You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 24 Kwi 2024, 00:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #858053 Wysłany: 04 Lut 2022, 21:45; 
 Temat postu: Części od Abarth GP
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Karol
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 20 Gru 2019,
Posty: 13
Z uporem maniaka poszukuje kilku części do GP Abarth. Jestem na etapie adaptacji wizualnych komponentów karoserii od Abartha do mojego GP, a także trochę rzeczy mechanicznych do dalszej modernizacji kropki, a mianowicie:

1. Plastikowe listwy poszerzające błotniki przednie i tylne. Zderzaki i progi już mam, ale nie mogę namierzyć listew błotników, także jakby ktoś coś wiedział, ktoś coś słyszał to proszę info.
2. szukam tez ostrych wałków rozrządu, w zasadzie to walka wydechowego, bo ssący udało mi się zdobyć zupełnym przypadkiem. Gdzieś mi się rzuciło na uszy że pasują od Corsy OPC, tylko musiał bym zaczerpnąć opinii od kogoś kto już taki manewr wykonywał.

Aktualnie proces modyfikacji jest już dość zaawansowany, sporo wydatków oraz poświęconego czasu i mój GP obecnie spala 98 oktanów z mocą 219 kM, chociaż muszę go jeszcze raz puścić na hamownie gdyż niedawno dostał nowy układ dolotowy powietrza z filtrem stożkowym i chciałbym sprawdzić co się zmieniło.

Nie mniej jednak teraz skupiam się głównie na kwestiach wizualnych jak ktoś ma.jakies ciekawe pomysły to czekam na dyskusję.

_________________
GP 1.4 T-Jet, Racing, Panorama, 5D, 220 HP
Jedna zmiana w KROPCE ciągnie za sobą następne :D


Góra
 Profil  
 

 
 Post #858058 Wysłany: 04 Lut 2022, 22:46; 
 Temat postu: Re: Części od Abarth GP
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: świętokrzyskie [T]
Rejestracja: 21 Sty 2019,
Posty: 831
Pomógł: 47
1. Poszukaj w eperze (eper), czyli w katalogu części dla samochodów z grupy fiata (abarth także). dostępny na pekidi.com ewentualnie można znaleść w necie ostatnią wersie dostępną na płytach z początku 2014 roku (on line jest taka sama, też z początku 2014, różnica jest taka że w wersji online czasem wyrzuca z sesji jak jest za dużo osób ;) ) Polecam się nauczyć obsługi wtedy nie trzeba będzie czekać na łaskę bądź niełaskę innych w poszukiwaniu części ;)


Kosewiak napisał(a):
Nie mniej jednak teraz skupiam się głównie na kwestiach wizualnych jak ktoś ma.jakies ciekawe pomysły to czekam na dyskusję.


Zrób wątek o swoim samochodzie, powrzucaj zdjęcia i wtedy będzie dobre miejsce na dyskusję ;)

_________________
Moje Punto Easy Sport MY2012


Góra
 Profil  
 
 
 Post #858099 Wysłany: 08 Lut 2022, 21:32; 
 Temat postu: Re: Części od Abarth GP
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Karol
Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 16V 120KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Warszawa
Rejestracja: 20 Gru 2019,
Posty: 13
Dzięki za informacje Jachaś. Choć przebrnąć przez epera z tą ilością reklam i spamów, wyłączeń i zawieszeń to jakaś makabra.

W razie jakby ktoś szukał tych części to poniżej numery katalogowe:
Listwa przednia: 735461664 prawa i 735461663 lewa.
Listwa tylna: 735461666 prawa i 735461665 lewa.

Cena w serwisie potrafi odstraszyć.
Może jednak ma ktoś namiary na kogoś kto zna kogoś, kto ma sąsiada, którego wujek ma takie listwy.... to czekam na wieści. :E :E

_________________
GP 1.4 T-Jet, Racing, Panorama, 5D, 220 HP
Jedna zmiana w KROPCE ciągnie za sobą następne :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #858100 Wysłany: 08 Lut 2022, 21:46; 
 Temat postu: Re: Części od Abarth GP
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Samochód: Punto 2012
Silnik: 1.2 8V 69KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Easy
Województwo: świętokrzyskie [T]
Rejestracja: 21 Sty 2019,
Posty: 831
Pomógł: 47
Kosewiak napisał(a):
Choć przebrnąć przez epera z tą ilością reklam i spamów, wyłączeń i zawieszeń to jakaś makabra.


Tak jak pisałem, jak dobrze poszukasz to znajdziesz taki sam do pobrania na kompa bez reklam, wyrzucania z sesji,itd ;)


Co do tych listew to może być z nimi ciężko na rynku używanym, dlatego że są klejone na 3M VHB i trzeba baaardzo dużo cierpliwości i czasu żeby zdjąć je bez uszczerbku a najczęściej niemożliwe, nieważne jak bardzo by nie próbował, nie uda się ich zdjąć bez zniszczenia. To raz.
Dwa że jak już są, to idzie to po prostu jako całość pt. błotnik do AGP i nikt sobie głowy odklejaniem listew nie zawraca (po pierwsze czas, po drugie patrz punkt pierwszy ;) )

_________________
Moje Punto Easy Sport MY2012


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO