo jest włączone innym razem nie jest jeszcze innym po uruchomieniu na chwile jest za chwile gaśnie, poprostu robi co chce samo , nawet podczas jazdy potrafi się włączyć za chwile wyłączyć. Skutkuje to tym że czasami zapala mi kontrolkę "sprawdź przekładnię" ale biegi bez problemu zmienia, po paru chwilach kontrolka gaśnie i jest jakby wporządku. Boję się gdzieś w dłuższą trasę wyjechać. Na diagnostyce wyszło mi : Przełącznik drążka eco - P0881 Usterka sygnału. Miał ktoś coś podobnego, jest jakaś możliwość szybkiej naprawy tego bądź wyłączania tej opcji?


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO