You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 10 Cze 2024, 08:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #224376 Wysłany: 02 Mar 2009, 17:44; 
 Temat postu: Problem - Wycieraczki, centralny zamek, alarm
Offline
Puntomaniak

Imię: Sebastian
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: ELC
Rejestracja: 12 Maj 2008,
Posty: 98
Witam, pojawily sie kolejne problemy w kropku, po wizycie w myjni z ta cala maszyna co myje auto, zaczely mi chodzic dziwnie wycieraczki na pierwszym trybie, po jednej serii wracaly i dalej sie juz nie ruszall bylo slychac ze silniczek pracuje, po jakims czasie wszystko wrocilo do normy ale po jakies mroznej nocy, wsiadlem z rana do autka, wyczyscilem szybe i chcialem przeleciec wycieraczkami szybe az tu po chwili mnie zamurowalo usluszalem jakis straszny halas podczas gdy dzialaja wycieraczki i to na wszystkich trybach, dzisiaj wsluchiwalem i to wydobywa sie chyba z mechanizmu napedzania wycieraczek, wie ktos moze co jest nie tak, a druga sprawa jest centralny zamek i alarm, takze gdy wrocilem z myjni, po wizycie w myjni centralny zamek zwariowal, raz zamykal drzwi od kierowcy, pasazera i jedny z tylu, ogolnie mowiac to zamyka losowo, tak samo jak powciskam wszystkie zamki i wcisne guzik na pilocie wtedy sie uzbraja a gdy chce otworzyc to takze losowo otwiera drzwi, a do tego jeszcze po uzbrojeniu alarmu, po kilku sekundach sie wlacza alarm, wie moze co i w tym przpadku moze byc nie tak.


Góra
 Profil  
 

 
 Post #224493 Wysłany: 02 Mar 2009, 22:12; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 28 Lip 2008,
Posty: 10
Witam w klubie z wycieraczkami!
Dokładnie po wizycie w myjni i mroźniejszej nocy silnik wycieraczek głośno mi pracuje. Ponawiam prośbę kolegi i pytanie o silnik wycieraczek przednich(umieszczony w osobnym temacie).


Góra
 Profil  
 
 
 Post #224581 Wysłany: 03 Mar 2009, 00:36; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skarżysko
Rejestracja: 08 Kwi 2008,
Posty: 403
jaajooo co do mechanizmu wycieraczek musiałbyś wyjąć silnik i zobaczyć co w trawie piszczy, pewnie dostała się do niego woda stąd problemy z głośną pracą wycieraczek. Jeśli natomiast chodzi o centralny zamek, to również mogła się do niego dostać woda, lub złapał wilgoci i stąd wariuje. Musisz po prostu wysuszyć centralkę zamka i wszystko powinno wrócić do normy :)

_________________
#1 Mercedes-Benz W123 '77, Niech mu Ruda lekką będzie...
#2 Fiat Punto '96
#3 Yamaha XJ 600 Diversion '92

Image
Puntolotek 1,2 SX 60HP Rosso Swift :>

Image
--------------------------------------------------------
Twoja pierwsza próba wymuszenia pierwszeństwa może być moją ostatnią....
-=Panjavor=-


Góra
 Profil  
 
 
 Post #225054 Wysłany: 31 Mar 2009, 18:48; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Imię: Sebastian
Samochód: Grande Punto 3d
Silnik: 1.4 16V 95KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: łódzkie [E]
Miejscowość: ELC
Rejestracja: 12 Maj 2008,
Posty: 98
OK, tylko nie wiem gdzie umieszczony jest ten caly centralny zamek i nie wiem czy jest on orginalny czy nie, wiem tylko ze kiedys kupowalem zamek do lewych drzwi z centralnym zamkiem orginalny, ale dziwilem sie dlaczego po wlozeniu kluczyka do zamka i zamknieciu nie zamykaja sie wszystkie drzwi i wtedy ktos mnie chyba usswiadomil ze mam dokladany centralny zamek i widocznie nie ma takiej funkcji jak zamykanie wszystkich drzwi przez kluczyk i automatycznemu zamknieciu sie okien, moze mi ktos powiedziec, pokazac gdzie moze znajdowac sie centralny zamek, gdzie go powinienem szukac


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO