You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 19 Mar 2024, 13:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #857611 Wysłany: 29 Lis 2021, 21:48; 
 Temat postu: Brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku w moim evo
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 07 Cze 2017,
Posty: 34
tak przy okazji poszukiwania czy AKu nie jest nadmiernie rozzładowywane, stwierdziłem brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku, no zaslepka jest ale bezpieczników brak,
Luigi zrobił zmiany tylko zapomniał o tym napisać w papierach, czy wiecie gdzie oni zapodziali te bezpieczniki? bo gdy juz znalazłem prawidłowy opis tego co mam w aucie, to komorze silnika ich nie ma, pod deską tez nie, ale wg nowszych papierów to powinno tam być w bagażniku niestety tylko pustka :-)
czyzby to przenieśli gdzies indziej czy może w ogóle usuneli ?


Góra
 Profil  
 

 
 Post #857614 Wysłany: 29 Lis 2021, 22:01; 
 Temat postu: Re: Brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku w moim evo
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: świętokrzyskie [T]
Rejestracja: 21 Sty 2019,
Posty: 827
Pomógł: 47
bnbn1 napisał(a):
Luigi zrobił zmiany tylko zapomniał o tym napisać w papierach, czy wiecie gdzie oni zapodziali te bezpieczniki?


Zależy o jakich bezpiecznikach mowa. Wiele wersji wyposażenia (i to nie całkiem biednych) nie ma wyposażeniu tylnej skrzynki bezpieczników. W moim na przykład nie ma (jeszcze ;P )


Gniazdo zapalniczki tył, szyby tylne w prądzie (5d), skydome, ogrzewane siedzenia, regulacja lędźwi, subwoofer i tpms. Te elementy mają zasilanie z tylnej skrzynki więc ich obecność wymaga aby skrzynka była, jeżeli ich nie ma, to tej skrzynki może nie być (chyba że ktoś miał wiązkę z "gratisem", to wtedy się zdarzały, ale nie ma reguły)

_________________
Moje Punto Easy Sport MY2012


Góra
 Profil  
 
 
 Post #857644 Wysłany: 30 Lis 2021, 22:36; 
 Temat postu: Re: Brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku w moim evo
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 07 Cze 2017,
Posty: 34
Jachaś napisał(a):
bnbn1 napisał(a):
Luigi zrobił zmiany tylko zapomniał o tym napisać w papierach, czy wiecie gdzie oni zapodziali te bezpieczniki?


Zależy o jakich bezpiecznikach mowa. Wiele wersji wyposażenia (i to nie całkiem biednych) nie ma wyposażeniu tylnej skrzynki bezpieczników. W moim na przykład nie ma (jeszcze ;P )


Gniazdo zapalniczki tył, szyby tylne w prądzie (5d), skydome, ogrzewane siedzenia, regulacja lędźwi, subwoofer i tpms. Te elementy mają zasilanie z tylnej skrzynki więc ich obecność wymaga aby skrzynka była, jeżeli ich nie ma, to tej skrzynki może nie być (chyba że ktoś miał wiązkę z "gratisem", to wtedy się zdarzały, ale nie ma reguły)


a to juz wszystko jasne, nie mam nic z powyższego, czyli brak tych bezpieczników, mogły by dziady to w papierach napisac :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #857649 Wysłany: 30 Lis 2021, 22:50; 
 Temat postu: Re: Brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku w moim evo
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: świętokrzyskie [T]
Rejestracja: 21 Sty 2019,
Posty: 827
Pomógł: 47
bnbn1 napisał(a):
a to juz wszystko jasne, nie mam nic z powyższego, czyli brak tych bezpieczników, mogły by dziady to w papierach napisac


Aż sprawdziłem w instrukcji i rzeczywiście nie ma żadnej wzmianki o ewentualnym braku ww. skrzynki. A mogło by być jak typowo w instrukcji "(dla wersji/rynków, gdzie przewidziano)" ;)

_________________
Moje Punto Easy Sport MY2012


Góra
 Profil  
 
 
 Post #857679 Wysłany: 03 Gru 2021, 01:54; 
 Temat postu: Re: Brak skrzynki bezpiecznikowej w bagażniku w moim evo
Offline
Sympatyk kropek

Samochód: Punto Evo 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Estiva Blue&Me
Województwo: dolnośląskie [D]
Rejestracja: 07 Cze 2017,
Posty: 34
Jachaś napisał(a):
bnbn1 napisał(a):
a to juz wszystko jasne, nie mam nic z powyższego, czyli brak tych bezpieczników, mogły by dziady to w papierach napisac


Aż sprawdziłem w instrukcji i rzeczywiście nie ma żadnej wzmianki o ewentualnym braku ww. skrzynki. A mogło by być jak typowo w instrukcji "(dla wersji/rynków, gdzie przewidziano)" ;)


Najlepsze ze opis bezpieczników w komorze silnika ktory jest w papierach które dostałem z samochodem nie ma nic wspolnego z rzeczywistościa, zrobili kopiój wklej ze starej wersji czyli GP, musialem szukac w internetach prawidłowy opis


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO