You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 03 Maj 2024, 10:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 
 Post #594856 Wysłany: 04 Lip 2012, 11:12; 
 Temat postu: Re: Ford Sierra 2.0 DOHC 1991 + LPG
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Patryk
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: Szczecin/Żary
Rejestracja: 17 Lip 2010,
Posty: 674
Pomógł: 7
Kable poprowadziłem z komory silnika do kabiny ale powstał problem... Tak to mniej więcej wygląda jeżeli chodzi o kable w cewce...
Załącznik:



1. Który mam rozciąć kabel i wstawić przycisk....? :E
2. Dobrze przycisk "podpiąłem"?
3. Takie dziwne rzeczy w kablach od cewki się dzieją pewnie przez LPG bo przecież mogę zapalać i na PB i na LPG więc cewka musi dawać prąd i na tym i na tym.
4. Nie wiem co to za mały kwadracik gdzie idzie "plus" z cewki i wychodzi stamtąd i idzie gdzieś dalej w okolice lewego reflektora.... Wygląda to jak zabudowany bezpiecznik...

Mógłby ktoś pomóc? :)

[ Dodano: 30 Cze 2012 19:20 ]

Załącznik:



A tak wygląda to w oryginale :) Bez kabli idących do LPG. Czyli wiemy już, które kable są dorabiane :D :D Czyli rozcinać kabel czarny idący z tej małej kosteczki czarnej? I jedna końcówka ta od czarnej kosteczki do środkowego pinu w przełączniku, a kabel, który został i biegnie gdzieś tam sobie do skrajnego pinu tak?

[ Dodano: 04 Lip 2012 10:12 ]

Dobra!! Antyzłodziej zamontowany 8) :> Działa jak trzeba :> Zrobiłem tak jak Ty buladag ;)

Ostatnio też byłem w Gorzowie Wlkp po Blosa BRC do gazu i dojazdówke taką standardową malutką bo i tak bagażnik nie jest za duży, a ja miałem to zwykłe ogromne koło do tego opona w nim była tragiczna i schodziło z niej powietrze :E więc za małe pieniądze zrobiło się więcej miejsca w bagażniku no i nie długo będę montował BLOSA - będzie grubo :twisted:
Do tego jeszcze kupiłem małą skrzynkę na narzędzia (wcześniejsza była bardzo duża i zajmowała dużo miejsca), do której włożyłem same potrzebne rzeczy w razie tfu tfu awarii :)

_________________
Image + Image

Jako pierwszy samochód w życiu był Fiat Punto 1.1 1997
Teraz jest Ford Sierra 2.0 DOHC 1991 + LPG

http://fiatpunto.com.pl/topic34391.html

Szerokości i przyczepności ;)


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO