You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 04 Cze 2024, 18:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #64026 Wysłany: 15 Lis 2007, 02:28; 
 Temat postu: Jakie Radio Do Fiata Grande Punto,ok.300zł?
Offline
Forumowicz

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rejestracja: 15 Lis 2007,
Posty: 2
Witam.

Postanowiłem napisać by się Was poradzić w sprawie wyboru radioodtwarzacza do Punto. Nie znam się kompletnie na tym, mam komuś doradzić. Głośniki będą niestety standardowe,te co są zamontowane fabrycznie.
Zakładam,ze nie ma sensu brać jakiś odtwarzaczy DVD itd.za 400zł, zgodnie z zasadą,że lepiej kupić coś lepszego w jednej dziedzinie (czyli audio).

Jaką markę i model polecicie w granicach 300-350zł?

Przeglądając Allegro zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się takie odtwarzacze:

PIONEER DEH-2900/2920/2900MPB w cenie 260zł
Pioneer deh3900 za 320zł

JVC KD-G331/332 w cenie 250zł

JVC KD-G632 w cenie 400zł

BLAUPUNKT Sydney SD27 330zł

KENWOOD KDC-W3037A 270zł

CLARION DB 178 RMP 320zł
Co polecicie, jeśli niestety zostaną standardowe głośniki? Tak, żeby to wszystko dobrze współpracowało i było kompatybilne. Wydaje mi się, że fabrycznie proponowano Blaupunkta - czy jest to najlepsze rozwiązanie, czy lepiej coś niezależnego producenta?

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

 
 Post #64030 Wysłany: 15 Lis 2007, 04:41; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Z fabrycznymi głośnikami i tak będziesz raczej rozczarowany niż zadowony :roll:

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64031 Wysłany: 15 Lis 2007, 04:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
adi.degora napisał(a):
Z fabrycznymi głośnikami i tak będziesz raczej rozczarowany niż zadowony :roll:


To ty chyba audiofilem jestes - skoro przeszkadza ci firmowe audio. Oczywiscie nie twierdze ze jest najwyzszej klasy, ale do samochodu za ta cene jak najbardziej pasuje.

[ Dodano: 15 Lis 2007 04:54 ]
piorut napisał(a):
Witam.

Postanowiłem napisać by się Was poradzić w sprawie wyboru radioodtwarzacza do Punto. Nie znam się kompletnie na tym, mam komuś doradzić. Głośniki będą niestety standardowe,te co są zamontowane fabrycznie.
Zakładam,ze nie ma sensu brać jakiś odtwarzaczy DVD itd.za 400zł, zgodnie z zasadą,że lepiej kupić coś lepszego w jednej dziedzinie (czyli audio).

Jaką markę i model polecicie w granicach 300-350zł?

Przeglądając Allegro zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się takie odtwarzacze:

PIONEER DEH-2900/2920/2900MPB w cenie 260zł
Pioneer deh3900 za 320zł

JVC KD-G331/332 w cenie 250zł

JVC KD-G632 w cenie 400zł

BLAUPUNKT Sydney SD27 330zł

KENWOOD KDC-W3037A 270zł

CLARION DB 178 RMP 320zł
Co polecicie, jeśli niestety zostaną standardowe głośniki? Tak, żeby to wszystko dobrze współpracowało i było kompatybilne. Wydaje mi się, że fabrycznie proponowano Blaupunkta - czy jest to najlepsze rozwiązanie, czy lepiej coś niezależnego producenta?

Pozdrawiam


Jesli chcesz zostawic firmowe glosniki to (wybacz) ale to co podales to nie jest ani troche lepsze od montowanego seryjnie radia w Grande wiec szkoda czasu. Za 350 zl to sobie specjalnie nie poszalejesz. Jesli chcesz zainwestowac w sprzet ktory bedzie wyraznie lepiej gral to przygotuj lepiej ze 2000 do 4000 zl :E Pojedz do jakiegos zakladu co sie zajmuje audio i popros o profesjonalna instalacje (razem z wygluszaniem drzwi). Inaczej jak dla mnie nie ma sensu narzekac na seryjny sprzet. Chyba ze lubisz tylko jak Tobie bas'y napierdala.... i to ma byc ten lepszy dzwiek.

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64032 Wysłany: 15 Lis 2007, 06:22; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
uzziah napisał(a):
adi.degora napisał(a):
Z fabrycznymi głośnikami i tak będziesz raczej rozczarowany niż zadowony :roll:


To ty chyba audiofilem jestes - skoro przeszkadza ci firmowe audio. Oczywiscie nie twierdze ze jest najwyzszej klasy, ale do samochodu za ta cene jak najbardziej pasuje.
(...)
przygotuj lepiej ze 2000 do 4000 zl :E Pojedz do jakiegos zakladu co sie zajmuje audio i popros o profesjonalna instalacje (...)Chyba ze lubisz tylko jak Tobie bas'y napierdala.... i to ma byc ten lepszy dzwiek.


Mnie tam nic nie przeszkadza :) A na pewno nie cos co ktos pół Polski dalej wozi w samochodzie ;) Gosc zadał pytanie, ja usiłuję rozwiac jego wątpliwosci. Za audiofila też się w żadnym wypadku nie uważam :)
Zastanów sie uzziah chwile co piszesz.. najpierw ze do takiego auta jak punto seryjne radio starczy, a pozniej rada że koles ma szykowac 4 koła na firmę CA :shock: W przeciągu tych paru linijek punto awansowało do roli bentleya, czy co, że taka zmiana polityki? ;)
Poza tym jeśli uwazasz ze przyzwoite CA oznacza tylko "napierd*lający bas" to naprawdę wyrocznią w kwestii samochodowego grania byc nie możesz ;)

Co do tematu. Za 350 pln fajerwerków nie będzie , ale przyzwoite radio z dolnej półki juz tak. Problem tylko w tym że jesli ma to grac pod seryjnymi glosnikami to o czym my tu mowimy, do pewnego poziomu będzie poprawa efektywnosci całego zestawu, ale powyżej limitu (który, jak przewiduję, wysoko poprzeczki nie postawi) glosniki zaczna pierdziec i na tym sie zabawa skonczy :roll: Mimo wszystko nie wydaje mi się żeby taki jest cel autora tematu, wiec uznałem za stosowne zwrócic na to uwagę.

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64033 Wysłany: 15 Lis 2007, 07:18; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bydgoszcz
Rejestracja: 11 Wrz 2007,
Posty: 508
adi.degora no to chyba mnie nie zrozumiales.

1 Bas'y w aucie nie uwazam wyznacznik jakosci audio.
2 Domorosla instalacja audio zamiast firmowej jest dla mnie bezcelowa
3 Jezeli juz chcesz cos robic - to zrob tak zeby moznabylo odczuc roznice jakosci.
4 4000 zl to nawet nie ulamek ceny audio w samochodach marki bentley!
5 Widzialem i slyszalem rozne zabudowy audio i prawie zawsze garazowa przerobka przegra z firmowym audio (tymbardziej jesli chce sie kupic radio za 350 zl)
6 2000 czy 4000 zl na dobre audio to i tak malo :E - mialem okazje "podziwiac" zabudowe ktora kosztowala okolo 50.000 zl (prawie tyle ile polowa wartosci auta )

http://www.bang-olufsen.com/page.asp?id=320 <- to jest na dobre audio choc niekoniecznie do Grande :E

_________________
GP 5d 2007 czarny crossover
In theory there is no difference between theory and practice. But in practice there is. - Jan L. A. van de Snepscheut


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64035 Wysłany: 15 Lis 2007, 08:28; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
uzziah napisał(a):
2 Domorosla instalacja audio zamiast firmowej jest dla mnie bezcelowa
(...)
5 Widzialem i slyszalem rozne zabudowy audio i prawie zawsze garazowa przerobka przegra z firmowym audio (tymbardziej jesli chce sie kupic radio za 350 zl)

To jakies dziwne te "zabudowy" widziałeś. :? Jak mówimy o radiu dalco w starym maluchu w porownaniu z seryjnym audio np. Toyoty to przyznam ci rację. Ale samo stwierdzenie z pkt 5 to herezja - wejdz na pierwsze lepsze forum CA i rzuc takim tekstem to moze inni cie przekonają skoro ja nie moge ;) Inna sprawa że oni mogą juz nie byc tacy mili ;)
Wiadomo że położenie kabli czy wygłuszenie należy robic w firmach które się tym profesjonalnie zajmują, ale taka operacja wymiany radia czy głośników to juz chyba żadna filozofia, co za różnica czy ktos zrobiłby to w garażu czy w firmie?
Cytuj:
3 Jezeli juz chcesz cos robic - to zrob tak zeby moznabylo odczuc roznice jakosci.

Oczywiscie. Czyli przede wszystkim korzystając z firmowych komponentów. Takich jak np. firmy podane w pierwszym poście.

Jeszcze raz - nie mówię o zestawach do wygrywania zawodów, tylko o przyzwoitym, porządnym audio na przeciętną kieszeń.

[ Dodano: 15 Lis 2007 08:28 ]
A zresztą pies drapał, masz prawo miec swoje zdanie - trwaj w swoich przekonaniach ;)


piorut - Clarion / Kenwood / JVC ;) I odkładaj siano na głośniczki, przynajmniej przód ;)

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64087 Wysłany: 15 Lis 2007, 13:11; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
Dokupiłem prawie rok temu do poprzedniego auta najtańszego kenwooda z mp3 i byłem z niego bardzo zadowolony - czytał praktycznie wszystkie płyty, antyszok spisywał się świetnie, sporo funkcji- w sumie lepsze radio niż moje fabryczne w GP (to z kolei ma spory atut w postaci tego, że jest elegancko zabudowane i nie trzeba wyjmować panelu na parkingu). Co do jakości dźwięku to się nie wypowiem, bo w poprzednim aucie były jakieś fabryczne wytłoczki zamiast głośników a generalnie jestem zdania, że w aucie ma przede wszystkim grać a jak ktoś jest audiofilem, to niech sobie zaaranżuje stanowisko odsłuchowe w domu :)

Pozdr

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64092 Wysłany: 15 Lis 2007, 13:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Podobnie myślę że radyjko w samochodzie jest tylko dodatkiem a samochód to ma głównie dobrze jeździć i trzymać się drogi.
A ta fabryczna instalacja blaupunkt/grundig w grande jest przynajmniej dobra. I nie ma sensu się tego czepiać i twierdzić że jest inaczej.
Do poprzedniego samochodu za relatywnie niemałe pieniądze dokupiłem radio cd pioneer i komplet głośników JBL GT bo seria była taka sobie.
Grało to nieźle ale bardziej miałem komfort psychiczny, że mam coś fajnego niż mi to faktycznie było potrzebne.
Zresztą w alfie bardziej wolałem słuchać pomruku silnika niż audio, podobnie jak teraz w grande - jakiś taki dziwny jestem ;-)
Dzisiaj dobrze grające źródło, które jeszcze niedawno kosztowało ponad 1000 zł. można mieć za 300-400 zł., do tego komplet dobrych jakościowo głośników, podobnie za 300 zł. od pary.
Jak ktoś chce mieć dobry odsłuch to niech zainwestuje w porządny sprzęt domowy (nie mylić z kinem dolby surround za 1500 zł. ;-) ) albo ... bilety do filharmonii bo nie ma nic lepszego niż muza w oryginale.
A jak ktoś lubi dum dum z bagażnika i komfort posiadania fajnego, nieszablonowego audio - to każdemu wg potrzeb ;-)

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 12:37 pm ]
adi.degora napisał(a):
Z fabrycznymi głośnikami i tak będziesz raczej rozczarowany niż zadowony

Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań - o czym wyżej.
Poza tym co jest nie tak twoim zdaniem w dźwięku oryginalnego nagłośnienia grande?

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 12:40 pm ]
piorut napisał(a):
Jaką markę i model polecicie w granicach 300-350zł?

Jeśli nie masz super oczekiwań to każdy z tych odtwarzaczy będzie OK.
Poszukaj takiego, któy oferuje niezależne, zdalne sterowanie przy kierownicy. Może się przydać.


Ostatnio edytowany przez daras, 15 Lis 2007, 15:14, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Post #64097 Wysłany: 15 Lis 2007, 13:46; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007,
Posty: 1035
A fakt, sterowanie radiem przy kierownicy - bardzo praktyczna sprawa. Duży plus dla fabrycznego radyjka. W kenłódzie jest taki dżojstik do szukania stacji (radio) albo ścieżek (cd), który jest ok ale na parkingu. W czasie jazdy czasami ciężko trafić ręką w radio, o tym dzyndzlu nie wspominając :)

_________________
alfa romeo robi auto na najbliższy salon w Genewie. Honda - na lata


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64106 Wysłany: 15 Lis 2007, 14:32; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Wszystkie radioodtwarzacze będą w tym zakresie cenowym grac praktycznie identycznie

To moim zdaniem kwestia układa sie tak mój faworyt w tym całym przedstawieniu to kenwood, radio nie jednokrotnie sprawdzone przeze mnie na rożnego rodzaju sprzęcie czy ze wzmacniaczem na przód i wygłuszony, czy bez wzmacniacza i nie wygłuszony, i czy na seryjnych głośnikach to jednostka gra poprawnie chociaż w wyższym zakresie zaczyna załamywać dziwek ale to normalne bo to radio nie jest z wyższej polki, sterowanie dżojstikiem często bywa pomocne i wygodne jak jedziesz ale czasem zdarza sie ze strasznie przeszkadza w ustawieniu jakiegoś utworu albo ustawień menu, ale raczej na plus

Clarion gra teoretycznie najlepiej z tych wszystkich wyborów ale moim zdaniem stylistyka go dyskwalifikuje juz na przedbiegach jesli nie interesuje cię wygląd radia to clarion zagra super i nawet jak bedziesz kiedys chciał cos rozbudowac w co watpie poza tym ma gniazdo AUX-in które poprzez przejsciówke pozwala podpiac iPoda badz inne numery

JVC KD-G331/332 po prostu radio do samochodu dla nie wymagajacych nie rzuca sie w oczy nie razi ani nie zachwyca

JVC KD-G632 radio jak poprzednio opisany JVC normalny poprawny sprzet w tym porównaniu cena jest troszke wieksza od konkurentów ale za sprawa złacza USB jesli przewidujesz jego wykorzystanie na Pen'a czy MP3 to sie zastanów ale jesli uwazasz ze to nie bedzie Ci potrzebne to szkoda dodatkowej 100 bo tez to radio nie zaskoczy cię :P

Mowa koncowa:D:D

Osobiście rozważał bym Kenwooda i Clariona ale w tej klasie mozna pokusic sie jedynie o wyglad i o przydatne dodatki jesli uznasz ze któes beda ci przydatne to tym sie kieruj, moje zdanie znasz a nie jedno juz słyszałem :P


a odnosnie adi.degora nie przesadzaj bo te papirusy to fakt jest dno cinskie ale do normalnego słuchania w 100% wystarczaja co z tego ze wymieni głosniki jak czeka go wygłuszanie aby w ogóle były słyszalne efekty do tego wzmacniacz i tak sie bajka zaczyna pisac...
jesli ludziki oczekuja od sprzetu całkowitego minimum to nawet szkoda tych 150 zł na najprostsze nie seryjne głosniki bo seryjne zadowola w pełni słuchacza

fakt jesli oczekujesz od sprzetu juz troche wiecej to głosniki wygłuszenie to podstwa potem zaczynamy sie bawic dalej ale to musi miec sens i sprawiac Tobie przyjemnosc z kazdej kolejnej odsłuchanej piosenki.:P

Uzziach z tymi tysiacami to przesadzach i juz po zalozeniu głosników za 350 zł czujesz potezna róznice poniewaz sygnał jest rozdzielany przez zwrotnice głosniki nie graja całym pasmem i dziwiek tym sposobem jest lepszy bardziej wyrazisty, głosniki sa produkowane z innych kompozytów niz te co sa seryjne co wpływa na znacza poprawe odsłuchiwanej muzyki

Daras po twojej wypowiedzi zauwazyłem ze nie masz zielonego pojecia o CA wiec nie komentuj jak dla Ciebie CA to bum bum z bagażnika to ja wysiadam, wkurza mnie jak ludzie wyciagaja swoje wnioski nawet nie próbuja sie troszeczke zorientowac w dziedzinie a najwiecej maja do powiedzenia, bo widział łebasów na swiatłach i im z tuby napierdzielał bass. to juz on wie co to jest

Jeden iwestuje w rower drugi w narty 3 w co innego a 4 w CA jeśli go to interesuje i jest to jedna z jego pasji to super wydawaj nawet tysiące jeśli cię na to stać. lepsza taka pasja niz kupic zajeb..... telewizor do domu i sie lansowac przed sasiadami ze ja mam 42 cale na plazmie ;P i gnić z przed nim. grrrrrrrrrr :/


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64108 Wysłany: 15 Lis 2007, 14:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
sadoo napisał(a):
Daras po twojej wypowiedzi zauwazyłem ze nie masz zielonego pojecia o CA wiec nie komentuj jak dla Ciebie CA to bum bum z bagażnika to ja wysiadam

Sadoo jeśli nie rozumiesz co czytasz to już nie moje zmartwienie :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64110 Wysłany: 15 Lis 2007, 14:48; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
hehehehe moze byc ale juz bum bum jest wystarczajace abym stwierdzil ze tak do tego podchodzisz jak mój ojciec i jego pokolenie które wiecej wie od młodszych :P nawet jak jest nie jest to zgodne z prawda:P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64111 Wysłany: 15 Lis 2007, 14:50; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
Mylisz się :-)
Ale korzystając z okazji oświeć mnie proszę: jak wykorzystać w czasie jazdy super grający nieseryjny sprzęt?
Nie pisz mi tylko, że to najlepiej brzmi jak samochód stoi :-)

Adi.degora ponawiam pytanie: co jest twoim zdaniem nie tak z brzmieniem seryjnego audio grande?
Serio pytam, jestem ciekawy opinii fachowca :-)

I nie o żadne fochy tu chodzi. Stawiacie się w roli znawców tematu i super, że tacy tu są :-)
Tylko rozpatrujecie temat bezkompromisowo a większość jednak potrzebuje "normalnego" systemu do posłuchania wiadomości i mp3 w czasie jazdy.
Przykład z TV był świetny: nie każdy potrzebuje 50 calowej plazmy, żeby obejrzeć Taniec na lodzie i Gotowe na wszystko ;-)


Ostatnio edytowany przez daras 15 Lis 2007, 15:09, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 
 Post #64112 Wysłany: 15 Lis 2007, 14:51; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
sadoo, jak koles chce zmieniac radio to podejrzewam że chce wlasnie cos więcej niż "normalne słuchanie" ;) A do tego trzeba przebudowac cały zestaw, a nie dołożyc jednego klocka i czekac na efekty :lol:
Dobra, jak strzelamy fochy to ja też strzelę : znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64122 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:20; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Inny Fiat
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: mazowieckie [W]
Miejscowość: Wieliszew
Rejestracja: 22 Wrz 2007,
Posty: 408
A może po prostu nie ma radia, bo kupił Grande Punto Fresh lub Active?

_________________
Michał Jazłowiecki (michalj)
Był: Fiat Nuova Panda Active (2004), 1.1 FIRE 8v 54 KM
Był: Fiat Grande Punto Dynamic + Komfort (2007), 1.4 FIRE 8v 77 KM, 5d
Był: Opel Meriva A Cosmo (2004), 1.7 CDTI 16v 100 KM
Był: Fiat Marea Weekend (2000), 1.9 JTD 8v 105 KM
Jest: Fiat Punto II FL Active (2003), 1.2 FIRE 8v 60 KM, 5d
Jest: Fiat Qubo Dynamic (2009), 1.4 KFV 8v 73 KM


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64123 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:22; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
Daras ale powiedz mi czy nie miło jest jechać samochodem super nagłośnionym i słuchać sobie muzy tak jak sobie to wyobrażasz i nie mówimy tu o techno a muzyce bardziej rozgarniętej nie lubisz czasem w samochodzie poczuć jak byś tam był jednością z ta muzyka, puszczasz sobie koncertowa wersje Floydów badz Deepów i nie masz pytań, chyba ze wolisz Miles'a Davis'a i Gil'a Evans'a, jestes tylko Ty droga i muzyka reszta idzie na bok praca, rodzina i inne problemu przyziemne
hmmmm?
ale to i tak zaczyna sie sprowadzać do sytuacji czy ty w ogóle lubisz muzykę, bo jeśli nie bądź jest dla Ciebie obojętna to koniec tematu


adi a nie pomyslałes ze piorut po prostu może nie mieć radia na wyposażeniu i chce je mieć i słuchać muzy i pyta aby sie w malinę nie wpuścić,
a czemu odrazu sie irytujesz co ty z Poznania jestes :P


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64124 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:26; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
sadoo napisał(a):
adi a nie pomyslałes ze piorut po prostu może nie mieć radia na wyposażeniu

Mhm.. czyli kupił auto "fresh", czy jakies tam, bez instalacji radiowej w którym w jakis magiczny sposob byly glosniki, które jak sam napisał "zostają"... No tak, że tez o tym nie pomyslałem..

Cytuj:
a czemu odrazu sie irytujesz co ty z Poznania jestes

Co to miało byc?

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64127 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
sadoo
Wiesz - lubię muzykę. Ale w zaciszu domowym :-)
Jazda samochodem sprawia mi przyjemność sama w sobie.
Głośniej ustawiona muza mi tylko przeszkadza i rozprasza.
Kiedyś słuchałem fabrycznego zestawu BOSE (lepszego nie miałem okazji) i na niskich poziomach grał zupełnie podobnie jak ten "zwykły" fabryczny.

Także myślę, że jak ktoś szuka zamiennika dla fabryki, to w zasadzie wszystko co jest dostępne i tzw. markowe będzie przyzwoite.
A jak ktoś chce lepiej to jest fabryczny Interscope albo firmy specjalistyczne, które się tym zajmują.
Dlatego wcześniej napisałem: każdemu wg potrzeb :-)

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 2:37 pm ]
adi.degora
co jest nie tak z systemem fabrycznym GP?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64128 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:46; 
 Temat postu:
daras uważaj co czynisz wdając się w dyskusję z adi.degora na temat fabryczny vs. montowany. Ja to już raz przerabiałem i wywołałem szatana hahahhahahaha (też broniłem fabrycznego i wkońcu usłyszałem swoje.)

adi.degora pozdrowienia! Znaczka jeszcze nie zerwałem i nadal psuje mi linię hahahaha. To zepsucie linii możesz pooglądać na fotach ze spotu w katowicach :wink:


Góra
  
 
 
 Post #64129 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:49; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Nie mówię że cos jest nie tak. Zresztą jak już pisałem w innym topicu, w czasie zatargu z innym kierowcą GP uwrażliwionym na punkcie CA :
Cytuj:
fabryczne radio jest "ok", i nic więcej
. A jesli ktos chce je zmieniac, tak jak autor tematu, to znaczy ze jest takim "odmiencem" jak ja i multum innych ludzi, którzy chcą miec w samochodzie lepsze audio :roll:

_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64131 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:51; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia G.
Rejestracja: 08 Mar 2007,
Posty: 3154
adi.degora napisał(a):
sadoo napisał(a):
adi a nie pomyslałes ze piorut po prostu może nie mieć radia na wyposażeniu

Mhm.. czyli kupił auto "fresh", czy jakies tam, bez instalacji radiowej w którym w jakis magiczny sposob byly glosniki, które jak sam napisał "zostają"... No tak, że tez o tym nie pomyslałem..

Cytuj:
a czemu odrazu sie irytujesz co ty z Poznania jestes

Co to miało byc?


Co do pierwszego to VW czy tam opel tez daje głosniki, a radia nie daje wiec to normalna sprawa

a to drugie to miał byc Joke bo za bardzo sie denerwujesz czasami i nie potrzebnie :) Peace :D:D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64132 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:53; 
 Temat postu:
adi.degora yyyyyy a ja myślałem że to ty jesteś uwrażliwiony na temat CA


Góra
  
 
 
 Post #64134 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
grzegorz
Jakoś się nie obawiam wywołania "złego" :-)
Dyskusja nt. audio jest sprowadzana do bardzo bezkompromisowego podejścia: ma być droga rewela i tyle, bo tylko taka może zagrać w kropkach. Seria jest be.
A pytam o konkrety i nie mogę usłyszeć co jest takiego be w serii.

To jest trochę tak jak gdyby na pytanie jaki silnik wybrać do GP, odpowiedzieć: brać grande bez silnika.
Na allegro dokupić V8 audi, jakoś to wszystko spece upakują, trochę pod krótką maską GP, resztę pod podłogą albo w bagażniku.
A jaka jazda wtedy będzie :-) I sound :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64137 Wysłany: 15 Lis 2007, 15:58; 
 Temat postu:
Offline
Przyjaciel
Awatar użytkownika

Samochód: Punto II FL 3d
Silnik: 1.2 16V 80KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Twierdza Poznań
Rejestracja: 30 Maj 2007,
Posty: 2885
Grzegorz, a który z nas chcial posiekac drugiego za to że napisał że fabryczne GP-owskie radio moze jednak nie jest 8 cudem świata? ;) I na uwagę o psuciu linii nadwozia oskarżał o brak gustu? A na koniec złamał umowę o nie dopierd*laniu się?
[daras Nie mozesz uslyszec, bo sie nie wczytujesz :
Cytuj:
Nie mówię że cos jest nie tak. Zresztą jak już pisałem w innym topicu, w czasie zatargu z innym kierowcą GP uwrażliwionym na punkcie CA :
Cytuj:
fabryczne radio jest "ok", i nic więcej.


_________________
15.11.07 adi.degora napisał(a):
znacie sie lepiej, to pierd*le, koniec z moimi radami w temacie CA :evil:
Scooby-dooby-doobywóz &Wheeler 800 |Podstawy CA wg Adiego - Kompendium & Ranking kosmetyków samochodowych | Polska Jazda & YouTube

***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą... ***


Góra
 Profil  
 
 
 Post #64141 Wysłany: 15 Lis 2007, 16:06; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: w-m
Rejestracja: 21 Gru 2006,
Posty: 2006
Pomógł: 1
adi.degora
No to w porządku, że fabryka jest OK.
Naprawdę mnie uspokoiłeś.
Bo jeszcze dzisiaj chciałem jechać do speców i wszystko wybebeszać :-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO