You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 17 Cze 2024, 17:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #808537 Wysłany: 13 Lip 2016, 23:33; 
 Temat postu: Nowy na forum, pierwszy kontakt z AGP
Offline
Forumowicz

Imię: Michał
Samochód: Abarth Grande Punto
Silnik: 1.4 16V 155KM
Paliwo: Benzyna
Województwo: opolskie [O]
Rejestracja: 13 Lip 2016,
Posty: 1
Witam!
Jestem nowy na forum jak i nowy wśród posiadaczy Fiata, będzie to mój pierwszy Fiat w życiu, a dokładnie Abarth Grande Punto, wcześniej jeździłem tylko niemcami ( Opel,VW ), nie wiem właściwie co mnie naszło na tego Abartha, z ciekawości pojechałem go zobaczyć i jakoś tak jak tylko go zobaczyłem to nawet nie wiem właściwie co ale od razu mi sie spodobało to autko. Przejdźmy do sedna sprawy. Chciałbym po pierwsze dowiedzieć się, czy znalazłem odpowiedni dział dot. Abarthów. Następnie chciałbym aby ktoś wprowadził mnie w świat Fiata ( wady, zalety ) na co uważać, o co dbać bardziej itp.. Samochód jeszcze nie jest w moich rękach, a miałem przyjemność zobaczyć go i przejechać się nim tylko przez chwilę, po jeździe próbnej szczerze mówiąc już nawet nie myślałem o oglądaniu auta tylko o dalszej jeździe dlatego też zapomniałem zobaczyć oraz spytać się wielu rzeczy właściciela tego pojazdu. Czy AGP posiada wejście USB ? VW ani Opel nie miał a był to większy minus dla wyposażenia. Jak wygląda codzienna eksploatacja tego samochodu, będę go używał codziennie do dojazdów do pracy oraz do wypadów poza miasto załóżmy, że bym robił jakoś 50-100km dziennie, planuje też się dalsza podróż w te wakacje i jak by to wyglądało z komfortem jazdy. Nie oczekuję od niego takiego komfortu jak w passacie itp, ponieważ jest to bardziej sportowe autko ale chce wiedzieć czy nie wysiądze mi kręgosłup po 500km jazdy. Planuję również chip, a dokładnie zmianę mapy bo z tego co się orientuję i słyszałem to AGP jest na dwóch mapach i jak ma sie sprawa z pozostawieniem starej mapy a drugą zmienić po prostu, jakie +/- będą lepsze osiągi oraz czy nie wpłynie to BARDZO na żywotność silnika, ponieważ 155km w 1.4 moim zdaniem jest już dość sporo. Właściwie pisząc to wszystko już zapomniałem o co miałem się jeszcze spytać, chcę też zobaczyć jak wygląda aktywność na forum ponieważ lepiej jest wysłuchać porady od kogoś kto już posiada owy samochód i wiem z czym to się je. Także z góry dziękuje za odpowiedzi oraz pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO