You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 16 Kwi 2024, 15:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #101167 Wysłany: 10 Mar 2008, 23:34; 
 Temat postu: bład na komputerze: Czujnik cisnienia paliwa !!
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Sacz , Warszawa
Rejestracja: 21 Lut 2008,
Posty: 19
Witam . Mam pytanie czesto przy zapalniu swieci i juz nie gasnie kontrolka check engine. NA komputerze wtedy jak podlaczy sie urzadzenie diagnostyczne pisze ze to czujnik cisnienia paliwa. Problem w tym , ze auto pali normalnie nic nie przerywa , nie gasnie i jest ok w serwisie zacisneli rece i powiedzieli ze na pewno to nei ten czujnik ale nie wiedza co to moze byc .:( jestem zalalamny cale pieniadze poszlo na naprawy a tu dalej nic . Ponadto spalanie wzroslo do ponad 10 litrów / 100 km . I przy gaszdeniu jakby jest samozapłon . Czy mial ktos moze cos podobnego lub zna ktos moze gdzies kolo Nowego Sacza lub Warszawy jakis serwis który moglby pomoc , W autoryzowanym salonie Fiata w N.S nie wiedza co moze byc , u innego mechanika tez mowi ze nie wie co to . Pozmozcie . Prosze Was goraco. Jestescie ostatnia nadzieja . Niewiem czy go nie sprzedawac ale mam go tylko miesiac niecały i bylem taki szczesliwy ze weszcie go kupilem a teraz koszmar trwa :( Pomocy Wszystkich . Prosze o zrozumienie

_________________
Punto II 1.9 JTD Sporting


Góra
 Profil  
 

 
 Post #105224 Wysłany: 21 Mar 2008, 01:37; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Miejscowość: Naas
Rejestracja: 14 Lut 2008,
Posty: 65
Albo czujnik albo inna diagnostyka, coś z tym spalaniem dziwnie.
Właściwie nie chce być złośliwy ale 80% "diagnostów - elektroników" ma poprostu marny kabelek i pojęcie jak go wpiąć, na tym koniec. Na tym to polega, że dobry fachowieć znajdzie co jest grane mimo tego że skaner pokazuje jakieś farmazony.
Napisz jaki skaner i jaki soft był używany nie pisz mi tylko, że zielony kabel i czarne pudełko!


Góra
 Profil  
 
 
 Post #112210 Wysłany: 06 Kwi 2008, 02:14; 
 Temat postu:
Offline
Forumowicz

Miejscowość: Tarnowskie Góry
Rejestracja: 07 Mar 2008,
Posty: 1
a ja bym jednak probowal podmienic czujniki... ja wyjmiesz czujnik auto wejdzie na obroty dostanie wiecej paliwa zaczniesz je nawet czuc...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO