You Tube • FAQ •  Szukaj •  Zarejestruj się •  Zaloguj się 




Obecny czas: 17 Cze 2024, 01:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 
 Post #210117 Wysłany: 19 Sty 2009, 19:32; 
 Temat postu: Problem ze wskazówkami i nawiewami...
Offline
Sympatyk kropek

Miejscowość: Rybnik
Rejestracja: 25 Lis 2008,
Posty: 26
Zakupiłem białe tarcze i nawiewy po założeniu tarcz mam 2 problemy:
1. coś mi się zdaję , że prędkościomierz mnie kłamie czy to realne założyłem go równo ze ogranicznikiem.
2. zapomniałem zapisać wskazówki z paliwem no i niestety klapa co teraz wyjeździć paliwo do końca w baku mieć bańkę i klucz i czekać aż stanę i szybko to zrobić ??
I coś fatalnie wyszły mi te nawiewy luki są widoczne widać białe światło i teraz mam szparę miedzy obudowa z nawiewów, a tymi pokrętłami sklepienie obudów szpara poprzez którą też wychodzi światło ktoś może to miał dlaczego tak się stało ?? I przy paru moich ruchach wciskaniem tej obudowy całkowicie zgasła mi dolna deska z pokrętłami ;/ Czy ktoś mi pomoże Męczyłem się strasznie by wyciągnąć te stare nawiewy. I coś pomału żałuję ze wydałem za komplet 75 zł .... Dziękuję z góry za jakies ważne informacje. ; )


Góra
 Profil  
 

 
 Post #216496 Wysłany: 07 Lut 2009, 01:16; 
 Temat postu:
Offline
Puntoświr
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Rejestracja: 14 Cze 2008,
Posty: 317
FaTuM08 napisał(a):
1. coś mi się zdaję , że prędkościomierz mnie kłamie czy to realne założyłem go równo ze ogranicznikiem.


1. złap kołeczek na który nabijasz wskazówkę przekręć np: do 100 km/h i puść. wskazówka wróci do pozycji 0.
2. Odpal silnik i wsadz delikatnie ale to bardzo delikatnie wskazówkę w takiej pozycji by wskazywała równe 20km/h. [Staraj się to zrobić precyzyjnie! ]
3. ciesz się prawidłowo ustawionym prędkościomierzem :]


FaTuM08 napisał(a):
2. zapomniałem zapisać wskazówki z paliwem


Normalna rzecz całość była robiona maszynowo a po modyfikacji obudowa jest nieco przesunięta proponuje spiłować plastik [ prostokącik wokół żarówek ] lub też patrzeć gdzie zaczepia i piłować ten biały plastik od nawiewów. A światełko zgasło bo pewnie ułamałeś żarówki. Pozdrawiam


P.S. Kliknij Pomógł :]

Wyjmij tarczę i przytnij lub podoginaj tarczę gdyż jest nieco sztywniejsza od oryginalnej. Ja bym ją nawet przykleił jakimś super glutem lub czymś podobnym. pamiętaj żeby dobrze docisnąć tarczę !


FaTuM08 napisał(a):
i teraz mam szparę miedzy obudowa z nawiewów



Masz dwie opcje:

1. Zatankować na max i ustawić wskazówkę troszkę ponad dosłownię troszkę ponad max.

2. Zaraz jak zacznie się tylko świecić rezerwa to ustaw wskazówkę zaraz nad 2 kreską rezerwy czyli jakieś 40 km-ów normalnej jazdy do osuszenia baku :]
FaTuM08 napisał(a):
I coś fatalnie wyszły mi te nawiewy luki są widoczne

_________________
Moje Punciradło :D

http://fiatpunto.com.pl/topic9419.html


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Style based on FI Subsilver by phpBBservice.nl
Forum Fiata Punto © 2006 - 2020
Tłumaczenie: phpbbhelp.pl
phpBB SEO