You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 04 Cze 2024, 19:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 357 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 
 Post #455024 Wysłany: 21 Mar 2011, 22:42; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
Witam!
Niedawno zdałem prawo jazdy i od razu zacząłem poszukiwania jakiegoś auta, żeby nie zapomnieć jak to się jeździło :E Przeglądając różne oferty mój wybór w końcu padł na punto :D
Tutaj moje pytanie co myślicie o tym egzemplarzu?
http://otomoto.pl/fiat-punto-sporting-C18026450.html

Muszę powiedzieć, że wygląda dla mnie nawet fajnie, tylko widzę, że rdza zaczyna go łapać. Kilka moich pytań:
1. Obawiam się trochę tego silnika 1.6, nie ukrywam bardzo ważne są dla mnie nieduże koszty utrzymania, moglibyście mi coś o nim więcej powiedzieć, bo szukałem w różnych miejscach, ale wiarygodnych danych nie mogę znaleźć (awaryjność, spalanie)?
2. Na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę przy oględzinach auta (jakieś szczególne wady punt, ogólnie może zauważyliście coś niepokojącego na zdjęciach czemu trzeba się lepiej przyjrzeć, o co koniecznie spytać sprzedawce)?
3. Czy jest jakiś sposób na to, żeby sprzedawca mnie nie wykiwał na spalaniu znaczy się nie powiedział mi, że wynosi ono 7, a tu ja przyjeżdżam do domu i poniżej 10 nie da się zejść? :shock:
4. O jakich dokumentach muszę przypomnieć sprzedającemu, żeby wziął oczywiście kartę pojazdu, dowód rejestracyjny i co jeszcze?
5. Jak myślicie ile będę mógł tak na oko zbić z ceny i czy w ogóle?
6. Przepraszam, to na pewno będzie dla wielu głupie pytanie, jakbym się zdecydował na kupno, to wsiąść z sobą gotówkę czy można zapłacić przelewem lub coś takiego. Boję się, że mnie okradną :twisted:
7. Zastanawiam się jeszcze nad tym autem:
http://otomoto.pl/fiat-punto-1-1-benzyna-C17966348.html
Wydaje mi się, że jest bardzo skromnie wyposażony jak na tę cenę, ale słyszałem, że silniki 1.1 są bardzo oszczędne, jednak z kolej podobno są za słabe jak na moje strony (jestem z południa), moglibyście mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Jakie Wy macie doświadczenia z tym silnikiem?
8. Co sądzicie o tych pojazdach, czy opłaca się w ogóle jechać je oglądać?

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc i liczę na to, że wkrótce, posiądę własnego kropka i będę mógł dołączyć do puntoświrów :D


Góra
 Profil  
 

 
 Post #455033 Wysłany: 21 Mar 2011, 22:57; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: GT
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Stara Kiszewa
Rejestracja: 04 Mar 2007,
Posty: 4202
Pomógł: 11
No pierwszy to tak: ruda go już go łapie, przebieg śmieszny, z lewej strony ruszany błotnik. No i ten tjuning... Poza tym za mało zdjęć by cokolwiek stwierdzić. Jeśli to 1.6 jest sprawne to można liczyć na mieszane spalanie w okolicy 8 litrów, miasto to dycha. Frajda spora bo to sporting. Jeśli nie boisz się wizyty u blacharza i malowania to można się zastanowić. Utrzymanie o ok 1,5 do 2x droższe od 1.1
Drugi dość zadbany, z blacharki nie widać żadnych przygód. No tylko że jest to kompletny golas i 1.1 więc auto do toczenia się. Tym to można zapewne jeszcze trochę pojeździć bez zbytniego martwienia się (o ile i napęd i zawieszenie sprawne).

_________________
Nie kłóć się z głupim. Pierw ściągnie Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...

Sprzedam części do Punto GT --> link


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455134 Wysłany: 22 Mar 2011, 01:54; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: ELX
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Kańczuga / podkarpacie
Rejestracja: 16 Wrz 2009,
Posty: 364
Jeśli pojedziesz oglądać tego białego to zwróć uwagę na progi (popukaj je od spodu, czasami może wypaść jakaś dziura ;) ) rzuć okiem na podłogę szczególnie przy mocowaniu foteli od spodu. No i jeszcze niespodzianka może być na tylnym nadkolu tym od strony wlewu paliwa. Odchylisz wykładzinę i na szczycie nadkola może być kawał ładnej dziury :D ale nie musi :) Te progi dokładnie przepatrz bo one coś tak nie za bardzo wyglądają.

_________________
1.2 ELX, GAZ lepszy niż diesel, wiedzą to chłopaki ...
http://fiatpunto.com.pl/topic25963.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455167 Wysłany: 22 Mar 2011, 10:27; 
 Temat postu:
Offline
Rabarbar
Awatar użytkownika

Imię: Szczepan
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.1 8V 55KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: opolskie [O]
Miejscowość: Kotlarnia/Opole
Rejestracja: 14 Cze 2007,
Posty: 24031
Pomógł: 128
tuwim: jak chcesz oszczędnie to szukaj punta z silnikiem 1.2 60KM, bo to chyba najoszczędniejszy silnik w tym modelu, ponoć pali jeszcze ciut mniej niż 1.1 a zawsze te 5KM więcej jest, chociaż nawet w 1.1 mocy nie brakuje o ile nie chcesz się ścigać ;)

Reszta tak jak koledzy napisali.

_________________
http://staxomoto.blogspot.com <= ZAPRASZAM - ostatni update 16.02.16
http://stax.motoblogi.pl/
http://www.facebook.com/staxomoto <= Lubię to! :thumleft:

obecnie:
http://fiatpunto.com.pl/topic1866.html Punto 55sx '97 "Pershing" 662A Grigio Ducale SM.MET 82KM & 110Nm
Saab 9-3 2.0t 150KM 240Nm 01'
Skoda Octavia 1.2 TSI 110KM 175Nm 17'

było:
Peugeot 605 3.0 V6 167KM 235Nm 94'
BMW 323i Touring 170KM 250Nm 96'
Opel Astra GSI 2.0 150km 196Nm 92'
BMW 323i sedan 181KM 250Nm 96'
Skoda 120L 52KM 82Nm 89'


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455172 Wysłany: 22 Mar 2011, 10:35; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Inne
Województwo: Poza Polską
Rejestracja: 26 Lip 2010,
Posty: 626
Pomógł: 1
jesli chodzi o miasto to jeszcze mam takie subiektywne odczucie i w sumie to tak wychodzi mi z obliczen. Mialem UNO z 1.1 takim jak w punto i palil mi duzo wiecej w miescie (trzeba bylo krecic wyzej maly silniczek). W Punto za to nie trzeba mocno krecic (1.2 75) i jest duzo bardziej eleastyczny, ciagnie od dolnych obrtow do miasta super no i w wyniku czego pali mniej :)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455173 Wysłany: 22 Mar 2011, 10:36; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Michał
Samochód: Doblo
Silnik: 1.6 120KM mJTD
Paliwo: ON
Wersja: Dynamic
Województwo: wielkopolskie [P]
Miejscowość: Poznań
Rejestracja: 25 Paź 2009,
Posty: 598
Pomógł: 1
a najlepiej było by 1,1 ED


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455254 Wysłany: 22 Mar 2011, 18:47; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
Dobrze, zastanowiłem się porządnie, wypisałem wszystkie plusy i minusy i zdecydowałem, że jednak to punto 1.1 będzie dla mnie najlepsze. Tniemy koszty, tanie utrzymanie/spalanie i OC przebija wszystko :) . Uspokoiliście mnie, że ten silnik jednak daje radę. To, że w mieście sobie słabo radzi mi bardzo nie przeszkadza, bo na wsi mieszkam, a do miasta to póki co na razie tylko do szkoły dojeżdżam. Na osiągach też mi strasznie nie zależy, bo w formule 1 to i tak się nie będę nim ścigał.

Jedyne co mnie martwi to strasznie słabe wyposażenie, tylko klimatyzacja? Mam nadzieje, że da się do niego jakieś radyjko zamontować... Da się prawda? Myślicie, że można coś za wyposażenie z ceny zbić, czy w ogóle dam rady coś wynegocjować? Auto jest z komisu, czego powinienem się obawiać?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455265 Wysłany: 22 Mar 2011, 19:17; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Wersja: ELX
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Kańczuga / podkarpacie
Rejestracja: 16 Wrz 2009,
Posty: 364
I słusznie ;) moim zdaniem lepiej mieć ładnie utrzymanego golasa niż dobrze wyposażone g***o do którego trzeba będzie drugie tyle dołożyć ;) Po trochę możesz dokładać sobie jakieś bajery typu elektryczne szybki, środkowy tunel od ELX, lampkę z zegarkiem itp ;) a wyniesie Cię to o wiele mniej niż remont tego białego :) Radyjko jak najbardziej się da zamontować ;) Możesz się trochę potargować, nie zaszkodzi :E

_________________
1.2 ELX, GAZ lepszy niż diesel, wiedzą to chłopaki ...
http://fiatpunto.com.pl/topic25963.html


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455282 Wysłany: 22 Mar 2011, 19:53; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Czesław
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Lubliniec
Rejestracja: 13 Kwi 2008,
Posty: 3103
Pomógł: 50
Jakbym swojego widział, tylko z innym silnikiem. Nie napalaj sie. Weż z sobą kogoś, kto zna się na puntach. To, że z zewnątrz ładnie wygląda, wcale nie znaczy, że jest w idealnym stanie. Może być do roboty zawieszenie, przerdzewiala podłoga itd. Może ale nie musi, jak ktos o niego dbał. Licznik może być przestawiony. Po uruchomieniu alternator musi cichutko pracować [ nie wyć]. Sprawdż, czy miska olejowa jest sucha.Mnie zastanawia, dlaczego stoi w komisie :?: Gdybym chciał swojego sprzedać, to nigdy przez komis, bo tracę na tym. Jestem pewny że na pniu bym go sprzedał. Weż to pod uwagę.
Komisy robią potworne przekręty.
Co do radia jak najbardziej da sie zamontować. Jeżeli znasz się trochę na elektryce, to nawet sam możesz je podłączyć. Kable są fabrycznie pociągnięte do radia i przednich głośników.
Cena wg mnie trochę za duża.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455328 Wysłany: 22 Mar 2011, 21:23; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
Jadę jutro z wujkiem który jeździ puntem z 15 lat już. Pierwszego kropka kupił jak tylko wyszły :D . Więc wydaje mi się, że powinien się znać :E
Mnie również bardzo zastanawia to dlaczego auto kupione podobno w Polsce, w dobrym stanie stoi w komisie, ale jak dzwoniłem do właściciela to mówił że jeździł nim przez półtora miesiąca, a teraz go sprzedaje. Zdziwiło mnie to, że jak spytałem o spalanie to powiedział około 7-8 litrów to nie jest trochę dużo? Nie wiem może się naczytałem postów na forum, ale bardzo dużo osób mówiło, że pali im około 5 litrów (i tak pewnie pali mniej niż ten biały :lol: ). W sumie nie ma się co martwić dopóki go nie obejrzę. Byleby tylko wychwycić wszystkie wady, żeby tylko nie było jakiś super ukrytych usterek...

Jeszcze tylko kilka pytań :lol: jakie dokumenty powinienem dostać od sprzedającego, o co się dopominać, wierzyć mu na słowo, że wymieniony rozrząd i olej, bo przez telefon strasznie się zarzekał, że sam wymieniał? Ile orientacyjnie kosztuje wymiana tego?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455337 Wysłany: 22 Mar 2011, 21:29; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 01 Mar 2011,
Posty: 91
Kwestia spalania to tez kwestia tego, jaka kto ma noge. Gorlice.. cale 30 km ode mnie :) na komisowe autka bardzo uwazaj, nie zdziwilbym sie gdyby przebieg byl nie realny a i historia auta inna niz podaje sprzedajacy - bardzo czesto jej nie znaja. jak pisali wyzej koniecznie sprawdz progi. Punto nie powinno rdzewiec WOGOLE, chyba ze dzwona mialo, pukinete bylo lub cus (blacha ocynk). Odnosnie bajerow.. w aucie tej klasy nie bedzie ich nie wiadomo jak duzo.. to tylko wozidełko :) dolicz sobie do kosztu samochodu opony letnie bo ten na zimoweczkach stoi (warto moze z felgami). Co wiecej.. silnika 1.1 nie znam wiec w tej kwestii nie pomoge.

Edit: czemu wycieraczka w tej pozycji? mi zostaje na dole.. silniczek pewnie padl. auto typowo wypucowane do sprzedazy. zderzaki wyplakowane, srodek tez.. :) klemy od akumulatora partyzancko pozabezpieczane..

Edit2: nawet plastik od sondy lamba sie swieci.. czyszczone jak cholera..


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455345 Wysłany: 22 Mar 2011, 21:40; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: GT
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Stara Kiszewa
Rejestracja: 04 Mar 2007,
Posty: 4202
Pomógł: 11
tuwim napisał(a):
Jeszcze tylko kilka pytań :lol: jakie dokumenty powinienem dostać od sprzedającego, o co się dopominać, wierzyć mu na słowo, że wymieniony rozrząd i olej, bo przez telefon strasznie się zarzekał, że sam wymieniał? Ile orientacyjnie kosztuje wymiana tego?

Wierzyć to Ty możesz mamie i tacie. Nie ma kwitu to nie było wymienione.

_________________
Nie kłóć się z głupim. Pierw ściągnie Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...

Sprzedam części do Punto GT --> link


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455346 Wysłany: 22 Mar 2011, 21:42; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 01 Mar 2011,
Posty: 91
A i kwit bardzo czesto nie zalatwia sprawy.. olej wymien. Rozrzad jesli nie jest kolizyjny to na dobra sprawe nie musisz.. najwyzej Ci auto nie pojedzie jak sie schrzani i wtedy naprawisz (jak masz bezkolizyjny to zawory sie nie spotkaja z tlokami takze problemu nie narobia..)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455574 Wysłany: 23 Mar 2011, 18:23; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
Byłem dziś obejrzeć te auta. Biały rzeczywiście nic nie wart, progi całkowicie przeżarte z silnika cieknie, ogólnie nie było co oglądać. Zielone z kolei bardzo ładnie się prezentowało, progi jak nówki silnik pięknie wymyty :x , jedyne usterki jakie udało nam się wychwycić to niepracująca tylna wycieraczka (dla kolegi brawa za spostrzegawczość :D ) i ten prowizorycznie zrobiony akumulator, poza tym żadnych usterek nie zauważyliśmy, silnik niby pracował normalnie. Jedyne co nas odstraszyło to cena (dość jednak wygórowana jak na punto golasa z usterkami). Poczekam do poniedziałku jeśli nie pojawi się jakaś ciekawsza oferta to biorę tego :E


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455575 Wysłany: 23 Mar 2011, 18:25; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Czesław
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 73KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: SX
Województwo: śląskie [S]
Miejscowość: Lubliniec
Rejestracja: 13 Kwi 2008,
Posty: 3103
Pomógł: 50
Serwis olejowy przykleja swoją wizytówkę z wpisem daty wymiany i przebiegu. W tym samochodzie nie moę się dopatrzeć tej naklejki lub kartki
Jak wujek lubi grzebać przy samochodzie, to on wymieni rozrząd.
Pierwszy włąściciel, a takim był , dostaje fakturę sprzedaży. Do tego dochodzi : 3 kluczyki[ jeden tzw. matka], książeczkę'' Fiat punto'', książeczkę serwisową, książeczkę z wykazem serwisów w Polsce i Europie. To na pewno pierwszy właścieciel dostał i powinien mieć[ albo wyrzucił].


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455584 Wysłany: 23 Mar 2011, 18:52; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
tuwim napisał(a):
silnik pięknie wymyty

ja tam wole jak jest przykurzony, wycieki widać, jak umyty może coś ukrywać


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455589 Wysłany: 23 Mar 2011, 19:01; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
wojtass18 napisał(a):
ja tam wole jak jest przykurzony, wycieki widać, jak umyty może coś ukrywać


Właśnie mnie też to bardzo ... zdenerwowało, bo absolutnie nie można na takim silniku się dopatrzyć żadnych wycieków, wszystko takie piękne, że aż się świeci... Jak już ktoś wcześniej napisał nawet puszka od sondy lambda się świeciła... Ale za to bardzo ładnie się prezentował pasek klinowy i olej. Wygląda na to, że naprawdę niedawno wymieniał, przynajmniej wujek mówił, że wszystko nówki na bank 8)


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455698 Wysłany: 23 Mar 2011, 22:09; 
 Temat postu:
Offline
Puntomaniak

Rejestracja: 01 Mar 2011,
Posty: 91
Po pasku widac bo napisy sa na nim i jak jest w miare nowy to sa jeszcze widoczne. w miare czasu ich nie widac. a odnosnie mycia silnika.. robi sie tak glownie po to zeby ukryc wycieki. kiedys nawet spotkalem sie z tym, ze po umyciu silnika, sprzedawca wzial worek z odkurzacza i go "przypruszyl" zeby za dobrze nie wygladal.

Jak przyjechales auto bylo cieple? Czy zimne odpalales? Sprawdzcie sobie dobrze.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455752 Wysłany: 23 Mar 2011, 23:24; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
W sumie to nie zwróciłem uwagi na to, ale wydaje mi się, że zimne, chyba nie rozgrzewają auta co pół godziny "bo może będzie chciał ktoś oglądać"?.
Ten silnik to mnie strasznie martwi, chyba trzeba będzie z nim pojechać na stacje diagnostyczną.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #455754 Wysłany: 23 Mar 2011, 23:26; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr

Imię: Wojtek
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Województwo: zachodniopomorskie [Z]
Miejscowość: SZCZECIN
Rejestracja: 10 Gru 2009,
Posty: 4596
Pomógł: 56
kupując auto zawsze warto je sprawdzić
ale wiesz wycieki zawsze wyjdą z czasem nie od razu


Góra
 Profil  
 
 
 Post #457155 Wysłany: 28 Mar 2011, 18:23; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek

Rejestracja: 19 Mar 2011,
Posty: 7
Dziś kupiłem swojego punciaka, tego zielonego z komisu. Pojechałem dzisiaj tam z znajomym mechanikiem, który naprawia auta do komisów ;D Powiedział, że jak dla niego wszystko gra i jedyne co muszę zrobić to wymienić pasek klinowy. Także zdecydowałem się go kupić, a i przy okazji utargować 400 zł :) Prowadziło się go do domu jak marzenie, tylko od połowy drogi przyczepiła się do mnie policja i "eskortowała" mnie aż do zjazdu do mojego domu (jakieś 10 km) nie mam pojęcia dlaczego może, bo mam stare numery...

Wkrótce zrobię temat z moim kropkiem, powrzucam jakieś foty :D

I jeszcze mam nadzieje ostatnie moje pytania w tym dziale :lol: Czy procedura po kupnie auta w komisie jest ta sama co u osoby prywatnej? Czyli najpierw idę do urzędu skarbowego zapłacić jakiś tam podatek, później do urzędu rejestracyjnego po tablice i dowód oraz przepisać OC?
Właśnie OC bardziej opłacałoby mi się przepisać stare na siebie (jest do lipca) czy może wziąć nowe. Teraz jest z PZU od osoby która miała 60% zniżki i za rok płaciła 300 zł.


Góra
 Profil  
 
 
 Post #457238 Wysłany: 28 Mar 2011, 21:08; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: GT
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Stara Kiszewa
Rejestracja: 04 Mar 2007,
Posty: 4202
Pomógł: 11
Jak kupujesz z komisu to podatku nie płacisz bo oni opłacają. Reszta taka sama.
Co do OC to zależy od firmy. Idziesz do ich agencji i się dowiadujesz jak to wygląda. PZU w zeszłym roku znajomemu po kupnie kazali dopłacić jeśli chciałby przepisać polisę...

_________________
Nie kłóć się z głupim. Pierw ściągnie Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...

Sprzedam części do Punto GT --> link


Góra
 Profil  
 
 
 Post #457449 Wysłany: 29 Mar 2011, 15:58; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Imię: Marcin
Samochód: Punto I 5d
Silnik: 1.2 8V 60KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Województwo: podkarpackie [R]
Miejscowość: Żęszuf
Rejestracja: 23 Paź 2007,
Posty: 7422
Pomógł: 164
Cytuj:
Właśnie OC bardziej opłacałoby mi się przepisać stare na siebie (jest do lipca) czy może wziąć nowe. Teraz jest z PZU od osoby która miała 60% zniżki i za rok płaciła 300 zł.

podejdź do PZU z polisą i zrobią rekalkulacje na Ciebie.

_________________
Fiat Punto I 97 60KM 1.2 Pb+LPG 5D Biały jak umyty :>
topic20164.html


Image

było zwykłe "S" a teraz lekko doposażyłem ;D

Czy masz już darmowe Assistance?


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462451 Wysłany: 13 Kwi 2011, 15:55; 
 Temat postu:
Offline
Sympatyk kropek
Awatar użytkownika

Imię: Jagoda
Samochód: Punto I 3d
Silnik: 1.2 16V 86KM
Paliwo: Benzyna
Wersja: Sporting
Województwo: mazowieckie [W]
Rejestracja: 20 Gru 2010,
Posty: 29
Doklejam się do tematu, co sądzicie:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1558928135

Na pierwszy rzut oka nie pasuje mi przedni zderzak... No i ten znaczek...
Wiem, że to "pierdoły" ale mogą świadczyć o tym, ze autko było tłuczone.

Nie chcę jechać na darmo 300 km, dlatego pytam o opinie

_________________
:D Moja Kropeczka :D


Góra
 Profil  
 
 
 Post #462453 Wysłany: 13 Kwi 2011, 16:00; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Samochód: Punto I 3d
Silnik: Inny
Paliwo: Benzyna
Wersja: GT
Województwo: pomorskie [G]
Miejscowość: Stara Kiszewa
Rejestracja: 04 Mar 2007,
Posty: 4202
Pomógł: 11
Nie wygląda na mocno bitego. Prawy błotnik i szpara miedzy maską a błotnikiem sugeruje że to właśnie ta strona była uszkodzona. Tyle widać. Zdjęcia są raczej słabe by powiedzieć coś więcej.

_________________
Nie kłóć się z głupim. Pierw ściągnie Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...

Sprzedam części do Punto GT --> link


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 357 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO