You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 09 Maj 2024, 10:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #11508 Wysłany: 06 Mar 2007, 22:54; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
ipIV napisał(a):
pepepe napisał(a):
Zeby pokazac, ze w testach zderzeniowych z TIRem drogie autka wychodza zle ;)
W zasadzie cena juz nie ma znaczenia ...

http://sprzedam.tylne.lampy.do.corvetty.patrz.pl/



Coś w tym stylu:

Image

Mam linka do fotek bez cenzury po rozdzieleniu aut...

http://www.b0g.org/wsnm/article/21416

Robi się nie dobrze.... :/

Nie wiem czy dobrze zrobiłem wrzucając tego linka, ale mam nadzieję że odbierzecie to jako przestrogę :!:


Pojechałeś po całości widzę :idea:

To już nie są żarty. To jest MASAKRA co tu wiele gadać.

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 

 
 Post #11509 Wysłany: 06 Mar 2007, 22:57; 
 Temat postu:
ipIV , powiem Ci , ze dzisiejszy wyklad Policji przemowil do mnie.
Pokazal nam zdjecia operacyjne wlasnie podobne do Twojego tylko bez cenzury , po rozdzieleniu i przed.
Najbardziej jednak przemowily do mnie rekonstrukcje na ktorych pokazywal przy predkosci 50 , 60 , 90 , 120 , 150 km/h drogi poczawszy od czasu reakcji , zacisniecia sie klockow/szczek czyli zadzialania ukladu hamulcowego do zakonczenia hamowania.


Góra
  
 
 
 Post #11510 Wysłany: 06 Mar 2007, 22:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 23 Lut 2007,
Posty: 234
kaliniec


Przekładnia?

_________________
-Grande Punto Estiva Blue&me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11513 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:00; 
 Temat postu:
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13058
Pomógł: 54
Dopowiem tylko tyle, że w PL popi********** kierowców tirów nie brakuje.... :? :/ Możemy jechać przepisowo a możemy skończyć tak jak na tych fotkach.

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11514 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:00; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
pepepe napisał(a):
ipIV , powiem Ci , ze dzisiejszy wyklad Policji przemowil do mnie.
Pokazal nam zdjecia operacyjne wlasnie podobne do Twojego tylko bez cenzury , po rozdzieleniu i przed.
Najbardziej jednak przemowily do mnie rekonstrukcje na ktorych pokazywal przy predkosci 50 , 60 , 90 , 120 , 150 km/h drogi poczawszy od czasu reakcji , zacisniecia sie klockow/szczek czyli zadzialania ukladu hamulcowego do zakonczenia hamowania.


Chyba nie dostrzegłeś linku poniżej od ipIV do tego wydarzenia.

Co do tego o czym mówisz, widziałem takie rekonstrukcje.

[ Dodano: Wto Mar 06, 2007 10:01 pm ]
ipIV napisał(a):
Dopowiem tylko tyle, że w PL popi********** kierowców tirów nie brakuje.... :? :/ Możemy jechać przepisowo a możemy skończyć tak jak na tych fotkach.


Mało tego, to się widzi prawie co dzień jak nie co dzień :!:
Jak blokują lewy pas i się wyprzedzają :/

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11517 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:05; 
 Temat postu:
Jaco :
Linku faktycznie nie dostrzeglem ale widzialem gorsze , jak pokazana byla twarz goscia i oczy prawie mu wypadly czy wyszly na wierzch, nie wiem. Masakra.

ipIV :
Nie tylko TIRow.
Wyprzedzanie na trzeciego czyli jeden jedzie w jedna , drugi w druga a miedzy nich pcha sie gosc to norma.
Ale pokazal nam fotki jak gosciu wyprzedza drugiego a trzeci ich obu .... efekt , droga z jednym pasem dla kazdego kierunku , jeden jedzie swoim pasem , drugi go wyprzedza a trzeci poboczem oba bierze.


Góra
  
 
 
 Post #11519 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:07; 
 Temat postu:
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13058
Pomógł: 54
Cytuj:
ipIV :
Nie tylko TIRow.
Wyprzedzanie na trzeciego czyli jeden jedzie w jedna , drugi w druga a miedzy nich pcha sie gosc to norma.
Ale pokazal nam fotki jak gosciu wyprzedza drugiego a trzeci ich obu .... efekt , droga z jednym pasem dla kazdego kierunku , jeden jedzie swoim pasem , drugi go wyprzedza a trzeci poboczem oba bierze.


Za takie coś to powinni dożywotnio zabronić używania jakichkolwiek pojazdów... nawet roweru! :grr:

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11523 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:16; 
 Temat postu:
Tak jak juz mowimy o wypadkach to strasznie ale to strasznie mnie wkurza , z Policja zawsze mowi o tym , ze pieszy ma pierwszenstwo na pasach ... owszem , to prawda.
Problem w tym , ze niektore barany (bez obrazy dla innych pieszych) ida, podchodza do pasow i wpi....ja sie prosto pod autko, bo maja pierwszenstwo.
Policja rzadko mowi o wtargnieciu na pasy ... a to zle.


Góra
  
 
 
 Post #11529 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:23; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Morąg
Rejestracja: 11 Lip 2006,
Posty: 1997
Dokładnie!!! Szczególnie stare babcie wchodzą i nie patrzą... :grr:

_________________
Grande Punto 1.4 77KM Energy
5-drzwiowy .:. dziki wąż piaskowy .:. szybki i wściekły! 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11530 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:25; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podbeskidzie
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1225
Na całego OFF :D

ipIV podziel to jutro :lol:

Dokładnie - pieszy święta krowa :D
Ale tylko na pasach, poza nimi już ma się gorzej :lol:

_________________
FIAT Grande Punto 90 KM MultiJet


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11536 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:34; 
 Temat postu:
Offline
Admin ds. technicznych forum.
Awatar użytkownika

Imię: Michał
Samochód: Punto II 3d
Silnik: 1.8 16V 130KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: HGT
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: SL/SK/SZ/SZA
Rejestracja: 21 Cze 2006,
Posty: 13058
Pomógł: 54
Jaco napisał(a):
Dokładnie - pieszy święta krowa Very Happy

Też używam takiego stwierdzenia ;) Ja jak przechodzę przez przejście to szybkim tempem.... wkurzaja mnie tacy co majestatycznie przechodzą przez drogę... :/

A co do wtargnięć przez pieszych miałem taki przypadek :/

Link: viewtopic.php?p=3108#3108

_________________
Focus 1.0 Ecoboost 92kW :E & Punto II HGT Abarth 1,8 16V 96kW & Fiesta VII FL 1,0 12V Ecoboost 74kW
Inne pod moją opieką: Tipo 1,4 16V 70kW
Były: Punto II 5d 1,8 16V 96kW & Punto Evo 1,4 16V MA 99kW@138kW & Punto II 1,2 8V 44kW & Fiesta V 1,25 55kW
Image <- Ford Focus mk4 FL Trend 1,0 Ecoboost 2022 r. :E
Image <- Fiat Punto II HGT 1,8 16V 2001 r.
Image <- Ford Fiesta VII FL 1,0 Ecoboost 2017 r.
Image <- Fiat Tipo 1,4 16V 2017 r.
Image <- Fiat Punto II 5d 1,8 16V 2002 r.
Image <- Fiat Punto Evo 1,4 MA Turbo 2010 r.
Image <- Ford Fiesta V 1,2 16V 2001 r.
Image <- Fiat Punto II 1,2 8V 2002 r.
AM, B, BE, C, CE, T


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11538 Wysłany: 06 Mar 2007, 23:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olsztyn
Rejestracja: 10 Lis 2006,
Posty: 127
LeszekR napisał(a):
Przekładnia?


No 3. Ale bez sensu bo do pozmianowych wchodziły nowe wałki kierownicze.Nie było to łatwe do diagnozy bo wymiana przekładni pomagała...ale na 500 km.Później okazało się, że zmieniono też wałek. Tu mozna mieć żal, że robiono wałków z użytkowników ale wymiany szły bez szemrania :D

_________________
Chemiczna Dulcynea 1,4


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11549 Wysłany: 07 Mar 2007, 00:29; 
 Temat postu:
Ja tez mialem , jak go pierdyknalem to mial duzo szczescia , ze przezyl.

Baba byla pijana , wlazla mi prosto przed autko, co prawda na pasach ale na swoim czerwonym/moim zielonym, miala farta, ze jechalem ze 40-45 km/h i to, ze nie trafila na autko jadace za mna ... transit.


Góra
  
 
 
 Post #11557 Wysłany: 07 Mar 2007, 07:42; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
Nie przesadzajcie, z tego co zaobserwowalem to w Polsce piesi nie maja zadnych praw nawet na chodniku :> U mnie jest normalne ze jak idziesz przez pasy to nawet nie patrzysz na boki a kazdy zatrzymuje sie jak tylko widzi pieszego zblizajacego sie do pasow. Zreszt atak jest tez we francji czy wielu innych krajach a w Polsce nawet jak sie jest na pasach to trzeba przebiegac lub czekac pol godziny az ktos sie zatrzyma i Cie przepusci a jak jestem w Polsce i przepuszczam pieszych to zaraz ktos na mnie trabi ale przeciez tak byc powinno: pasy to cos w rodzaju skrzyzowania dwoch drog z tym, ze pasy sa jak by droga z pierwszenstwem przejazdu (w tym przypadku przejscia) wiec powinno sie przepuszczac pieszych a to, ze ktos nagle wchodzi na ulice to kazdy powinien sie tego spodziewac podobnie jak kazdy z uwaga rozglada sie na boki wyjzdzajac z drogi podporzadkowanej. Jedyny problem w Polsce wg. mnie moze czasem wynikac z niezdecydowania pieszych, ktorzy poprostu boja sie wejsc na pasy i robia czasem dziwne ruchy, niby wchodza ale potem sie cofaja i znowu probuja itp. u mnie nie ma tego problemu, jak ktos lizie chodnikiem to wiadomo, ze zaraz sie wtoczy pod kola wiec na wszelki wypadek sie zwalnia. Kurde, ale sie rozpisalem :oops:


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11568 Wysłany: 07 Mar 2007, 09:40; 
 Temat postu:
Synek, czasami jestem pieszym, moja mama zreszta potwierdza to, ze piesi potrafia wtargnac na pasy a jak jzu tam sa to przechodza wolno, nie wspominam juz o miejscach bez pasow.
Ja przepuszczam pieszych, bo kierowcy nie sa lepsi, wiec jak widze, ze jada samochody i nikt nie zamierza sie zatrzymac to sam sie zatrzymuje aby przepuscic ale chcialbym troszke rozsadku z ich strony, kiedy to widzac np. 2 autka a za nimi nic, zeby poczekali te chwilke, pieszemu latwiej sie zatrzymac niz autku.
Mysle, ze powinno byc wiecej rozsadku z jednej i drugiej strony - wszyscy jestesmy uzytkownikami drogi.
Widze jednak, ze duzo sie zmienia, ludzie zachlysneli sie swego czasu autkami, kiedy to weszly spore mozliwosci kredytowania, kazdy Kowalski kupowal sobie autko i uwazal sie za Pana, jesli nie Krola drogi ...

p.s. W UK podobnie, tam to brat mowil jest to jedno z najgorszych jesli nie najgorsze wykroczenie i jest surowo karane.


Góra
  
 
 
 Post #11576 Wysłany: 07 Mar 2007, 09:56; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 23 Lut 2007,
Posty: 234
Cytuj:
No 3. Ale bez sensu bo do pozmianowych wchodziły nowe wałki kierownicze.Nie było to łatwe do diagnozy bo wymiana przekładni pomagała...ale na 500 km.Później okazało się, że zmieniono też wałek. Tu mozna mieć żal, że robiono wałków z użytkowników ale wymiany szły bez szemrania


Ale teraz już wszystko ok prawda?

_________________
-Grande Punto Estiva Blue&me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11587 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:05; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak
Awatar użytkownika

Samochód: Grande Punto 5d
Silnik: 1.4 8V 77KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: Active
Województwo: kujawsko-pomorskie [C]
Miejscowość: Grudziądz
Rejestracja: 01 Mar 2007,
Posty: 89
Sorry ze sie wtrącę, ale ktos tam wspomniał na temat usterkowości.
Jak juz pisalem odbieram GP w czwartek. Teraz mam Renault Clio 1.2 (60KM) z 1997roku a zona jezdzi Fabia 1.4MPI (60KM) z 2001.
Moze najpierw Skoda. Auto dobre, silnik pozostawia wiele do zyczenia ale ma fany moment obrotowy przy obrotach 2500 wiec jezdzi sie nia na trasie dobrze w miescie pali okolo 10 litrow, ból straszny. Z minusów to przednie zawieszenie, do przebiegu 120kkm 3 razy wymieniane tuleje wachaczy, dwa razy koncówki drążków (niemiecka solidnosc), raz tez puscil korek spustowy od oleju wylecialo 2,5 litra oleju (w pore zauwazylem), przy 70kkm padl czujnik skrętu kół, wymienili na gwarancji. Generalnie auto dobre, dobrze sie prowadzi no i troche pali ale to przez wagę auta. Mam znajomych ktorzy maja Fabie i klną jak cholera a duza czesc zachwala.
Teraz Renault Clio z 1997 roku, przeciwienstwo Skody. Malo pali w trasie okolo 5-6 litrow (nogi nie mam lekkiej) w miescie zima rzadko kiedy 8.5. Jesli chodzi o predkosci i przyspieszenia Skoda odpada. Wada Clio sa padajace lozyska w przednich kolach i przy przebiegu 100tys. km wymiana amortyzatorow z przodu. Generalnie wszystko o'k. Bez problemu odpalala przy -30 C w tamtym roku a co do Toyoty to modele produkowane w Europie to kicha jakich malo, nonstop awarie doposazenia silnika, skrzyni biegow itp. Myslalem o zakupie Yarisa ale odpadla silnik maloelstyczny i chodzi jak kosiarka ;))).
Pozdrawiam
Dawid


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11591 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
LeszekR napisał(a):
Ale chyba tu mowa o Yarisa pierwszej generacji :wink: Podsumowujac przesiadamy się na toyoty. Szkoda tylko, że sa yakie brzydkie :cry: No cóz trzeba wybierac, jeżdzic samochodem który ci się nie podoba ale mieć świadomość że podobno nie jest awaryjny czy tez jeżdzić czymś co cieszy oko ale jest (i tu znowu pjawia sie słowo podobno) bardziej usterkowe. Ja powiem jedno bzika można dostać najlepiej przesiaśc sie na MPK :wink:


Przesiadka na yarisa? Nigdy tego czegoś nawet nie rozważałem, chociaż próbowałem tym pojeździć na jazdach testowych i wolę się nie wypowiadać na temat wyglądu, wnętrza, siedzeń czy choćby pracy sprzęgła. Po prostu nie ma o czym pisać. Każdemu wg potrzeb.

Zastanawia jedno: po co kupować samochód i się z nim męczyć?
Po co wypisywać litanię tych samych "awarii", pytanie o konkrety pozostawić bez odpowiedzi a nt. zalet yarisa odpowiedzieć: bo mi się podoba :-)

Przychodzi mi tylko jedno słowo na myśl: malkontentctwo, poparte wieloma :-) :-) :-) :-) (chyba przez łzy).

Sorki Yoka za tą wycieczkę w twoim kierunku - ale czasem trudno się powstrzymać :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11593 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:13; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olsztyn
Rejestracja: 10 Lis 2006,
Posty: 127
LeszekR napisał(a):
Cytuj:
No 3. Ale bez sensu bo do pozmianowych wchodziły nowe wałki kierownicze.Nie było to łatwe do diagnozy bo wymiana przekładni pomagała...ale na 500 km.Później okazało się, że zmieniono też wałek. Tu mozna mieć żal, że robiono wałków z użytkowników ale wymiany szły bez szemrania


Ale teraz już wszystko ok prawda?


Na to wygląda :)

_________________
Chemiczna Dulcynea 1,4


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11602 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 23 Lut 2007,
Posty: 234
gp

Raczej zadnego yarisa i raczej zadnej toyoty no może poza Landcriuserem :lol:

_________________
-Grande Punto Estiva Blue&me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11604 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:46; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: ON
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Tychy
Rejestracja: 27 Lut 2007,
Posty: 1364
gp napisał(a):

Zastanawia jedno: po co kupować samochód i się z nim męczyć?
Po co wypisywać litanię tych samych "awarii", pytanie o konkrety pozostawić bez odpowiedzi a nt. zalet yarisa odpowiedzieć: bo mi się podoba :-)


Chyba zabardzo nie kumasz tego co czytasz, cóż zdarzają sie nawet najlepszym kłopoty ze zrozumieniem tekstu.... na dowód przeczytaj sobie jeszcze raz co pisałem o yarisie , dlaczego on :) Chyba nie pisałem o tym ze mi sie podoba :lol: :lol: Coś innego napisałem :) :) Sprawdź :)

A czemu się mecze?? Bo jest to samochód nowy i póki co na gwarancji wiec kosztów pienięznych póki co sie nie ponosi. Po gwarancji zobaczymy jak długo nim pojeżdze. Strata liczona na każdy rok uzytkowania samochodu w autku rocznym jest znaczna w porównaniu z samochodem 3 letnim :)

gp napisał(a):
Przychodzi mi tylko jedno słowo na myśl: malkontentctwo, poparte wieloma :-) :-) :-) :-) (chyba przez łzy).


Łatwo obrażać innych jak sie nie ma argumentów...no nie ?? :) Szczególnie jesli sie uprawia hipokryzję w stylu "jeżdze co miesiac samochodem do ASO ale autko jest bezawaryjne" :)

Sory za wycieczki osobiste gp :) :) :)

_________________
Citroen C4 1.6 HDI 112 KM ......całe 55.000 km
Czuje się jak Chuck Norris ......nic się mi nie psuje :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11605 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:48; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
LeszekR napisał(a):
Raczej zadnego yarisa i raczej zadnej toyoty no może poza Landcriuserem

A tam, co wy tak na ta Toyote nagle najezdzacie, ktos napisal, ze GP sie sypie to zaraz nagle zaczela sie nagonka na bogu winna Toyote. Gadajcie co chcecie ale golab i ja odkladamy na Lexusy ;)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11610 Wysłany: 07 Mar 2007, 10:59; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Rejestracja: 23 Lut 2007,
Posty: 234
Synek

Z całego serca życze lexusa. Nie mam nic do toyoty ani do fiata :wink:

_________________
-Grande Punto Estiva Blue&me


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11612 Wysłany: 07 Mar 2007, 11:01; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Miejscowość: Logrono, Mollet del Valles
Rejestracja: 19 Paź 2006,
Posty: 1312
LeszekR napisał(a):
Nie mam nic do toyoty ani do fiata

Ja zartowalem ;D A Lexusow wszystkim forumowicza zycze :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #11619 Wysłany: 07 Mar 2007, 11:20; 
 Temat postu:
Mi podoba sie Corolla, zawsze marzylem ale to inny przedzial cenowy.
Natomiast Yaris'a bralem pod uwage do czasu gdy zobaczylem deske rozdzielczosc i pojemnosc bagaznika.
Za te kase Grande jest po prostu "najsamwieksiejsze".


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO